18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korwin na rowerze

dedmaker • 2014-01-06, 01:41
Uważam, że dość śmieszne ma halówki, na facebooku groziło usunięciem i banem.
Człowieku, po ch*ja to czytasz

go...........ek

2014-01-06, 09:45
Z tego co wszyscy mówicie korwin powinien wygrać wybory :) ) bo wszyscy będą na niego głosować. Statystycznie wygra!! ale zaraz ile wy macie lat 10-15?? Pewnie 80% z was nie wie co to lewica i prawica i pie**oli jaki to on jest super bo wszyscy tak mówią. Wszyscy boją się krytyki ze strony innych. Nawet skrajna prawica nie jest dobra jaką reprezentuje Korwin. W Polsce nie ma partii na którą można oddać głos, to jest przykre ale prawdziwe..

pr...........lo

2014-01-06, 09:58
Wskażcie mi partię która ma tak dobry program jak ta Korwina, likwidacja podatków dochodowych, obniżka akcyz, nie chcą legalizować związków zboczeńców w sukienkach, jest za legalizacją więc głupsza część społeczeństwa wyginie sama bo przedawkuje sobie maryhuanine w żyłę, chce zminimalizować państwo, w sejmie będzie pracowało mniej darmozjadów, będziemy płacić tylko na policję, wojsko i sądy. Czy nie chcieli byście państwa w którym WY decydujecie o swoim dziecku, a nie jest ono własnością państwa, WY decydujecie na co idą wasze pieniądze? Reszta partii nie chce obniżać podatków, a jeśli chce to kłamie i wymyśli sobie inne podatki i kilka z nich jest bardzo za degrengoladą społeczeństwa czyli akceptowaniem wszelkich zboczeń. Korwin od 20-30 lat ciągle mówi to samo, warto go dopuścić do bandy czworga która r*cha Polskę już dobre 25 lat, nie licząc tego że w rządzie same stare komuchy.

TYLKO DEBIL NIE ZAGŁOSUJE NA JEDYNY SŁUSZNY WYBÓR- Kongres Nowej Prawicy.

go...........ek

2014-01-06, 10:07
prontlo napisał/a:

Wskażcie mi partię która ma tak dobry program jak ta Korwina, likwidacja podatków dochodowych, obniżka akcyz, nie chcą legalizować związków zboczeńców w sukienkach, jest za legalizacją więc głupsza część społeczeństwa wyginie sama bo przedawkuje sobie maryhuanine w żyłę, chce zminimalizować państwo, w sejmie będzie pracowało mniej darmozjadów, będziemy płacić tylko na policję, wojsko i sądy. Czy nie chcieli byście państwa w którym WY decydujecie o swoim dziecku, a nie jest ono własnością państwa, WY decydujecie na co idą wasze pieniądze? Reszta partii nie chce obniżać podatków, a jeśli chce to kłamie i wymyśli sobie inne podatki i kilka z nich jest bardzo za degrengoladą społeczeństwa czyli akceptowaniem wszelkich zboczeń. Korwin od 20-30 lat ciągle mówi to samo, warto go dopuścić do bandy czworga która r*cha Polskę już dobre 25 lat, nie licząc tego że w rządzie same stare komuchy.

TYLKO DEBIL NIE ZAGŁOSUJE NA JEDYNY SŁUSZNY WYBÓR- Kongres Nowej Prawicy.



kurde to on na swojej stronie ma zupełnie inny program niż ty mówisz :-? na pewno o tym samym korwinie mówimy?? i jak możemy płacić tylko na wojsko policję i sądy?? Przecież w urzędach też musi ktoś pracować, a za darmo pracować nie będzie, a państwo mu nie zapłaci bo nie będzie miało z czego

Szkolnictwo będzie całkowicie zdecentralizowane i sprywatyzowane. Państwo nie może uzurpować sobie żadnego prawa do narzucania rodzicom czego i jak długo należy uczyć dzieci i sposobów ich wychowania. Zlikwidujemy fikcję "bezpłatnego szkolnictwa" - to obywatele ponoszą całkowity ciężar finansowania systemu edukacji i to oni w zamian za swoje pieniądze mają prawo kształcić swoje dzieci w sposób, jaki uznają za dobry.

to jeden z jego programów, Jak część dzieciaków nie zostanie zmuszona do pójścia do szkoły to tutaj za 10 lat średniowiecze się zrobi na ulicach będą bezdomni co nie umieją pisać i czytać a nie będę z tobą dyskutować bo zachowujesz się jak chłop na polu pana. Jeden podniesie widły to i ty podniesiesz chociaż nie wiesz o co chodzi

i co z tego że on zniesie podatki i ja będę zarabiał 3 tyśki a nie 2 tyśki i będę miał 4 dzieci i każdemu będę musiał opłacić szkołę, posłać do lekarza to się nie opłaci.

martinkane

2014-01-06, 10:13
Ja zagłosuję na Nową Prawicę JKM vel Ozjasz Golberg, ma najlepszy plan "głodni zjedzą bezrobotnych" i problem leniów z głowy :D

johnnybgoode

2014-01-06, 10:43
Całe gimnazjum grało w takich halóweczkach

mare30ks

2014-01-06, 10:46
zaczyna sie :)
milosnicy jkm co prawda jeszcze glosowac nie moga bo jakby mogli to jkm napewno po wygraniu wyborow rozpedzil by tych lewackich zlodziei :)
ale agitke trzeba prowadzic zawsze i wszedzie, powyzywac troche ludzi od debili skoro nie chca glosowac na janusza, bo to przeciez oczywista oczywistosc ze tylko debile nie glosuja na knp - ostoje sprawiedliwosci i rozsadku :)


szyna92

2014-01-06, 11:11
Bardzo fajnie że mimo swojego wieku trzyma formę.

op...........ve

2014-01-06, 11:28
gistlee napisał/a:

Nie wiem co w tym śmiesznego, przynajmniej jak człowiek jeździ w normalnych samostrzałach, a nie w pantofelkach za 600zł.
Poza tym te buty są fenomenalne - lekkie, przewiewne, zabijają smród potu aromatem gumy, możesz ich używać cały sezon, a kosztują tylko 12zł. 10x tańsze niż trampexy ze sklepu, a wytrzymają tyle samo. Serdecznie polecam!


dokładnie...
2 lata gimbazie wf ciężkie warunki boiska, 1,5 roku siłki+3 lata wf w LO bo w sumie nie ćwiczyłem tam ale to szczegół i dalej leżą w szafce całkiem w dobrym stanie :mrgreen: nie zawsze co chińskie jest złe...i to za 15zł :mrgreen: halówki to klasyka jest k***a nie do przebicia :mrgreen:

pi73rmaster

2014-01-06, 12:15
Cytat:

to jeden z jego programów, Jak część dzieciaków nie zostanie zmuszona do pójścia do szkoły to tutaj za 10 lat średniowiecze się zrobi na ulicach będą bezdomni co nie umieją pisać i czytać a nie będę z tobą dyskutować bo zachowujesz się jak chłop na polu pana. Jeden podniesie widły to i ty podniesiesz chociaż nie wiesz o co chodzi

i co z tego że on zniesie podatki i ja będę zarabiał 3 tyśki a nie 2 tyśki i będę miał 4 dzieci i każdemu będę musiał opłacić szkołę, posłać do lekarza to się nie opłaci.


Nie każdemu jest dane zostać profesorem, a obecnie każdy się uczy, by przedłużyć sobie młodość i tyle(sam nie ukrywam, że na studia poszedłem się poobijać jeszcze trochę + poznać co bardziej ogarniętych ludzi).
Nie będzie różnicy? Po pierwsze w długim okresie poziom życia się znacznie podniesie + jeśli naprawdę chcesz, by państwo za Ciebie wszystko dyktowało to pozdrawiam, owieczko.
Cytat:

milosnicy jkm co prawda jeszcze glosowac nie moga bo jakby mogli to jkm napewno po wygraniu wyborow rozpedzil by tych lewackich zlodziei :)
ale agitke trzeba prowadzic zawsze i wszedzie, powyzywac troche ludzi od debili skoro nie chca glosowac na janusza, bo to przeciez oczywista oczywistosc ze tylko debile nie glosuja na knp - ostoje sprawiedliwosci i rozsadku


Na wszelkich forach ekonomicznych i innych grupach, gdzie dominują osoby wykształcone/przedsiębiorcy Korwin miażdży konkurencję. Faktem jest, że przynajmniej 80% ludzi to idioci albo ludzie, którzy po prostu nie interesują się polityką w ogóle i tak naprawdę nic nie słyszała o Korwinie(czasem tyle, że jest szowinistą albo coś :D )

pr...........lo

2014-01-06, 12:35
gozdek napisał/a:

Jak część dzieciaków nie zostanie zmuszona do pójścia do szkoły to tutaj za 10 lat średniowiecze się zrobi na ulicach będą bezdomni co nie umieją pisać i czytać.



Tak, bo w polsce jest 99% ludzi którzy nie poślą swoich dzieci do szkoły, i będą sami analfabeci którzy nie umieją pisać, próbowałeś kiedyś myśleć czy przepisujesz głupoty z jakiś forów przeciwników Korwina?

gozdek napisał/a:

i co z tego że on zniesie podatki i ja będę zarabiał 3 tyśki a nie 2 tyśki i będę miał 4 dzieci i każdemu będę musiał opłacić szkołę, posłać do lekarza to się nie opłaci.



Twoja sprawa ile będziesz mieć dzieci, jak zrobisz sobie 4 to Twoja wina że nie będziesz ich mógł utrzymać, nie reszty społeczeństwa. Widać u Ciebie lewacką logikę.

To jest państwo minimalne:
"Do minimalnych zadań państwa należą: stanowienie prawa, ochrona przed przemocą, ochrona przed kradzieżą, ochrona przed oszustwem, zapewnienie egzekwowania prawa oraz zapewnienie egzekwowania swobodnie zawartych umów."

Będzie utrzymywane z budżetu państwa tylko to co konieczne, jeśli Korwin chce zlikwidować podatki dochodowe itd, to chyba będzie potrzebne mniej pieniędzy bo nie będzie potrzebne aż tylu pracowników, darmozjadów w urzędach?

xEnzo

2014-01-06, 12:38
Korwin nie skręca w lewo, on woli pojechać 3 razy w prawo :D

Sylarr

2014-01-06, 12:49
ochotnik napisał/a:

Ciężko się jeździ rowerem, który skręca tylko w prawo .



I ma się dwa prawe pedały.

mrozekpl

2014-01-06, 13:48
od tych trampek prosiłbym żebyście się od*ebali bo kosztują one max 15zł a wytrzymują tyle samo ile te wasze pedalskie "ajermaxy" za 500zł...
I proszę mi pokażcie polityka który około 70 jeździ rowerem...
chyba ku*wa jakas Audica za nasze podatki....
Korwin przynajmniej ma swoje

mare30ks

2014-01-06, 13:51
pi73rmaster napisał/a:


Na wszelkich forach ekonomicznych i innych grupach, gdzie dominują osoby wykształcone/przedsiębiorcy Korwin miażdży konkurencję.


jezeli nie potrafisz zrozumiec dlaczego to mysle ze jak pojdziesz do pierwszej w zyciu pracy to szybko zrozumiesz ;)