18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korporacje wielkiego brata właścicielami świata

OpenStreetMaps • 2023-06-17, 11:38
Troszkę na temat Stanów Złajdaczonych podpalaczy świata i podżegaczy wojennych. Największego gospodarczego rywala Europy który nie tylko w cwany sposób przyczynili się do rozpętania wojny na naszym kontynencie ale też dąży usilnie do tego abyśmy byli jakimś Eco-skansenem . Partia PiS jest ich lokajem. Lepszy jest zadeklarowany wróg niż fałszywy przyjaciel.


Kohei

2023-06-18, 03:41
absolutnie kazdy polak ale i ukrainiec powinien zobaczyc ten material!

SlimShady

2023-06-29, 11:50
OpenStreetMaps napisał/a:

\ Lepszy jest zadeklarowany wróg niż fałszywy przyjaciel.



Lepiej żyć w ruskim mirze, niż w hamerykańskim ładzie? Z dwojga złego wole to drugie. Szkoda, że nie wiele ten Pan mówi o zapędach imperialnych w Rosji. Putin nie jest zły, bo "morduje małe kotki" tylko dlatego, bo mordowali i gwałcili i mówią wprost, że Polska będzie następna. A co do wołynia to Piłsudski ich trochę wydymał oddając Ukrainę Rosji, do czego sam się przyznał. Nie tłumaczy to bestialstwa jakiego się ukraińcy dopuścili, ale był to punkt kulminacyjny sporu między nami. Aby przeżyć i żyć godnie musimy się skupić na tym co dzisiaj. Jednak wole kłamliwych hamerykanów.

Dodam jeszcze, że w kwestii sprowadzania Ukraińców ten facet nakręca wielki skandal jednocześnie nie mówi, ile podatków ukraińcy płacą w Polsce i ilu ich tutaj pracuje tam gdzie Polacy nie chcą. Lepiej brudasów z Afryki sprowadzać jak na zachodzie ? Nie bronie żadnej strony, chcę tylko przedstawić argumenty, bo narzekanie na Amerykanów z pominięciem wad Rosji i korzyści z polityki amerykanów DLA NAS kojarzy mi się z celowym zabiegiem propagandowym. Trzeba zastawiać plusy i minusy następnie wysuwać wnioski.

OpenStreetMaps

2023-06-29, 19:20
SlimShady napisał/a:

Nie bronie żadnej strony, chcę tylko przedstawić argumenty, bo narzekanie na Amerykanów z pominięciem wad Rosji i korzyści z polityki amerykanów DLA NAS kojarzy mi się z celowym zabiegiem propagandowym. Trzeba zastawiać plusy i minusy następnie wysuwać wnioski.




Bardzo dobrze ja też tyko przedstawiam argumenty aby dać odpór jednostronnej oficjalnej narracji która wylewa się z wszystkich mediów głównego nurtu.
Anglosasi to najbardziej fałszywi przyjaciele nasi. W historii zdradzali i upokarzali Polskę i Polaków wielokrotnie traktując nas z góry protekcjonalnie jak dzikie plemiona słowiańskie, lub jak pucybuta który za pańskie poklepanie po plecach natychmiast puści w niepamięć wszystkie razy i kuksańce które dostawał. Tylko o tym się nie mówi. Lepszy jest zadeklarowany wróg niż fałszywy przyjaciel. A my Polacy mamy taką przypadłość że ciągle miedzy sobą jesteśmy skłóceni i lubimy popadać ze skrajności w skrajność.

Wcale nie twierdzę że Kacapy są święte. Ale nic nigdy nie jest idealnie czarne ani idealnie białe. Zajrzyj koniecznie na YouTube na kanał [ Detektyw prawdy ] i obejrzyj film najpopularniejszy na tym kanale. Naprawdę warto! Gdy to zrobisz to witam cię po jasnej stronie mocy!



SlimShady

2023-07-02, 13:12
Ja to wszystko wiem. Nic nigdy nie było czarno-białe. Polacy powinni się kierować własnym interesem, a nie lizać dupę Amerykanom czy Anglosasom. Zwłaszcza nie Unii Europejskiej gdzie widać kto dba o dobro wspólne, a kto o swoją dupę. Dobrze, że inne kraje także mają w interesie osłabienie nastawionej na odbudowę imperium Rosji. Bo już byśmy gadali po rosyjsku. Wcale jednak nie mówię, że są święci, ale Rosja to nasz odwieczny wróg, tak samo jak Niemcy.


Mar1an

2023-07-05, 23:05
OpenStreetMaps napisał/a:

Bardzo dobrze ja też tyko przedstawiam argumenty aby dać odpór jednostronnej oficjalnej narracji która wylewa się z wszystkich mediów głównego nurtu.
Anglosasi to najbardziej fałszywi przyjaciele nasi. W historii zdradzali i upokarzali Polskę i Polaków wielokrotnie traktując nas z góry protekcjonalnie jak dzikie plemiona słowiańskie, lub jak pucybuta który za pańskie poklepanie po plecach natychmiast puści w niepamięć wszystkie razy i kuksańce które dostawał. Tylko o tym się nie mówi. Lepszy jest zadeklarowany wróg niż fałszywy przyjaciel. A my Polacy mamy taką przypadłość że ciągle miedzy sobą jesteśmy skłóceni i lubimy popadać ze skrajności w skrajność.
Wcale nie twierdzę że Kacapy są święte. Ale nic nigdy nie jest idealnie czarne ani idealnie białe. Zajrzyj koniecznie na YouTube na kanał [ Detektyw prawdy ] i obejrzyj film najpopularniejszy na tym kanale. Naprawdę warto! Gdy to zrobisz to witam cię po jasnej stronie mocy!



Znalazłem ten kanał i film i obejrzałem. W sumie nie wiedziałem, że jest aż tak źle. Faktycznie trochę mnie to dobiło i średnio mam pomysł jak można tę machinę próbować zatrzymać.