18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

korkociąg drastyczne skutki picia alkoholu

zefel • 2011-10-16, 23:19


powinnie to puszczac w szkołach.
polecam inne dokumenty tego reżysera.

nsa

2011-10-16, 23:36
za moich czasów puszczali

Prozac

2011-10-16, 23:39
przeciez prawica orzekla ze alkohol jest "bezpieczny" a ta zla komuna mowi co innego?! wow czyzby pokolenie watykanskie rozpijac chcialo spoleczenstwo?! to tak bozia naucza kat-alkoh-olikow?! hahaha :-D

Tetragamatron

2011-10-17, 02:46
Widziałem więcej ciekawych filmów z serii WFDiF ,o bikiniarzach i Amerykańskich szpiegach w Polsce, a te osoby na tym filmie są Chore Psychicznie,dziwie się ze nie pokazali człowieka który stracił nogi otwierając wódkę albo takiego który przez wódkę rozmawia ze zmarła żoną... oglądam i martwi mnie czym karmili naszych rodziców w Tv kilkanaście lat temu :D

ticorr

2011-10-17, 03:28
Prozac napisał/a:

przeciez prawica orzekla ze alkohol jest "bezpieczny" a ta zla komuna mowi co innego?! wow czyzby pokolenie watykanskie rozpijac chcialo spoleczenstwo?! to tak bozia naucza kat-alkoh-olikow?! hahaha :-D



bredzisz jak potłuczony.. prawica pozwala pić alkohol, ale nigdzie nie mówi, że jest bezpieczny... po prostu "chcącemu nie dzieje się krzywda" i tyle w temacie.. podobnie jak z jedzeniem kamieni.. jak ktoś nie potrafi o siebie zadbać, brakuje mu elementarnej wiedzy lub nie zna umiaru to droga wolna - krzyż ma drogę...

FryzjerZG

2011-10-17, 07:36
ta ticorr, spizgac lufe tez moge ?? albo nie placic zusu ??

marna

2011-10-17, 11:05
no cóż, takie są skutki picia wódki :roll:

a Ci z alkoholowym zanikiem mózgu to przynajmniej się dogadywali ze sobą :P

deniZ

2011-10-17, 12:30
Tetragamatron napisał/a:

... oglądam i martwi mnie czym karmili naszych rodziców w Tv kilkanaście lat temu :D



A nie martwi Cie czym TV karmi widzow teraz? tance na lodzie, topmodele, seriale, idole, big brothery...

Prozac

2011-10-17, 17:51
ticorr napisał/a:



bredzisz jak potłuczony.. prawica pozwala pić alkohol, ale nigdzie nie mówi, że jest bezpieczny... po prostu "chcącemu nie dzieje się krzywda" i tyle w temacie.. podobnie jak z jedzeniem kamieni.. jak ktoś nie potrafi o siebie zadbać, brakuje mu elementarnej wiedzy lub nie zna umiaru to droga wolna - krzyż ma drogę...


przypomnij sobie co mowili o dopalaczach ze sa "zle" a alkohol jest przynajmniej bezpieczny tak mowili politycy usprawiedliwiajac sie przy zakazywaniu dopalaczy!!! zobaczysz jak za kilka lat dupniemy przez prawice pelowsko-pisowska bo z tego co wiem to okazalo sie ze z 14 produktow substancje zakazane mialy tylko 3! wiem bo znam sprawe od srodka pracowalem w tej chorej instytucji! na szczescie juz opuscilem!!!

ticorr

2011-10-17, 18:55
Prozac napisał/a:


zobaczysz jak za kilka lat dupniemy przez prawice pelowsko-pisowska



że co? :lol:

PO i PiS to prawica? kpisz czy o drogę pytasz? :-)

Prozac

2011-10-18, 00:12
@up a kto? moze liberalowie? a moze lewica? hahaha to watykanskie prawicowe slugi!!!

makasa15

2011-10-18, 00:19
także gimbusy oglądać

sokolnikus

2011-10-18, 10:23
Prozac napisał/a:

@up a kto? moze liberalowie? a moze lewica? hahaha to watykanskie prawicowe slugi!!!


w Polsce nie ma prawdziwej prawicy lewicy i centrum tak się tylko dogadali żeby jakieś pozory stwarzać.
a wracając do tematu to widziałem takich kolesi, lepiej zajarać, przynajmniej agresor nie łapie i padaczki nie ma

tinaijuz

2011-10-18, 11:52
ja nie muszę dokumentów oglądać, widziałam na żywo :)