18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korepetycje z kultury osobistej

Jerad • 2017-05-05, 16:34
Profesor Wolniewicz daje kucowi korepetycje z kultury osobistej. :wodka:

fr...........07

2017-05-05, 16:49
Profesor powinienem temu kucowi wyk***ić lepę na ryj za sam sposób bycia i wysławiania. Ledwo dotrwałem do końca tego "pytania". Wielce wykształcony student-inteligent po kulturoznawstwie albo innym zarządzaniu polem namiotowym.

janlew

2017-05-05, 17:02
Młody ma racje. Wiodącą myślą wśród Polskiej elity jest od lat koncepcja Feniksa Konecznego, "Cywilizacji Łacińskiej". A nie jakiejś "Cywilizacji Zachodniej" o której gadają Korwin z Wolniewiczem.
Wolniewicz to w ogóle dziwna postać. Dajmy na to cytat: „Do dziś mam marksizm za składnik swojego poglądu na świat (…) …uznaję marksizm za poważną doktrynę filozoficzną”

~Velture

2017-05-05, 17:13
Jak widzę faceta z kucykiem, okularkami i zarostem w wieku ponad licealnym to z góry zakładam, że jest na utrzymaniu babci i podpie**ala jej rentę.

Nie wiem czemu. Po prostu tak mi się kojarzy jako obraz zupełnego nieudacznika.

kalijanek

2017-05-05, 17:17
janlew@ Koneczny to akurat fajnie pisał warto poczytać, Romana Dmowskiego też. Mówię to też do was j***ne nieudaczniki i kuce

mygyry

2017-05-05, 17:35
Ciekawy który kierunek ciągnie ta duma rodziców, po każdym tłumacząc że musi iść na następnym, bo oferty pracy dalej nie uwzględniają jego biedy umysłowej

jebiewdupelewaka

2017-05-05, 17:43
k***a, pierwsza zasada, gdy ćpam lub piję nie dotykam mikrofonu, ale ten wygląda na nieuzależnionego od rozumu

JohnMadafaka

2017-05-05, 18:22
Pytanie studenta przetranskrybowane brzmi: ihrpoeriagapoiwejfiw ah wj aowi howirsbjkfbwe wkejab fkawejfbuiwe wbaekj fbwae ufbwaek jfbwae bwaiu rhwaeuir kjweab iawhe fiwaeb kjbs.kfhlaewioh awjbnkeb biuwe we uifhwuefbwue fweiu fgweu uwie. Chciałbym, żeby pan się do tego odniósł.

Pa...........or

2017-05-05, 18:33
Korwiniście się coś poj***ło i pomylił stanowiska ws. islamu :)

mazurpl

2017-05-05, 18:51
Ja tam ch*ja rozumiem z tego bełkotu kuca, niech ktoś napisy wrzuci.

mar077

2017-05-05, 18:56
Velture pewnie dlatego ze ogladales film ,,czeka na nas świat" :)

ho...........zo

2017-05-05, 19:01
Dziadek, nie szalej tak, bo se zawału dostaniesz.

jebiewdupelewaka

2017-05-05, 19:02
janlew napisał/a:

Młody ma racje. Wiodącą myślą wśród Polskiej elity jest od lat koncepcja Feniksa Konecznego, "Cywilizacji Łacińskiej". A nie jakiejś "Cywilizacji Zachodniej" o której gadają Korwin z Wolniewiczem.
Wolniewicz to w ogóle dziwna postać. Dajmy na to cytat: „Do dziś mam marksizm za składnik swojego poglądu na świat (…) …uznaję marksizm za poważną doktrynę filozoficzną”


ja
czasem się dziwię tylko,
bo nawet w najbardziej poj***nym nurcie dziwaków / hitler, stalin, churchill, musolini, lenin, obama, netanjahu / można lub wprost nie, znaleść składnik poglądu na świat,
ale który MAM wybrać, takie pytanie zadaje sobie wielu

ja nie mam problemu, jestem Polakiem

hellbwoi

2017-05-05, 19:27
A kultura tu podobno jest
Świadczy o tym nasz wspaniały dom kultury
Nawet z jego okien płynie nieraz jazz


no właśnie, taajest.