18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korek

karolcba • 2012-03-31, 12:39
W centrum Warszawy facet stoi w olbrzymim korku już dobre pół godziny. Kolejka wcale się nie przesuwa. Widząc za oknem przechodzącego policjanta otwiera okno i pyta:
- Co się stało? Dlaczego tak długo stoimy?
- Na środku skrzyżowania usiadł Sławomir Nowak - minister transportu - i powiedział, że jeśli każdy kierowca nie zapłaci 180 zł za winietkę, to on obleje się benzyną i podpali, a ja własnie zbieram składkę żeby pomóc w tym wszystkim.
Kierowca dziwi się że ktoś chce dawać pieniądze takiemu nieudacznikowi jak Nowak i pyta:
- No to ile już pan uzbierał?
- Jakieś piętnaście litrów...

BuryRabarbar

2012-03-31, 13:44
zart tak ch*jowy jak charakter mojej ostatniej laski, ale loda to dobrego robila

Krzysztov

2012-03-31, 13:48
@up
ale ty jesteś męski, teraz wszyscy cię będą podziwiać.

ziehzeit

2012-03-31, 13:48
BuryRabarbar napisał/a:

zart tak ch*jowy jak charakter mojej ostatniej laski, ale loda to dobrego robila



Myślałem że już ci się znudziło pisanie takich bezsensownych komentarzy.

Ogarnij się chłopie.

:idzwch*j:

Pery86

2012-03-31, 14:00
k***a, kolejny raz ten sam kawał, tylko ze zmienionym nazwiskiem. Żałosne.

Boingu

2012-03-31, 14:02
BuryRabarbar napisał/a:

zart tak ch*jowy jak charakter mojej ostatniej laski, ale loda to dobrego robila



Ta Twoja ostatnia laska to chyba nosiła rękawiczkę, co? Podobnie jak jej pięciu braci palczastych. :wali:

lapsikoss

2012-03-31, 14:06
@Grupa Trzymająca Władzę

Ludzie, zobaczcie, jakie ona pisze posty.
Czy za głupotę, spam i monotematyczność nie powinno się dawać ostrzeżeń?
Buryrabarbar na to już zasługuje. Może referendum? :amused:

eablack

2012-03-31, 14:08
Podpisuję się pod postulatem dwakilo. Ten user jest jak bot spamujący jedno i to samo. Wszystkie jego komentarze sprowadzają się do dziewczyny i jego penisa...

~Angel

2012-03-31, 14:15
lapsikoss napisał/a:

Buryrabarbar na to już zasługuje. Może referendum?



Nie jest to konieczne. ;-)

Gooral2137

2012-03-31, 14:15
Bana mu! Bana mu! Bana temu panu! Chyba powinniśmy tu składać petycje :)

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-03-31, 14:20
A może zostawić? Zobaczyłem jego posty i to może być calkiem niezła atrakcja. Może by u niego na profilu jakąś reklame pompki do penisa umieścić albo jakiejś innej gumowej laski.

Stew

2012-03-31, 14:25
Tyle komentarzy i nikt nie pojechał jeszcze po Warszawiakach.

Buryrabarbar świetnie odciągnął uwagę :D

Roszp

2012-03-31, 14:50
O k***a. Co jak co, ale gość który co posta pisze o swoim penisie to musi mieć nierówno pod sufitem.

A tak swoją drogą ten kawał to odświeżona wersja z jasiem i podpalaniem szkoły. A że nie lubię odświeżonych kawałów o politycznym charakterze (chociażby nie wiem jak ch*jowy był polityk) to piwa nie postawię. I do reszty sadystów wznoszę apel, aby tego nie robili.

Apollon

2012-03-31, 14:59
Żart słaby bo okleopany.
A co do BuryRabarbar
http://www.sadistic.pl/buryrabarbar,u,236723.htm
to... ktoś tu ma chyba obsesję na punkcie penisów, w niemal każdym poście pojawia się magiczne słowo "penis"...
Ponadto dziwny umysł, użytkownika nakazuje mu wierzyć, że to co r*cha to nie osiedlowe bezdomne koty lecz "laski" "fajne laski" "laski najlepsze w mieście".
Ciekawy przypadek...