18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koreańskie Efekty Specjalne

Cały_Idiota • 2015-04-02, 11:20
Orientalne Hollywood. :-)







matiqq

2015-04-03, 12:38
Bodziosowy111 napisał/a:

mam 300mega net i chodzi jak gówno...



Wk***iają mnie tacy ludzie jak Ty.

Nie rozumiem tego pie**olenia z zacinaniem się, wszystko zawsze oglądam i jakoś k***a nie narzekam.
Może to dlatego, że mam optymalne łącze a nie Aero?


Cały_Idiota

2015-04-03, 12:41
quniu88 napisał/a:


A efekty fajne, tylko czym to się różni od Holywood?



No właśnie - niczym. :-) Przemysł filmowy w Korei Południowej dogonił technologicznie Hollywood (a treściowo przebił już dawno, co potwierdzi każdy kto widział ich thrillery, dramaty i melodramaty).
Co ważne, Koreańczycy nie są więźniami PG-13 i w ich filmach jest dużo więcej mocniejszych treści. Scenariuszowo też z reguły lepiej stoją. :-)

Matthew

2015-04-03, 14:19
@Cały_Internet Można prosić o jutubowe linki ?

pi...........ja

2015-04-03, 15:31
Poda ktoś tytuł tego pierwszego filmu wojennego?

pedoen

2015-04-03, 16:44
to sa chinskie produkcje nie koreanskie

Cały_Idiota

2015-04-03, 16:52
Matthew napisał/a:

@Cały_Internet Można prosić o jutubowe linki ?


Będzie trudno, bo ja ściągałem z kilku portali, a później materiał wideo ciąłem, aby zostawić te najlepsze moim zdaniem fragmenty. Wpisz nazwy studiów zajmujących się efektami, które są na tych filmikach i szybko na youtube znajdziesz.



pietras_ja napisał/a:

Poda ktoś tytuł tego pierwszego filmu wojennego?



Jest podane - My Way.


pedoen napisał/a:

to sa chinskie produkcje nie koreanskie



To są produkcje z Chin, Hongkongu i Korei Południowej ale efekty specjalne wyprodukowały studia koreańskie i tego właśnie dotyczy mój temat (patrz. tytuł). :-)

KoniecZartow

2015-04-03, 18:38
matiqq napisał/a:



Wk***iają mnie tacy ludzie jak Ty.

Nie rozumiem tego pie**olenia z zacinaniem się, wszystko zawsze oglądam i jakoś k***a nie narzekam.
Może to dlatego, że mam optymalne łącze a nie Aero?



Zanim jakiś film wskoczy na serwer i zostanie przez niego optymalnie zrenderowany występują anomalie :mrgreen: zobacz kiedy film został dodany, a kiedy Ty eugeniuszu zaczynasz się wymądrzać, że u Ciebie chodzi idealnie i tak zajebiście, że jaja same walą Ci konia. Włącz jakiś świeży materiał (nie mówię, że wszystkie filmy tak mają) i zobacz jak to działa. Wtedy możesz nagrywać i pajacować.

matiqq

2015-04-03, 20:22
OjciecSyna napisał/a:



Zanim jakiś film... Wtedy możesz nagrywać i pajacować.



Nie wiedziałem, myślałem, że wszystkie - mimo to:


kubik5

2015-04-03, 20:49
@UP level1989 skończcie już z tymi "serwerami sadola" jak Ci się nie ładuje jak powinno zmień dostawcę internetu,a jak nie masz możliwości bo bywa i tak to cierpliwie siedź i czekaj jak już odpaliłeś filmik....

thoruus

2015-04-03, 21:46
@up: pitu pitu, coś jest nie tak i tyle, jedni mogą z tym żyć, inni nie - ale isp to nie wszystko.

Ork.Fajny

2015-04-03, 23:01
Jak tak was czytam to aż boli mnie że niektórzy idioci nie potrafią zrozumieć iż jednym chodzi szybciej a innym wolniej...
O ile tych, którym chodzi wolniej(w tym mi, mimo że właśnie skończyłem na YT oglądać w jeden filmik w 1080p a drugi 720p60fps, bez zacięcia) rozumiem bo tylko proszą o linki bezpośrednie, to tych którym chodzi szybciej i są debilami którzy skaczą do gardłem tym pierwszym bo są za tępi aby zrozumieć że rożne strony, rożnie działają ludziom, w różnych lokacjach, z rożnymi dostawcami, już kompletnie nie rozumiem. Co Wy chcecie osiągnąć? Szybkie działanie waszego neta to jakieś przedłużenie wacków i leczenie kompleksów, czy co...?

matiqq

2015-04-03, 23:19
Nie przedłużanie wacków a odk***ienie się za te debilne wstawki serwerów Sadistica.

Co filmik od jakiegoś czasu pajace napie**alają kiblami z kablami i zj***nymi tekstami hejtując coś, co jest ok - serwery Sadistica.

Ork.Fajny

2015-04-04, 07:35
matiqq, a serwery sadistica to kurde Twoja ciocia że czujesz się urażony jak ktoś na nie narzeka...? Coś z nimi jest nie tak(a przynajmniej wieczorami bo teraz działa) skoro jak mówiłem, sekundy temu oglądałem 1080p/720p60fps...