18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korea Północna z satelity

sa...........os • 2013-04-08, 12:34
Korea Północna widziana nocą z satelity, czyli współczesny Mordor. Już nawet morze jest bardziej oświetlone. ;-)

pi...........ka

2013-04-08, 16:07
a ja tam mam w dupie. cpie, r*cham, pije, przegladam sadistica, i najadam sie obficie , jak wybuchnie wojna no to trudno, zgine

Pestycyd

2013-04-08, 16:13
Jak dla mnie kim jest wykształconą marionetką zachodu, która wywoła wojnę by ją przegrać. Zauważcie że kształcił się w wolnym kraju i zasmakował tego jak tam żyją ludzie.
(nie uwierzę że nikt o tym nie wiedział i nie spróbował wpłynąć na niego)

Idąc dalej przecież nie weźmie i nie powie całemu krajowi nagle (po 60 letniej propagandzie ) "dobra chłopaki to zmieniamy ustrój bo aktualnie r*chaliśmy was z każdej strony w dupsko" bo elita, która z nim zarządza krajem jego doradcy (pamiętający poprzedników) do tego nie dopuści i odsunęli by go od władzy. Więc skoro mają przeprany mózg "wojna wojna" to da im tą wojnę bo inne argumenty pewnie by do nich nie dotarły.

Według mnie kolega KIM zamknie się w bunkrze wywoła wojnę i poczeka aż ten cały fanatyzm wyginie. ;-)

sa...........os

2013-04-08, 16:17
kaktuz napisał/a:

juz mam dosc tej imperialistycznej propagandy



Oczywiście, nie mam co robić, tylko być imperialistycznym, propagandzistą. 8-) Nie wrzuciłem tego, by wzbudzać w kimkolwiek jakieś głębsze, egzystencjalne refleksje, w sumie jebią mnie cudze poglądy, na to i tak wpływu nie mam. "Fajnie" się prezentuje, i to wszystko.

Za to modne teraz wśród młodzieży jest pie**olenie o ciągłej "amerykańskiej propagandzie", ale najlepsza propaganda to właśnie wychodzi od strony Korei Północnej. Proponuję porównać dokumentalne filmy "oficjalne", stworzone za zgodą władz tego państwa, z filmikami amatorskimi z ukrytych kamer, oraz relacjami uchodźców. No ale k***a i tak wiem jaki będzie odzew większości. Tutaj wszyscy tylko widzą propagandy, zamachy i spiski - kolejna zasługa internetu, w którym spędzacie 90% wolnego czasu, zamiast poczytać jakąś książkę, albo sięgnąć do poważniejszych źródeł.

Czyjegoś komentarza powyżej, odnośnie trudnej sytuacji w Polsce (nie twierdzę że żyjemy w raju, ani nie podziwiam pracy rządu, ale bez przesady...) w odniesieniu do Korei, co tyle piwek zgarnął, nawet nie chcę mi się komentować. Bylebyście k***a nigdy głodu nie zaznali. Po za Pjongjang, które jest bądź co bądź tamtejszą metropolią, Korea Płn to głównie góry i podupadające wiochy, gdzie ludzie głodują, są wyzyskiwani i ledwo wiążą koniec z końcem.
Oczywiście zgodzić się mogę że Korea wbrew pozoru jest potęgą militarną pod względem liczebności wojsk (gorzej z technologią) - 20% mężczyzn w wieku produkcyjnym należy do armii. W każdym razie ciekaw jestem ile wy wytrzymalibyście byście w takim luksusie. Niektórych z was sam brak internetu i możliwości jęczenia na forach by wykończył. ;-) To samo tyczy się narzekania na brak wolności słowa.

Ani mnie to boli, ani mnie to jebie - współczucia dla żółtków nie wymagam. Ale nazywanie pewnych faktów propagandą i totalna ignorancja w pewnych tematach aż drażni panowie.

PS. Bez spiny z mojej strony. ;-)

job_twaju_mać

2013-04-08, 16:20
thewhitestar napisał/a:


Ja pie**olę, ale masz nasrane we łbie...



To nas oświeć, a nie rzucasz gównem nie podając żadnych argumentów.

pati609

2013-04-08, 16:33
Korea chce wojny dlattego , że nie mają co jeść 2/3 społeczeństwa jest w wojsku (faceci) wiec jak kobiety mają zdobyć jedzenie ? . Osobiście uważam , że chcą wywołac wojne następnie sie poddać i zarządać jedzenia aby nakarmić ludzi :D

JaE

2013-04-08, 16:37
Policeman Ty chyba nie do końca wiesz o jakim kraju, konflikcie i jego podłożu mowa. Niewiedza nie jest niczym złym ale szerzenie tej niewiedzy wśród innych już tak. Aż ręce człowiek załamuje jak widzi na dodatek że jakieś nieuki stawiają piwa postowi tak odbiegającemu od realiów. Ahh no tak, zapomniałem. Korea Północna krytykuje USA więc jest zajebista a ludziom się tam dobrze żyje...

thewhitestar

2013-04-08, 16:37
fantomasik napisał/a:





Wysoko rozwinięta i poparta argumentami odpowiedź :facepalm:


A co tu do dyskutowania z pierdołami typu "pewnie za kilkanaście lat Koreańczycy [Pn] będą mieli zajebiście rozwinięty kraj i super świadczenia, gospodarkę etc."
Jasne, zajebiste są ku temu przesłanki, kraj od kilkudziesięciu lat nieustannie odjeżdża od całego świata w dół, ludzie nie mają co do garnka włożyć, o takiej podstawowej rzeczy jak elektryczność już nawet nie wspominam a tu wyskakuje jakiś baran i pisze że 'za niedługo to cały świat będzie na nich patrzeć z zazdrością'... No k***a powiedzcie mi z czym tu dyskutować? Z głąbem który jedyne co potrafi to trafiać palcami w klawiaturę, nie mając zielok***anego pojęcia o czym pisze?


kainwar88 napisał/a:

Czy, wy nie zdajecie sobie sprawy, że kraj który nie zezwala google na zdjęcia, nie może ich publikować. to samo jest z terenami wojskowymi. I co myślicie ze oni nie maja prądu i oświetlenia? To po prostu nie jest udostępniane.


Tak, Kim osobiście swoim ultranowoczesnym sprzętem zakłóca działanie satelit wymazując z nich Koreę Północną.. :roll:

Q67

2013-04-08, 16:39
A w Seoulu widać że kafejki są i ludzie pięknie spędzając czas przy SC II :D

Sz...........jk

2013-04-08, 16:39
Tak tak, Korea pn. kraj dobrobytu i szczęścia, z pewnością wyrośnie na przyszłą potęgę. Co Wy pie**olicie? Tam nawet 1000kcal dziennie sie nie spożywa! Na wojsko wydają mniej niż my, a co roku organizowane są narodowe zbiory kapusty gdzie wszyscy zajmują się zbieraniem narodowego smakołyku, który na tych super urodzajnych ziemiach rośnie jako jedyny (no poza imbirem sprzedawanym do Chin). Korea od lat 90'tych ma ciągłe klęski głodu, gdyby nie pomoc USA i południa to już dawno by padli z wycieńczenia. Program atomowy i groźby wojenne mają zmusić USA do podpisania porozumienia, w ramach którego Korea dostanie żarcie, a USA zapewnienia co do zaprzestania rozwoju programu nuklearnego.

kainwar88

2013-04-08, 16:41
Czy, wy nie zdajecie sobie sprawy, że kraj który nie zezwala google na zdjęcia, nie może ich publikować. to samo jest z terenami wojskowymi. I co myślicie ze oni nie maja prądu i oświetlenia? To po prostu nie jest udostępniane.

ni...........ne

2013-04-08, 16:52
@up co ty pie**olisz, wbijam w google earth i są zdjęcia. tak w ogóle to tam chyba przypada 1 samochód na jakieś 10000 ludzi, ulice puste

wnk

2013-04-08, 16:55
Jedyny pro-ekologiczny kraj, któremu naprawdę zależy na walce z globalnym ociepleniem i redukcji CO2 - towarzysze zjednoczeni pod unijnym sztandarem bierzmy przykład z nowego ojca narodów Kim Dzong Una!

sa...........os

2013-04-08, 16:59
Ostatnio słyszałem że Koreański satelita przekroczył granicę z Chinami!
Później tragarze odmówili wykonywania poleceń.

vonFuchs

2013-04-08, 17:00
@Policeman
idź być lewacką k***ą gdzie indziej. Koreańczycy Północni będą mieli rozwinięty kraj, jak ewentualnie ich podbije Ameryka i wyłoży na nich kasę.

PS
Pozdrowienia dla Ciebie i pozostałych pracowników ambasady Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej.

głodny_toster

2013-04-08, 17:07
thewhitestar napisał/a:


A co tu do dyskutowania z pierdołami typu "pewnie za kilkanaście lat Koreańczycy [Pn] będą mieli zajebiście rozwinięty kraj i super świadczenia, gospodarkę etc."
Jasne, zajebiste są ku temu przesłanki, kraj od kilkudziesięciu lat nieustannie odjeżdża od całego świata w dół, ludzie nie mają co do garnka włożyć, o takiej podstawowej rzeczy jak elektryczność już nawet nie wspominam a tu wyskakuje jakiś baran i pisze że 'za niedługo to cały świat będzie na nich patrzeć z zazdrością'... No k***a powiedzcie mi z czym tu dyskutować? Z głąbem który jedyne co potrafi to trafiać palcami w klawiaturę, nie mając zielok***anego pojęcia o czym pisze?




Ale ja i przypuszczam 99% sadoli nie jest jasnowidzami, więc się k***a nie dziw, że tak a nie inaczej można odczytać tamtą odpowiedz, która jest na poziomie intelektualnym orangutana z bananem w dupie!