18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Raar

2013-04-10, 22:26
Z tego co widzę to chyba pisze a nie czyta...

Loaloa

2013-04-10, 22:29
Z katoli najbardziej ciśnie się w Europie, muslimy ich po prostu zabijają (za co im chwała).

Tassadar

2013-04-10, 22:38
W wolnym tłumaczeniu napis na prosiaku mógłby oznaczać imię Kamil ;) język arabski daję trochę swobody w tłumaczeniu imion aczkolwiek to szczególne imię jest raczej pochodzenia semickiego i ma swój sposób zapisu, brak tam tylko alifa.

androgenius

2013-04-10, 22:38
@loacostam

Ja bym najpierw odj***ł muslimów, potem judaistów, następnie katoli a potem już kolejno, który się trafi: jechowych, zielonoświątkowców, scientologów, makaroniarzy i tych niedobitków od jimmiego jonesa.










Buddystów bym zostawił, oni akurat mają wyj***ne na wszystko i fazują jak należy.

Everizon

2013-04-10, 22:41
Kongouh napisał/a:

(...)
btw. ateizm powoli staje się osobną wiarą :)


No właśnie to jakaś bzdura jest :)
Wiara w co ? Wiara w nieistnienie boga ? (jakiegokolwiek)
Ateista to po prostu osoba która wyzbyła się tych wszystkich bzdur i zabobonów. Właśnie przestaje wierzyć w istnienie czegokolwiek "nadprzyrodzonego" czyli takich pierdół które nawkładali mu od dzieciństwa na zasadzie: "bo tak jest". Ateista myśli samodzielnie a nie za pomocą "wbudowywanych" w mózg kanonów przez lata indoktrynacji.

Szafina

2013-04-10, 22:55
Mimo tego ze nienawidze tych brudasow ze szczerego serca to przyznam im ze maja dobra religie jesli chodzi o to ze kobiety powinny byc tylko dla swojego mezczyzny i tylko jemu oddane oraz kilka innych szczegolow, ogolem to nie jest zla religia (mimo ze wg mnei wszystkie religie robia ciape z mozgu) poprostu niektorzy sa wrecz fanatykami koranu i calkiem inaczej rozumieja co w koranie pisze. Zle rozumiejacy koran islamista/moslem to wlasnie ci wszyscy terrorysci allahy itd to sa wlasnie ci ktorzy zle rozumieja koran.
Calkowicie inaczej rozumieja go niz rozumiec maja.

Jack Daniel's

2013-04-10, 22:57
Zafina napisał/a:

Mimo tego ze nienawidze tych brudasow ze szczerego serca to przyznam im ze maja dobra religie jesli chodzi o to ze kobiety powinny byc tylko dla swojego mezczyzny i tylko jemu oddane oraz kilka innych szczegolow, ogolem to nie jest zla religia (mimo ze wg mnei wszystkie religie robia ciape z mozgu) poprostu niektorzy sa wrecz fanatykami koranu i calkiem inaczej rozumieja co w koranie pisze. Zle rozumiejacy koran islamista/moslem to wlasnie ci wszyscy terrorysci allahy itd to sa wlasnie ci ktorzy zle rozumieja koran.
Calkowicie inaczej rozumieja go niz rozumiec maja.



Kobieta pisząca o tym, że islam jest dobry... o ja pie**olę. :gilotyna:

androgenius

2013-04-10, 23:00
@Zapina

W łeb się k***a pie**olnij. Kilka razy.

Jack Daniel's

2013-04-10, 23:43
Raar napisał/a:

Z tego co widzę to chyba pisze a nie czyta...



Rysunek jest poglądowy;) Link sprawdzałeś? :D

Szafina

2013-04-11, 00:28
@ Jack
przeczytaj jescze raz i dokladnie przeczytaj ze nie bronie koranu itd tylko ze mowie ze ze wszystkich religi swiata w koranie jedyne jest dobre to to ze pisze ''kobieta powinna byc wierna tylko jednemu mezczyznie'' i oni biora sobie to na powaznie a nie jak jakis katolik poprostu nie patrzy co jego kobieta robi i se jej nie pilnuje a ona sie puszcza po kontach z innymi robiac swojego chlopa w chu... a nie ze to najwspanialsza religia ze zaraz na nia przejde itd.
I nie bronie tu moslimow a chce wytlumaczyc ze te brudasy dziela sie na 2 grupy na fanatykow i tych ktorzy sobei sa poprostu wierni. I nie powiedzialam ze lubie islamistow bo ich nienawidze a tylko t o ze w kornaie jest wiecej sensownych rzeczy zawartych niz w bibli.
Takie jest moje zdanie ale jestem i tak przeciwko islamizacji i przeciwko temu zeby oni wogole zyli w europie. Ja sie tylko wypowiedzialam na temat koranu.

Jack Daniel's

2013-04-11, 00:53
Zafina, a dlaczego uważasz to za dobre? A dlaczego nie, przykładowo: "Mężczyzna powinien być wierny tylko jednej kobiecie"?
A cytat "katolik poprostu nie patrzy co jego kobieta robi i se jej nie pilnuje a ona sie puszcza po kontach z innymi robiac swojego chlopa w chu... a" świadczy tylko o dwóch rzeczach: kobieta jest pie**oloną k***ą, a facet debilem, bo się nią nie interesuje i o nią nie dba. A czasem chce por*chać i dostać za to zimne piwo.

Shaggy93

2013-04-11, 01:07
vass napisał/a:


Najpierw zobacz słownik polski :-P Polaku z Bożej łaski.


chciałem Ci też coś wytknąć, ale gdy ujrzałem twą niewymownie wręcz poprawna Polszczyznę zrobiło mi się strasznie wstyd, że napisałem Polski z małej litery. Oficjalnie przepraszam :)

Po co w ogóle zaczynacie o religii ? dopóki księża nie gwałcą dzieci, żydzi nie kradną. szmatogłowi nie biegają z kałachem wrzeszcząc allach akbar, a jehowi nie pukają do drzwi naprawdę nic do nich nie mam. A propos ateizmu to jest to coś czego NIE powinno się wpajać innym bo co nas wtedy odróżnia od innych "oświeconych" którzy mają monopol na prawdę ?? to, że nie wierze w Boga nie znaczy, że go nie ma. I vice versa rzecz jasna.

Jack Daniel's

2013-04-11, 01:20
Shaggy93, bez obrazy,ale polski, jako przymiotnik piszemy małą literą, ale Ty nie napisałeś "polski", tylko "polsce", Polsce piszemy z wielkiej litery (rzeczownik w miejscowniku).
A jak już się czepiam :P
- piszemy doszedłem, a nie doszłem

fun88

2013-04-11, 10:38
trzeba powrzucac takie obrazki na jakies stronki arabskie :evil: