18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kora na freestylu

markop4321 • 2012-09-24, 14:47
Akcja od 3:00 kora chciała tylko coś dodać


Jad Kiełbasiany

2012-09-24, 15:23
Cenię Korę za jej twórczość i wkład w polską "sferę" rockową, ale tutaj dosłownie chciałbym zaj***ć jej gumowym dildem po twarzy. Nie wiem skąd w niej ta agresja i zawiść, że tak czepiła się tej dziewczyny... być może przechodzi drugą menopauzę. Ale co do k***y nędzy ma rozum do umiejętnego doboru repertuaru lub podkładu muzycznego? Ruda może i źle dobrała sobie utwór, ale żeby tak ją zbesztać na wizji? Karny ku*as dla Kory

Vorland

2012-09-24, 15:29
Beznadziejne wykonanie w beznadziejnej aranżacji. To wykonanie to potwarz dla Kory. Nie dziwie się, że tak zareagowała.

gdzie tu masz to dziecięce pianinko?

Sa...........is

2012-09-24, 15:34
Sadystyczne k***a w ch*j... Wiecej zafajdanego gowna z polsatu na sadolu, wiecej -.-.... Nie ma piwa, wypie**alaj

kufel01

2012-09-24, 15:48
Zawsze bedę to powtarzał!! Szczerość to zaleta dlatego szanuje Kore i innych szczerych ludzi! j***ć wazeliniarstwo!!!!

vniveri25

2012-09-24, 15:52
Pewnie się poczuła jak w dziekanacie :lol:

el_kadafi

2012-09-24, 15:57
Może i interpretacja laski była średnia. Ale że potrafi śpiewać i ma potencjał nikt nie może zaprzeczyć. A najfajniejsze było jak zaraz po niej wyskoczyły jakieś przygłupawe nastolatki z gitarami. No takiego fałszu, braku rytmu itd. to już dawno nie widziałem. A Kora? Kora od samego początku morda uśmiechnięta, zachwycona i rozpromieniona. Zdecydowanie za dużo zielska.

losvitos

2012-09-24, 16:16
I co? Teraz nikt mi nie powie, że palenie zielska nie ma żadnego wpływu na mózg.

marianer7

2012-09-24, 16:39
DObrze , bo to było wykonanie było wyjatkow h*jowe.

k18t

2012-09-24, 17:30
Jad Kiełbasiany napisał/a:

Cenię Korę za jej twórczość i wkład w polską "sferę" rockową, ale tutaj dosłownie chciałbym zaj***ć jej gumowym dildem po twarzy. Nie wiem skąd w niej ta agresja i zawiść, że tak czepiła się tej dziewczyny... być może przechodzi drugą menopauzę. Ale co do k***y nędzy ma rozum do umiejętnego doboru repertuaru lub podkładu muzycznego? Ruda może i źle dobrała sobie utwór, ale żeby tak ją zbesztać na wizji? Karny ku*as dla Kory Obrazek



zamknij się, dobrze pocisnęła

Stranuh

2012-09-24, 17:36
Trzeba być debilem żeby śpiewać piosenkę osoby która jest w jury... a jeszcze w tak ch*jowej aranżacji, powinna na koniec dostać kapciem w ryja na odchodne :-/

Bananek

2012-09-24, 18:07
Nawet imię ją zobowiązuje do bycia Żenad/tą...

Nikczemny_Płód

2012-09-24, 18:34
Żenujący program... k***a przyj***li się o aranżacje utworu, zamiast cieszyć się, że dziewczyna włożyła coś od siebie, ale to polska innych trzeba zgnoić.


Pewno taki cover dla nich też ch*jowy bo utwór soulowy...


Jedna z jurorek ma ciasno bo dawno nie r*chana chyba :roll:

socjalmmv

2012-09-24, 18:43
Dobrze, rudych trzeba tępić.

RHminus

2012-09-24, 19:07
Cytat:

Zawsze bedę to powtarzał!! Szczerość to zaleta dlatego szanuje Kore i innych szczerych ludzi! j***ć wazeliniarstwo!!!!



Szczerość?? k***a, stary nie znasz profilu tego typu programów, tam muszą jechać, muszą być ostrzy by matoły miały zabawę z oglądania takiej żenady.
Kora, grała fajnie, powinna się schować i pozostawić po sobie dobrą muzykę, teraz tylko śmierdzi odgrzewanym nieboszczykiem i próbą zarobienia kilku groszy.