18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kopniak na ryj

okar19 • 2012-06-03, 20:07
Soczyście



czekam na opinie ekspertów

Marian Pudzianowski

2012-06-05, 23:29
Tylko tego gówna i żałosnego aktorstwa brakowało na sadolu. :idzwch*j:

t[e]rroR

2012-06-05, 23:47
no i wszyscy sie nabrali :| :-| :roll:

Xenorakii

2012-06-05, 23:53
To powinno wejsc na harda :abused:

antropoid

2012-06-06, 00:08
Do autora tematu

Tak k***a wygląd kopnięcie w głowę:



Po co zachwycać się żałosnymi podróbkami jak mamy tyle pięknych, soczystych pie**olnięć ?

arcyfelix

2012-06-06, 00:29
MMA to walka a nie WWE . Jak można lubieć taki teatrzyk...

janstar

2012-06-06, 00:47
scenariusze tych walk pisza ludzie pokroju scenarzysty filmu Kac Wawa - to nawet smieszne nie jest, po prostu żałosne... i jeszcze ta bada idiotów nie tylko poświęcających na to czas, ale i wydających $
"Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią"

lemo1029

2012-06-06, 01:26
wrestling = wielkie aktorstwo!!!

olimen

2012-06-06, 02:53
szkoda mi was debile ,nie znacie tego sportu i nie rozumiecie ale najwięcej macie do napisania. masakra z wami...

Marian Pudzianowski

2012-06-06, 03:51
olimen napisał/a:

szkoda mi was debile ,nie znacie tego sportu i nie rozumiecie ale najwięcej macie do napisania. masakra z wami...


Wg Ciebie to jest sport? :lol:

palmoos

2012-06-06, 04:43
Tragiczny wypadek podczas walki. Zawodnik TRAFIŁ przeciwnika.

kom5

2012-06-06, 06:50
Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości ,że wrestling jest w 100% wyreżyserowany

Triple H

2012-06-06, 11:28
Jak zwykle sadisticowi znawcy się wypowiedzieli. Teraz dodam coś od siebie. Wbijcie sobie raz na zawsze do głowy, tępe hejtujące gimbusy, że pro-wrestling to nie jest sport, to rozrywka, tam nie ma zawodników, ale są ,,superstars", nie ma walk ale mecze. 90% ciosów nie ma sprawić że zawodnik ucierpi, ale żeby walka była emocjonująca, widowiskowa. Walki są reżyserowane. A wszystko to, żeby był jak największy show. I tak następnym razem, gdy ktoś wrzuci filmik z WWE, lub TNA, zleci się banda hejtujących idiotów, ale może ktoś najpierw się zainteresuje, zanim napisze pod filmikiem ,,Jak morzna oglondać takie guwno???!!!! 100% fejk!!!!"

Dr Jarvis Strange

2012-06-06, 17:24
@ Triple H
Sam bym lepiej tego nie ujął :) Piwko leci.

Może dla odmiany hejtujmy bokserów, karateków, judoków i innych przedstawicieli sportów walki? Skoro "znaffcy" mogą to robić, to my mamy być gorsi?

Dla zaspokojenia Waszej ciekawości - z widowni wszystko wygląda zupełnie inaczej. Nie jest to aż tak efektowne, gdyż wyraźnie widać, jak markują część ciosów. Poszukajcie na YT "Wrestling Secrets Exposed" - w tej serii wyjaśnione są niemal wszystkie niuanse tej "dyscypliny" (bo określenie pro-wrestlingu mianem "sportu" to duże nadużycie).

Bloodex

2012-06-06, 18:56
Kazałbym Ci z tym wypie**alać ponieważ nie lubię tych marnych napompowanych aktorzynek , ale niestety panuję tu pewna zasada i nie mogę tego zrobić. Proszę więc grzecznie , abyś nie dzielił się z nami więcej szitem , który oglądają dzieci do 14 roku życia lub amerykańskie spaślaki .

okar19

2012-06-06, 19:27
Bloodex napisał/a:

Kazałbym Ci z tym wypie**alać ponieważ nie lubię tych marnych napompowanych aktorzynek , ale niestety panuję tu pewna zasada i nie mogę tego zrobić. Proszę więc grzecznie , abyś nie dzielił się z nami więcej szitem , który oglądają dzieci do 14 roku życia lub amerykańskie spaślaki .


Będę wrzucał kiedy tylko mi się będzie podobało i nic nie zrobisz : )) Napinaj się dalej ; ))
masz zerowe pojęcie na temat tego jakie osoby i w jakim wieku to oglądają. nie będę cie uświadamiać , żyj dalej w swojej zakłamanej świadomości