18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kopalnia czegoś tam...

Halman • 2024-02-12, 20:54


zasypało nieboraków..

smc

2024-02-12, 23:50
To jest kopalnia niewolników. C9dziennie wykopują spod ziemi nowych...

EksporterZła

2024-02-12, 23:54
Hmm... przygłupy nie przygłupy. Miejsca urodzenia i inteligencji się nie wybiera. Za to widzę, że ciężko zapie**alają cały dzień ryzykując życie pewnie za równowartość 2 czteropaków w Polsce.

Piwo za to, że dostarczają kontentu na sadola i pracują, zamiast operdalać się/ próbować dostać na socjal do europy.

croyna

2024-02-13, 00:03
no ja to bym sp***alał jednak ciut prędzej

Grzebek9

2024-02-13, 00:16
To już trzeba było wysłać tylko trzech żeby to odsunęli

Ale chodzi mi że od góry mniejsze straty uboczne.....ale po co, nas tam jest w dole groma idziemy

majeńka

2024-02-13, 00:33
Insaner napisał/a:

Ogólnie jak się ogląda filmy z Indii, Wietnamu, NIEKTÓRYCH krajów afrykańskich czy biedniejszych regionów Chin to się serio czasami zastanawiam czy to ten sam gatunek człowieka co na naszym kontynencie czy jakieś niższe ogniwo w łańcuchu ewolucyjnym.
Po prostu absolutny brak mózgu, brak jakiegokolwiek myślenia. Nawet zwierzęta są inteligentniejsze bo jak wyczują zagrożenie to uciekną. Tutaj widzą że coś się osuwa, ktoś się drze, a oni stoją i nie działa u nich nawet najbardziej pierwotny instynkt jakim jest ucieczka.

Coś jak kibice Lechii Warszawa idący drogą gdzie widać tych z szalikami Widzewa Sosnowiec?

Leszek1337

2024-02-13, 03:05
Kopalnia gównian! ot co!

bambinizm

2024-02-13, 03:09
Zdaje się, że MotoBieda ostatnio publikował materiał z wyprawy w te rejony. Może to nie to Chile, może nie, jeden ch*j...

ProVVe

2024-02-13, 05:09
Insaner napisał/a:

Ogólnie jak się ogląda filmy z Indii, Wietnamu, NIEKTÓRYCH krajów afrykańskich czy biedniejszych regionów Chin to się serio czasami zastanawiam czy to ten sam gatunek człowieka co na naszym kontynencie czy jakieś niższe ogniwo w łańcuchu ewolucyjnym.
Po prostu absolutny brak mózgu, brak jakiegokolwiek myślenia. Nawet zwierzęta są inteligentniejsze bo jak wyczują zagrożenie to uciekną. Tutaj widzą że coś się osuwa, ktoś się drze, a oni stoją i nie działa u nich nawet najbardziej pierwotny instynkt jakim jest ucieczka.
To nie jest kwestia edukacji czy zamożności. Są plemiona w dżungli częściowo odcięte od cywilizacji doskonale sobie radzące w życiu, potrafiące polować, budować, prowadzić życie społeczne, a są też całe ogromne regiony krajów azjatyckich w których po prostu nagle takie jednostki potrafią jadąc rowerem skręcić pod koła betoniarki, wejść prosto w wirującą wielką maszynę czy zostać w dole który się zasypuje i swoim bezrozumnym wzrokiem dawać znać że "trud już skończony".
I jak tu być tolerancyjnym.



To mam na myśli. To są takie głąby, że nawet kropek nie łączy jeden z drugim... Woda podmywa ścianę piachu... Mają tam na porządku dziennym pewnie lawiny błotne i nic im to nie mówi... k***a jakby ich to zaskoczyło bo jakas podpora pękła albo ta woda potajemnie się lała z dziurawego węża i podrywała... No nie.. Stoją i czekają na śmierć, a ja nigdy nie potrafię zrozumieć jak oni dozywaja takiego "sędziwego" wieku będąc takim przytrzymańcem

korax

2024-02-13, 07:54
To podpada pod zwolnienie grupowe

Somberoajaj

2024-02-13, 11:03
i jak zwykle później jest dochodzenie , kto zapomniał wyłączyć wibracje w telefonie? ;)

killua

2024-02-13, 13:10
Insaner napisał/a:

Ogólnie jak się ogląda filmy z Indii, Wietnamu, NIEKTÓRYCH krajów afrykańskich czy biedniejszych regionów Chin to się serio czasami zastanawiam czy to ten sam gatunek człowieka co na naszym kontynencie czy jakieś niższe ogniwo w łańcuchu ewolucyjnym.
Po prostu absolutny brak mózgu, brak jakiegokolwiek myślenia. Nawet zwierzęta są inteligentniejsze bo jak wyczują zagrożenie to uciekną. Tutaj widzą że coś się osuwa, ktoś się drze, a oni stoją i nie działa u nich nawet najbardziej pierwotny instynkt jakim jest ucieczka.
To nie jest kwestia edukacji czy zamożności. Są plemiona w dżungli częściowo odcięte od cywilizacji doskonale sobie radzące w życiu, potrafiące polować, budować, prowadzić życie społeczne, a są też całe ogromne regiony krajów azjatyckich w których po prostu nagle takie jednostki potrafią jadąc rowerem skręcić pod koła betoniarki, wejść prosto w wirującą wielką maszynę czy zostać w dole który się zasypuje i swoim bezrozumnym wzrokiem dawać znać że "trud już skończony".
I jak tu być tolerancyjnym.



A potrafią te plemiona kopać wielkie rowy w ziemi z uzyciem grubych węży w których plynie woda pod dużym cisnieniem?

lacrimal

2024-02-13, 14:27
Insaner napisał/a:

Ogólnie jak się ogląda filmy z Indii, Wietnamu, NIEKTÓRYCH krajów afrykańskich czy biedniejszych regionów Chin to się serio czasami zastanawiam czy to ten sam gatunek człowieka co na naszym kontynencie czy jakieś niższe ogniwo w łańcuchu ewolucyjnym.
Po prostu absolutny brak mózgu, brak jakiegokolwiek myślenia. Nawet zwierzęta są inteligentniejsze bo jak wyczują zagrożenie to uciekną. Tutaj widzą że coś się osuwa, ktoś się drze, a oni stoją i nie działa u nich nawet najbardziej pierwotny instynkt jakim jest ucieczka.
To nie jest kwestia edukacji czy zamożności. Są plemiona w dżungli częściowo odcięte od cywilizacji doskonale sobie radzące w życiu, potrafiące polować, budować, prowadzić życie społeczne, a są też całe ogromne regiony krajów azjatyckich w których po prostu nagle takie jednostki potrafią jadąc rowerem skręcić pod koła betoniarki, wejść prosto w wirującą wielką maszynę czy zostać w dole który się zasypuje i swoim bezrozumnym wzrokiem dawać znać że "trud już skończony".
I jak tu być tolerancyjnym.



Oni sa jak lekarze - widzieli tysiac śmierci więc mają mało empatii.
Ci widzieli tysiąc razy się sypało i nic się nie zawaliło to nie sp***alają.

ProVVe

2024-02-15, 18:42
lacrimal napisał/a:

Oni sa jak lekarze - widzieli tysiac śmierci więc mają mało empatii.
Ci widzieli tysiąc razy się sypało i nic się nie zawaliło to nie sp***alają.



Wiesz ja widziałem tysiące razy jak strzela opona i nigdy nie staje na niej albo nie czekam na wprost pierścieni. Kiedy silownik przecieka czy Waz olejem nie czekam pod ładunkiem czy widłami. Kiedy działa łuparka nie czekam z boku aż kawał drewna może odskoczyć i mnie wyp***zielić w kosmos. Nie czekam pod dźwigiem kiedy podnosi się kawał stali. Kiedyś majster kazał mi przeciąć ściśnięta sprężynę (1,5cm grubości jakies 40cm dlugosci twardej sk***ysynkiej stali)... Zgadnij co zrobiłem? Powiedziałem, że chyba go poj***ło bo tam jest zamknięta kolosalna dawka energii czekająca na uwolnienie. Do czego zmierzam. Do tego, że nie masz racji stary... Rutyna rutyna, ale każdy z minimalna ilości IQ nie będzie czekać na śmierć czy kalectwo... :-D to są debile. Dam sobie łeb uciąć, że co tydzień nowego do tokarki bys szukał bo by ich mieliło

kulawiec

2024-02-16, 21:12
Insaner napisał/a:

Po prostu absolutny brak mózgu



Nie widzę różnicy między np. polską. Dokładnie tak samo jest.