18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kopacz usiłuje rozmawiać z obcokrajowcami

defcon1 • 2015-06-27, 12:04
Premierzyca Kopacz wybrała się w podróż Pendolino. Ktoś jej pewnie podpowiedział, że będzie spoko jak zagada do obcokrajowców. Podeszła do Kanadyjczyków, no ale oni jacyś nieprzygotowani byli bo nie znali polskiego, a Kopaczowa po angielsku ani me ani be. Rozpoczyna rozmowę od zdania "a ja mam swojego zięcia z Kanady".
Otóż okazuje się, że pani premier sama uwierzyła we własne bajki i pie**oli od rzeczy o tym, że w Polsce jest zajebiście, a marudy marudzo.

Jak ci się żyje w kraju, w którym ktoś, kto nie nadaje się na stanowisko kasjera (bo tam to pasuje choćby cokolwiek kojarzyć po angielsku) sprawuje jeden z najwyższych urzędów w państwie?

Kriski

2015-06-27, 12:15
Autor filmiku też się nie popisał.

manta2009

2015-06-27, 12:34
No k***a jakim cudem takie osoby są w sejmie. Politykiem powinien być ktoś kto zna co najmniej 2 języki, a historie swojego kraju to powinien mieć w małym paluszku.Kompetencje pani Beaty Szydło :idzwch*j:

zgonex

2015-06-27, 12:39
nie da się tego oglądać, tak żenujące. widac kopaczowa nie planuje wyjazdu do pracy za granicą, a może powinna, bo ch*j jeden wie gdzie wyląduje, gdy Polska stanie się kiedyś normalnym krajem.