18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konwertowanie na obiekt inteligetny

Sz...........an • 2013-01-24, 18:20
Warto próbować, wszelakimi dostępnymi sposobami.


Szkoda, że znów się nie udało.

Kriski

2013-01-24, 18:53
Spróbuj Gimpa użyć.

Pater patriae

2013-01-24, 19:32
Więc ci którzy ich wybrali muszą być jeszcze głupsi, bo człowiek inteligentny raczej nie zagłosuje na debila... :-(

sauerps

2013-01-24, 20:38
@Up idź sobie popisz na stronie kancelarii premiera

Yasiu99

2013-01-24, 21:27
jest na to sposób a zna go na pewno ten pan

niestety siedzi :P

ostoyyya

2013-01-24, 22:04
Już was popieprzyło z tymi wrzutkami na Posłów, bowiem należy pamiętać, że tam nie siedzi tylko PO, ale również pozostałe ugrupowania polityczne, a nawet ktoś z mniejszości niemieckiej.

I przepraszam, że co byście zrobili jakby tych wszystkich posłów wywalić, wysadzić, wrzucić do morza?

Wy byście grzali w tych ławach wasze bezrobotne dupska, bo nie wierzę w to, że jakbyście dostali propozycję pod tytułem "Masz 25 tysięcy co miesiąc i dostęp do najlepszych informacji", padły by odpowiedzi: "Nieeeee!" - podczas zaciągania się kiepem i popitką piwa TESCO.

Koniec Świata

2013-01-24, 22:06
Czy ci, którzy siedzą w sejmie są inteligentni czy nie? Hm... Zależy jak się rozumie inteligencję. W końcu nieźle się ustawili, mają pieniądze, mają znajomości, poklepują się z bogatymi ważniakami. Z drugiej strony są mało wartościowi, chociaż mają spore możliwości w rękach i mogliby dużo zrobić dla swoich wyborców. Tak jak już pisałem fantastom, dobroduszność, patriotyzm i inne wartości prezentowane na wiecach kończą się tam gdzie zaczyna się władza. Wielcy opozycjoniści z PiS oskarżają PO o złodziejstwo, a sami chętnie przytulają pieniążki z koryta. Ale ludzie są ślepi i nie potrafią zrozumieć oczywistości. Polityka to bagno, gnój, syf i rozkład. Tyle na ten temat. :)

bones1909

2013-01-24, 22:23
Powiem ci tylko tyle.. gdyby byli tacy głupi to nie potrafili by cię tak bardzo wydoić w tak prosty i jawny sposób.

Machol

2013-01-24, 22:36
Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Powtarzały to już nasze prababcie, bo i prawda stara jak świat. Jednej gębie zabierzesz, to żeby drugiej dać, a wszyscy bogaci to chyba tylko w Emiratach Arabskich albo Arabii Saudyjskiej.
Nie mówię, że są tam idealni ludzie, mówię tylko, że takich nie ma. Nie wierzę w to pie**olenie frustratów, że oni tam tylko po to siedzą, by zrobić źle i dla siebie jak najlepiej. Oni i tak mają dobrze, więc nie muszą walczyć o jakieś przywileje dla siebie.

korinogaro

2013-01-24, 22:40
Nie trzeba być bystrym żeby bez konsekwencji okraść naród będąc posłem. Jak by nie patrzeć to ponosi się odpowiedzialność polityczną a nie karną/cywilną/skarbową za głupie i złodziejskie ustawy. Dodatkowo za maskowanie przekrętów biorą się Ci którzy dają łapówki, a są to osoby znacznie bystrzejsze od posłów więc... żadna sztuka.

piroman88

2013-01-24, 22:40
To nie jest tak że oni są głupi.. wręcz przeciwnie. Jebią nas na milion wyszukanych sposobów przecie.

rusofil

2013-01-24, 23:11
Szkoda, że komunikat nie jest w całości prawdziwy. Szkoda, bo nie będzie piwa. Też mogę wpisać losowe gówno w komunikat i wstawić go na Sadola. Ale czemu tego nie robię? Bo nie chcę, tak ja autor tej wstawki, zaniżać jeszcze bardziej poziomu tej strony.

paździerzowy

2013-01-24, 23:16
A mi się udało. Masz chyba starszą wersję.