18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontuzje podczas treningu/zawodów

Marian_Koniuszko • 2023-08-06, 19:05
Trochę złamań i zerwań mięśni przy niedzieli





banerr

2023-08-06, 19:44
Po prostu tępe debile.

dOpieca

2023-08-06, 20:09
Co jak co sile jakas trzeba miec , ale pompowac sie na klocka to dla mnie glupota i kalectwo :D zero kordynacji i same minusy

gonzor

2023-08-06, 22:33
Z masowego sportu do indywidualnego kalectwa...

jumbill

2023-08-06, 22:36
Jestem już tu dość długo ,na tyle ze pamiętam starego dobrego Sadistica i widziałem wiele ale do tej pory nie mogę oglądać takich kontuzji hehe. Chyba jestem jakiś inny {żeby nie było jestem hetero!)

Baronessa

2023-08-06, 23:16
Dzięki za poprawienie humoru. Fajnie, że są cymbały, które mają gorzej ode mnie.
2 mies. temu wróciłem do treningów i już waliłem 95 kilo na klate, a tu od jakiegoś tygodnia zaczął mnie napie**alać bark. Ból jest na tyle duży, że przeszkadza przy wyciskaniu 70 kilosów na serie. Chyba zrobię tydzień przerwy.

Dobrze, że to tylko zwykłe zapalenia bara, a nie jakiś zerwany biceps, upie**olony do końca życia staw kolanowy, czy zerwany mięsień cyca, którego nawet żaden konował w Polsce nie zoperował by... :lol:

dOpieca napisał/a:

Co jak co sile jakas trzeba miec , ale pompowac sie na klocka to dla mnie glupota i kalectwo zero kordynacji i same minusy



Chopie, naturalnie to ty co najwyżej kloca z dupy wyciśniesz, a nie zrobisz sylwetkę na kloca...

Aramanga

2023-08-07, 11:32
Hahahaha ale fajny filmik ja mogę ich walić kijem takie same efekty będą złamania utrata przytomności itp.

Sadzone

2023-08-11, 21:46
dennissliwa napisał/a:

Sport to zdrowie



bezpowrotnie utracone ...