18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kontrola Drogowa

koopa • 2010-09-10, 18:08
Zatrzymuje drogówka młodego kolesia i pyta się:
-Piłeś cos chłopcze? bo coś mi wyglądasz podejrzanie!
-nie.!
-hmm alkomat mamy zepsuty więc nie możemy sprawdzić czy czegoś nie dziabnąłeś,więc zadam ci pytanie jako test.jak odpowiesz prawidłowo to cie puścimy.
-spoko
-pierwsze pytanie.jedziesz droga i widzisz dwa swiatła z naprzeciwka, co to moze być?
-no samochód nie?
-no tak.ale jaki? Audi,mercedes czy seat?.no widzę ze chyba oblejesz test młodzieńcze! dam ci szansę i zadam jeszcze jedno pytanie.
-jedziesz drogą i widzisz jedno światło z naprzeciwka,co to jest?
-no wiadomo że motor!
-ee ale jaki? suzuki, honda, czy kawasaki? no nic chłopcze oblałeś test.
koleś wk***ił sie nie ziemsko,pomyślał chwile i nawija do gliniarza:
-panie władzo a czy ja moge zadać pytanie?
-a no wal śmiało młody człowieku.
-na poboczu drogi stoi blondynka w miniówce,z dekoltem aż jej cycki widać i zatrzymuje TIR-a. kto to jest??
-no wiadomo że k***a!!
-no tak. ale kto? twoja matka, żona, czy córka ??

Su...........cz

2010-09-10, 18:44
Nie kumam po co zakładałeś 3 tematy, żeby dodać 3 dowc**y... Nie dało się w jednym wątku?

koopa

2010-09-10, 18:48
Nie muszisz akurat tego kumać.

think666

2010-09-10, 21:30
Coraz lepsze kawały, oby tak dalej ^^

osa007

2010-09-10, 21:44
Dobry kawał, jest piwko.

Janusz~

2010-09-10, 21:58
Dobrze psu pojechał

buba0

2010-09-11, 01:58
Tak tylko statystyczny policjant w Polsce po uslyszeniu takiego dowcipu zrobilby Ci palka z dupy taki wiatrak, ze nie wiedzialbys czy masz wylotówkę na A4, kolejna dziure w dupie, czy po prostu nadzial Cie na swoj pal.

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-09-11, 11:03
buba0 napisał/a:

Tak tylko statystyczny policjant w Polsce po uslyszeniu takiego dowcipu zrobilby Ci palka z dupy taki wiatrak, ze nie wiedzialbys czy masz wylotówkę na A4, kolejna dziure w dupie, czy po prostu nadzial Cie na swoj pal.



Widać że policje to widziałeś tylko na szklanym ekranie ;)

buba0

2010-09-11, 11:06
XaneX napisał/a:



Widać że policje to widziałeś tylko na szklanym ekranie ;)



Spoko ziomku Jp, nie bij :<

mrrr... rrrr... rrrr...

2010-09-11, 11:25
Nie jestem ziomkiem JP, wręcz przeciwnie, każdemu z tych JP życzę by ktoś im bliski został zamordowany i mam nadzieję ze zdania nie zmienią, jednak to moje prywatne mrzonki.

Wiochmen

2010-09-11, 13:30
XaneX napisał/a:

Nie jestem ziomkiem JP, wręcz przeciwnie, każdemu z tych JP życzę by ktoś im bliski został zamordowany



Bravo trzymaj tak dalej...ja jednak wole tych JP niz takich ludzi ja ty...Smierci zyczyc tak to chyba robia najwieksze smiecie...lepszą nauczka by yblo jak by ktos im cos zaj***l po przy morderstwie raczej policja nic nie zrobi,no ale ty wiesz lepiej

jurcmenator

2010-09-11, 23:23
a u mnie był dzisiaj rosół i ktoś ma z tym problem?