18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konkretna kobieta...

Halman • 2021-03-07, 05:31

matka dwojga dzieci chwilę po tym jak jakiś typ stwierdził ze nie będzie ich nowym tatusiem palnęła sobie w łeb.
Widocznie w pakistanie gówniaki mają gorzej bez ojca... :amused:

ra0mir

2021-03-07, 08:02
Głupia, powinna wcześniej dać mu broń potrzymać i jebnąć samobuja nie pod kamerami :lol:

koras24

2021-03-07, 10:52
Ten opis brzmi jakby podeszła do losowego typa na ulicy i zapytała czy zostanje ojcem jej dzieci po odmowie strzeliła sobie w łeb. Fajna lecz absurdalna historia z morałem by z tego wyszła :lol:

UrlichUrwich

2021-03-07, 12:03
Jeżeli to prawda to pomyślcie sobie w jakim absurdzie żyłby z nią ten człowiek gdyby nie odmówił. Pomijając fakt, że wychowywałby dwójkę nie swoich bachorów, to jeszcze życie w ciągłej nieświadomce, że ta baba cały czas gotowa na radykalne rozwiązania. Gdyby się zgodził to by się przecież nawet nie zorientował, że ona cały czas miała ze sobą giwerę i miałaby ją w każdej "trudnej" sytuacji w przyszłości i cholera wie jak zdecydowałaby się jej użyć. Ech...

zbynekmaslanka

2021-03-07, 12:44
Nie wiem co się dzieje z tym światem serio moze tu na sadisticu (tylu tu ekspertów) ktoś to potrafi wyjasnic. Wśród osob które osobiscie znałem dwóch popełniło samobójstwo: jeden niby skoczył z bloku, drugi się zastrzelił (skąd miał broń nie mam pojęcia) . Chyba z trzem osobom cos się porobiło z głową ... jeden depresja na jakichś prochach, drugi wyladował w wariatkowie a o trzecim tylko słyszałem że coś nie tak. Taka ilośc to aż jakaś anomalia od statystyki.

~_Yarko_

2021-03-07, 12:59
Samobój, ale w maseczce.

shoe5maker

2021-03-07, 13:42
zbynekmaslanka napisał/a:

Nie wiem co się dzieje z tym światem serio moze tu na sadisticu (tylu tu ekspertów) ktoś to potrafi wyjasnic. Wśród osob które osobiscie znałem dwóch popełniło samobójstwo: jeden niby skoczył z bloku, drugi się zastrzelił (skąd miał broń nie mam pojęcia) . Chyba z trzem osobom cos się porobiło z głową ... jeden depresja na jakichś prochach, drugi wyladował w wariatkowie a o trzecim tylko słyszałem że coś nie tak. Taka ilośc to aż jakaś anomalia od statystyki.



Po prostu dorosłeś, a te samobójstwa to już konkretne osoby które znasz, a nie jakiś news w telewizji. Z czasem ilościowo to się zmienia, ale i realia się zmieniają. Wiesz, oczekiwania vs. rzeczywistość.

zbynekmaslanka

2021-03-07, 14:38
shoe5maker napisał/a:

Po prostu dorosłeś, a te samobójstwa to już konkretne osoby które znasz, a nie jakiś news w telewizji. Z czasem ilościowo to się zmienia, ale i realia się zmieniają. Wiesz, oczekiwania vs. rzeczywistość.



To pytanie to było do jakiejś analizy przez ekspertów (jakiś psycholog) a nie jakieś bździny w rodzaju "poprostu dorosłeś"

kaziolord

2021-03-07, 14:57
Pełna kulturka przed śmiercią sie jeszcze ukłoniła