18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec tego darcia się

mariusz3pl • 2024-01-21, 08:27


Śpiewać i prowadzić auto nie potrafią...

Geraldinio

2024-01-21, 20:42
EksporterZła napisał/a:

Czy mi się wydaje... Że w momencie utraty panowania nad samochodem to dziewczę instynktownie łapie za rękę koleżanki, a nie za kierownicę?
To bardzo mądre jest.



Faktycznie dziwne, normalnie to obiema rękami zasłoniłaby oczy.

dziki76

2024-01-21, 22:25
EksporterZła napisał/a:

Czy mi się wydaje... Że w momencie utraty panowania nad samochodem to dziewczę instynktownie łapie za rękę koleżanki, a nie za kierownicę?
To bardzo mądre jest.



to jest praca w stresie jak by to nie brzmiało to ona starała się chronić siostrę. Miłe to ale czasami nie zdrowe. W tym przypadku akurat dla auta.

BbuuuMMM

2024-01-21, 23:02
Możecie mnie zaj***ć, ale...
Analizując zachowanie koła kierownicy, nie wystąpiła żadna utrata panowania, lecz:
W momencie w którym rozpoczyna się akcja, oczy kobiety jednak skupione są na drodze - po czym jej wzrok w momencie w którym przenosi ręką na pasażerkę idzie w kierunku potencjalnego uderzenia - wydaje się wręcz logiczne że wie że uderzy, więc osłaniając pasażera, drugą ręką nadaje kierunek impetu kolizji.
W 5 sekundzie ewidentnie widać jak zauważa zagrożenie i wykonuje odruchy zapobiegawcze.
No j***ć, jednak baba to baba - zaj***ć mnie możecie - natomiast wydaje mi się że ta baba, lepiej niż poniektórzy faceci się tu zachowała.
Pozdro 500

PisPo

2024-01-21, 23:20
BbuuuMMM napisał/a:

Możecie mnie zaj***ć, ale...
Analizując zachowanie koła kierownicy, nie wystąpiła żadna utrata panowania, lecz:
W momencie w którym rozpoczyna się akcja, oczy kobiety jednak skupione są na drodze - po czym jej wzrok w momencie w którym przenosi ręką na pasażerkę idzie w kierunku potencjalnego uderzenia - wydaje się wręcz logiczne że wie że uderzy, więc osłaniając pasażera, drugą ręką nadaje kierunek impetu kolizji.
W 5 sekundzie ewidentnie widać jak zauważa zagrożenie i wykonuje odruchy zapobiegawcze.
No j***ć, jednak baba to baba - zaj***ć mnie możecie - natomiast wydaje mi się że ta baba, lepiej niż poniektórzy faceci się tu zachowała.
Pozdro 500



Cały Sadol Dziękuje naszemu ekspertowi ,oby mniej takich na świecie było !