18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec protestu pejsatych przeciwko ludobójstwu w Gazie.

Flodzia • 2023-11-02, 13:57


Jakie to było piękne :hitlerzaba:

Lo...........cz

2023-11-02, 14:10

Mariusz

2023-11-02, 14:10
Miód na moje oczy

Flodzia

2023-11-02, 14:13
Tymczasem w paryskim metrze:



„j***ć żydów, jesteśmy nazistami i dumni, niech żyje Palestyna”

julek1947

2023-11-02, 14:25
Uuuu antysemityzm. Nie dobra o tym mówić.

Rak.Odbytu

2023-11-02, 14:43
Któryś sadol zauważył, że to Żydzi biją Żyda?

Fima

2023-11-02, 14:46
Ale na deski poleciał :lol:

Rak.Odbytu

2023-11-02, 14:46
Flodzia napisał/a:

Tymczasem w paryskim metrze:


Kolorowi naziści? Nie znam języka, ale jeśli to prawda to sp***olenie sympatyków Hamasu osiągnęło poziom absurdalno-komiczny.

:roll:

Hrodgar

2023-11-02, 14:50
Żyd Żydowi Żydem.

KremufkowyPotwor

2023-11-02, 15:02
Jedzie wycieczka żydów do Oświęcimia autobusem. Jadą, jadą aż nagle zaczyna autobusem szarpać i w końcu staje. Kierowca wychodzi, próbuje coś naprawić, ale bez skutku. Postanawia poszukać pomocy, ale wkoło same lasy, pola i tylko jeden domek w oddali. Podchodzi, puka, otwiera mu starszy jegomość:

-Panie, ratuj pan, żydów wiozę do Oświęcimia, a autokar mi się zepsuł i nie zdążymy przed zmrokiem - błaga kierowca.

-Ale panie, co ja mogę panu pomóc, jak ja tylko jeden mały piecyk mam.

Prof._Kot_Budd

2023-11-02, 15:10
Mariusz napisał/a:

Miód na moje oczy


Flodzia napisał/a:

Jakie to było piękne :hitlerzaba:



pie**olnięci jesteście ? Żymiańscy ortodoksi to wśród nich najnormalniej myślący, dobrzy ludzie, którzy na filmie są pacyfikowani przez skrajnie faszystowski syjonistyczny rząd izraela. Jak można popierać współczesny izrael ? Wiecie co oni wyprawiają z innymi nacjami i co mówią o Polsce ? Wg nich już nas kupili i jesteśmy ich gojami pociągowymi. Aż tak macie wyprane łby, czy nie skumaliście co się dzieje na tym filmie ?

Flodzia

2023-11-02, 15:19
Prof._Kot_Budd napisał/a:

pie**olnięci jesteście ? Żymiańscy ortodoksi to wśród nich najnormalniej myślący, dobrzy ludzie, którzy na filmie są pacyfikowani przez skrajnie faszystowski syjonistyczny rząd izraela. Jak można popierać współczesny izrael ? Wiecie co oni wyprawiają z innymi nacjami i co mówią o Polsce ? Wg nich już nas kupili i jesteśmy ich gojami pociągowymi. Aż tak macie wyprane łby, czy nie skumaliście co się dzieje na tym filmie ?



Nie ma lepszych czy gorszych żydów - żyd to żyd i każdy z nich ma we krwi pogardę dla innych.

Gregigregi

2023-11-02, 15:22
Prof._Kot_Budd napisał/a:

pie**olnięci jesteście ? Żymiańscy ortodoksi to wśród nich najnormalniej myślący, dobrzy ludzie, którzy na filmie są pacyfikowani przez skrajnie faszystowski syjonistyczny rząd izraela. Jak można popierać współczesny izrael ? Wiecie co oni wyprawiają z innymi nacjami i co mówią o Polsce ? Wg nich już nas kupili i jesteśmy ich gojami pociągowymi. Aż tak macie wyprane łby, czy nie skumaliście co się dzieje na tym filmie ?



Brawo, wlasnie mialem pisac, wyreczyles mnie. Fajnie ze ktos jeszcze na tym portaluma jakas wiedze. Pozdrawiam.

Flodzia napisał/a:

Nie ma lepszych czy gorszych żydów - żyd to żyd i każdy z nich ma we krwi pogardę dla innych.



No wlasnie nie, nie masz racji. Zionists, tego powinnismy sie najbardziej obawiac.

dgfdfg

2023-11-02, 15:33
Nie ma to jak pejsa w klatce zamykać

Lo...........cz

2023-11-02, 15:35
Flodzia napisał/a:

Nie ma lepszych czy gorszych żydów - żyd to żyd i każdy z nich ma we krwi pogardę dla innych.


Tak mają pogardę! A do tego nie mają napletków!