18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec Poniedziałku!

~krzys.toxic • 2012-11-05, 16:56
Trzy niegrzeczne dziewczynki :amused: na pocieszenie dla wszystkich, którzy mają dość PONIEDZIAŁKÓW




mam nadzieję, że poprawiłem trochę humor

Grillowany

2012-11-06, 12:42
kamik306 napisał/a:

Dlatego kamerki w samochodach to dobra sprawa :D a takie tępe dzidy w ogóle prawka mieć nie powinny ;/

Mi kiedyś kuzynka zwróciła uwagę, że jadę "niepokojąco" (jak trzeba przyspieszyć, to w dechę, kierownicę przy mniejszych prędkościach trzymam jedną ręką, drugą na dźwigni zmiany biegów i podłokietniku), po czym jechałem z nią samochodem (ona prowadziła auto swoich rodziców) i zaczęła tańczyć, dokładnie jak te tępe p*zdy... puściła kierownicę (~120km/h) i wymachiwała rękami...

I kto tu jeździ niepokojąco?



Ja jak jechałem z kuzynką to miałem "strach w oczach" jak na skrzyżowaniu skręcała w prawo. Skręcała tak, że po manewrze była na lewym pasie ulicy w którą skręcaliśmy. Oczywiście noc, bo mnie odwoziła na lotnisko, to ulice puste, ale sam fakt ... ehh. Dlatego nienawidzę jeździć z dupami - w sensie jak myślą, że wiedzą wszystko i pie**olą "jak jedziesz, jak to jak tamto". Jak już jedzie, to niech siedzi cicho i ch*j. Ta, wiem, mówię jakbym był zawodowym kierowcą i prawko miał od 150 lat (to już trzeba uprzedzić, bo różne polaczki na forum siedzą i pie**olą), ale to strasznie wpienia podczas jazdy.

oumn

2012-11-06, 14:05
fapowalem do Мама Люба zanim zrobilo sie to popularne