18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec ery meżczyzn

stesco • 2014-05-07, 20:43
Koleś dobrze prawi , polecam jego kanał. Bądźcie świadomi.




Varyz

2014-05-07, 20:53
Z amerykańską klasyfikacją tak dokładniej to homoseksualizm z zaburzeń przeniesiono do orientacji seksualnej, tak samo jak ostatnio pedofilię. Z tą wodą skażoną to podchodzi mi pod teorię spiskową.

bloodwar

2014-05-07, 20:53
Koleś może sobie wylewać te smutne żale ale prawda jest niestety taka, że kobiety omijają szerokim łukiem takich napakowanych kolesi jak on bo znaczy to jedno - mała pałka, do tego słabo stająca i przeważnie zero zaangażowaniaa w pracę językiem. A nawet najbardziej p*zdowaty koleś w rurkach, ale z chętnie stającymi 16+ centymetrami i parciem na minetę jest o lata świetlne dalej niż jakikolwiek karczek! I żadne gadanie i obrażanie ich przez "samca alfa" nic tu nie da

pakicito

2014-05-07, 20:56
Cytat:

Koleś może sobie wylewać te smutne żale ale prawda jest niestety taka, że kobiety omijają szerokim łukiem takich napakowanych kolesi jak on bo znaczy to jedno - mała pałka, do tego słabo stająca i przeważnie zero zaangażowaniaa w pracę językiem. A nawet najbardziej p*zdowaty koleś w rurkach, ale z chętnie stającymi 16+ centymetrami i parciem na minetę jest o lata świetlne dalej niż jakikolwiek karczek! I żadne gadanie i obrażanie ich przez "samca alfa" nic tu nie da


ktoś tu nosi rurki i poczuł się obrażony?

bloodwar

2014-05-07, 20:56
pakicito napisał/a:


ktoś tu nosi rurki i poczuł się obrażony?



Ktoś tu ma więcej niż 16 cm :-)

stesco

2014-05-07, 20:58
@up sporo jak na kobiete

pakicito

2014-05-07, 21:07
@bloodwar
chodzi mi, że są tacy co ćwiczą na sucho, żeby nie wyglądać jak ciota w rurkach i wtedy z ku*asem nic się nie dzieje

Kierunkowskas

2014-05-07, 21:08
dlaczego to ma k***a tak malo piw? same pedały na sadolu czy jaki ch*j?

ZawszonyHefalump

2014-05-07, 21:31
Boże, nigdy nie widziałam tak mądrej wypowiedzi. Koleś powiedział świętą prawdę odnośnie tych p*zd, ale z tą wodą również miał chyba rację, bo to masowe spedalenie nie jest naturalne. Coś jest nie tak.

An...........or

2014-05-07, 21:33
Kierunkowskas napisał/a:

dlaczego to ma k***a tak malo piw? same pedały na sadolu czy jaki ch*j?


Coraz więcej, bloodwar pokazał kolegom sadola :lol:

Szron

2014-05-07, 21:37
Nie załączam bo śmierdzi mi bólem dupy jakiegoś przypakowanego żołnierzyka.
Co to by wziął kałacha i wybił pół świata.


Daimler1916

2014-05-07, 21:37
Sam tytuł to sama prawda dlatego na wstępie PIWKO! A dla autora filmu szejk białkowy!

tekkit

2014-05-07, 21:39
bloodwar rurkowcu skoncz pie**olic

rockface123

2014-05-07, 21:50
Niby dobrze prawi. Z drugiej strony ten sposób wypowiedzi gimbusa. Mało dojrzałe. W każdym razie to z tymi udami to prawda... Ktoś normalny się po prostu nie mieści w rurki. Przymusowe wojsko? i j***nko w dupsko w koszarach gratis. Facet powinien po prostu o siebie dbać a nie latać z kałachem po polu minowym ku zwiększeniu ego. Jak ktoś jest silny nie musi ćwiczyć na siłce.. Bo po ch*j? Żeby wyglądać jak jakiś byk? Po co? By zaimponować jakiejś lalce barbie? Brzmi to jak ból dupy ale to prawda po części a jak ktoś chce iść do woja to wypie**alać do afganistanu. W podskokach i z płaczem będziecie wracać, na nogach na wózku lub w worku.