18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konfrontacja Always

lllll • 2012-04-08, 10:09
Drodzy Sadole, nie przepłacać!

lu...........5z

2012-04-09, 19:23
po ch*j pisać zdania z dużej litery?

ZimnySkurwiel

2012-04-09, 20:13
TheByQ napisał/a:

O k***a, rydzo w końcu po czterech godzinach poskładał zdanie, a nawet dwa. Oczywiście znowu ch*jowe, zaczynające się z małej litery.



Tak naprawdę, to nie poskładał żadnego :P

niemamfarta

2012-04-09, 20:20
Brak słów, aby określić wasz debilizm. Nie chodzi o to, czy ktoś woli podpaski znanych firm z wyższej półki, czy może mniej znanych znacznie tańszych, znajdujących się troszkę wyżej nad płytkami ułożonymi w supermarkecie. Chodzi tu, że dajemy się dymać w tyłek, bo te wszystkie markowe rzeczy są w rzeczywistości jedną tanią chińską podróbką. Zatem po co mamy przepłacać skoro za mniejsze pieniążki dostajemy często nawet taki sam dobry produkt, lecz z inną nazwą firmy? Jestem facetem i nie używam podpasek ( cicho :D ), ale udzielam się w temacie, ponieważ takich rzeczy jest znacznie więcej, a programowanie społeczne wbija nam do głowy mnóstwo kłamliwych bajek, które z przyjemnością oglądamy.

P.S
Proszę wybaczyć za prostacki język, którym się do Was zwracam. Może właśnie w ten sposób uda się do Was dotrzeć i przemówić co niektórym do pustego łba.

rydzo2008

2012-04-09, 21:23
nie nie tylko firomowe
sam se pij kole z biedronki biedaku !!!!!!!!!!!!

katleo

2012-04-10, 16:27
dzięki:* juz nigdy nie kupie always

Phallucifer

2012-04-10, 21:35
kurde, ale zeby sie bawic w sprawdzanie rzetelnosci reklam to trzeba nie miec co z czasem robic :)

minetek

2012-04-10, 22:20
śnie mnie olśniło!
średnio trzy razy tygodniowo wylewam kawę na dokumenty na biurko -- zwykle w ruch idą papierowe ręczniki, itd itp, a wystarczy podpaską chmaitnąć i wessa wszystko
eurekaaaaaa