18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Konflikt majątkowy

~_Yarko_ • 2024-04-26, 18:42
Przychodzi syn do ojca ...


Info:

BigLebovsky

2024-04-26, 23:42
Ok miałem nie mówić... Ale nikomu nie mówcie - SkoPio leje ojca bo mówi wźsiąsć zamiast wziąć.

majeńka

2024-04-27, 00:45
Miejmy nadzieję że tatuś w ciągu tych dwóch miesięcy przed zgonem był chociaż w stanie testament zmienić. Zamiast dla synusia, ufundowałby stypendium w Austrii dla młodych akwarelistów.

lesku73

2024-04-27, 01:02
BigLebovsky napisał/a:

Ok miałem nie mówić... Ale nikomu nie mówcie - SkoPio leje ojca bo mówi wźsiąsć zamiast wziąć.



wziąść a nie wźsiąść aleś się popisał

Majles

2024-04-27, 09:00
Baronessa napisał/a:

Srogi wpie**ol... Źródło podaje, że stary wyzionął ducha 2 miechy po pobiciu...
W sumie nie dziwię się młodemu... Narobić bachorów, to każdy ch*j potrafi, ale zapewnić każdemu godną przyszłość i dach nad głową już mało kto chętny...



Typowe prawackie myślenie. Prawak zarabia 3k miesięcznie, nic nie potrafi i wieku 25 lat myśli o mieszkaniu starych pod kielcami i polu uprawnym babci w okolicach wałbrzycha. Bo mencen powiedział… zapewnić godną przyszłość :D widzę że etap przygotowywania do życia zakończył się na nauce podcierania dupy.

Yolanda

2024-04-27, 10:46
Ajot napisał/a:

Po przedsionku widać, że typowej hinduskiej biedy tam nie ma.
Zastanawia mnie jedno. Po co uchwyt na drzwiach nad klamką?
Przecież i tak trzeba nacisnąć klamkę aby je otworzyć i chyba łatwiej wtedy się pcha za klamkę niż łapie dodatkowy uchwyt. Przy zamykaniu też chyba łatwiej zrobić to klamką. Nie rozumiem tego rozwiązania indyjskiej technologii...



Bo klamka jest do naciskania a uchwyt do uchwycenia. Gdyby go nie było, nie uchwyciliby tego na kamerze.

Xevik20

2024-04-27, 11:08
Baronessa napisał/a:

Srogi wpie**ol... Źródło podaje, że stary wyzionął ducha 2 miechy po pobiciu...
W sumie nie dziwię się młodemu... Narobić bachorów, to każdy ch*j potrafi, ale zapewnić każdemu godną przyszłość i dach nad głową już mało kto chętny...


Moim zdaniem go to nie tłumaczy, sam miałem patologie w domu, ojca alkoholika, toksyczną matkę i jakoś nie napie**alam ich po twarzy w dorosłym życiu i to na śmierć. Zwykły agresywny patus i morderca on go nie uderzył raz, a zaczął napieprzać i nawet wrócił próbować dobić, jak ten już ledwo siedział. Na taki los zasługują tylko gwałciciele, pedofile i potwory, które się mocno znęcają nad rodziną. Tak naprawdę nie wiemy jaki ten ojciec był, bo nie ma żadnego info, ale jak żadną z tych opcji, to tego młodego nic nie tłumaczy.

smc

2024-04-27, 11:31
Nigdy nie wiadomo. Stary mógł być sk***ielem i majątek, na który pracowała cała rodzina przepisać na kochankę. To często się zdarza w bogatych domach. Wkręci się jakaś kurewka i stary dostaje pie**olca.

subik

2024-04-27, 13:09
Majles napisał/a:

Typowe prawackie myślenie. Prawak zarabia 3k miesięcznie, nic nie potrafi i wieku 25 lat myśli o mieszkaniu starych pod kielcami i polu uprawnym babci w okolicach wałbrzycha. Bo mencen powiedział… zapewnić godną przyszłość widzę że etap przygotowywania do życia zakończył się na nauce podcierania dupy.



heheh typowy pustelnik nie rób j***ny jestes. Najlepiej głposujcie dalej za ekoterroryzmem, juz firmy sie zwijają, redukują etaty bo na zachodzie takie koszty sie porobiły za energie, podatki , plastiki, budynki ze wyprodukowanie byle czego to horrendalny koszt jest, mają konkurencje na tyle ze wschodu , ameryki itp że nikt nic z europy nie chce kupować a polska jest uzalezniona od zachodu i zwalniaja w mojej okolicy co zakład po -10-30 osob miesięcznie na jeden zakład. Idz po 800 plus smieciu, wyobraź sobie ze wpada nagle 1 mln dzieci z ukrainy x800 bo jest dla WSZYSTKICH!, jaki to koszt? skąd weźmie Polska? 1mln x 800= xDD hahahaa

BigLebovsky

2024-04-27, 16:15
lesku73 napisał/a:

wziąść a nie wźsiąść aleś się popisał



No to widzę że skumałeś po ch*ju fest... Ok moja wina, zbyt wysublimowany żart. Nie przejmuj się.

dr.lecter

2024-04-29, 01:46
Pewnie dowiedział się, że jak był mały to stary mu do wanny wchodził.