18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kondycja

Co...........er • 2013-04-23, 21:29
w kosmosie. Aby utrzymać masę mięśniową oraz kostną na odpowiednim poziomie, astronauci wykonują codziennie po dwie godziny ćwiczeń. Oto rutynowy zestaw treningowy w stanie nieważkości.

baddave

2013-04-24, 13:32
zna ktoś tytuł piosenki ?

Gienek2

2013-04-24, 13:42
szkoda że nie ma tzn nie mogę znaleźć nic o badaniach nad rozmnażanie m szczurów w kosmosie, a wydaję mi się, że takich eksperymentów mogło być setki tysięcy ale ta cała śmieszna "elita" chce wiedzieć więcej o cżłowieku od przeciętnego mieszkańca Ziemi i dobrze to ukrywa coby mieć jakąś przewagę. polecam książke kłamstwa ewolucji

Levi's

2013-04-24, 13:48
Nie dość, że są w kosmosie to jeszcze i się poszerzą w barach :D

KMD

2013-04-24, 14:23
Nogi sobie przypakuje. Prostowniki pleców i dźwigacze łopatek też. Ciekawe, czy mają więcej ćwiczeń- np. na plecy, łapy, klatę, brzusio...
btw- wyjaśniło się, dlaczego na stacji może być max 12 osób :P

PanAndrzej

2013-04-24, 16:17
Ale zajebista sprawa ten brak grawitacji, musi być nieźle w bani jak się tak lata, kichy w brzuchu, wszelkie płyny w organizmie wariują.
A ciekawe też jak walą konia w nieważkości.

dth

2013-04-24, 18:25
@up
pewnie nie walą, tam są wszędzie kamery, więc trochę przypał :D

xardas322

2013-04-24, 20:31
A myślałem, że już mamy pomieszczenia w których można zwiększyć grawitacje (jak w Dragon Ballu!)

Stalovy

2013-04-24, 21:51
NieWiemZeWiem napisał/a:

Teraz wam powiem dlaczego jest zakaz robienia dzieci w kosmosie :) gdy sie rodzimy, zaczyna odrazu dzialac ten plyn w tej muszli i nasz mozg uczy sie c to znaczy równowaga....ale w kosmosie nie ma grawitacji wiec skad by nasz mozg wiedzial kiedy znaczy byc prosto itd?!


OMG, koleś, ty tak na serio? Znasz jakąś parę, która była w kosmosie razem przez okres 9 miesięcy?