18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kondomowe pogotowie

Lewandziu • 2013-02-15, 18:07
Ciekawy pomysł pewnego studenta z amerykańskiego campusu na biznes :D


contracts

2013-02-15, 20:10
Czyżby pomysł na biznes? Hmmm

amalthea

2013-02-15, 21:22
nazwa TROJAN nie budzi mojego zaufania :mrgreen:

De...........12

2013-02-16, 01:54
Wyobrażam sobie jakby w Polsce zapukał do kogoś i powiedział kondom:D

longlong7

2013-02-16, 12:02
nie mają automatów?

ko...........rz

2013-02-18, 15:13
Mógłby potrollować szpilką trochę

hrabia9933

2013-02-18, 15:14
@amalthea trojan u nich to jak durex u nas
@kobziarz jebnij ty sie w leb kretynie

te amerykanskie koledze to nie to co nasze akademiki ;D

gargo

2013-02-18, 15:16
W Polsce dostałby 10 lat za nielegalną działalność gospodarczą, karę 10 tys lub więcej za nieodprowadzanie składek i ze 2 lata za używanie sygnałów świetlnych zarezerwowanych dla pojazdów uprzywilejowanych.

De...........ct

2013-02-18, 15:39
@gargo

no, bo Polska to najgorsze ścierwo na świecie i tutaj umierasz za życia. Ja już sobie zarezerwowałem lot do USA, będę mógł bez żadnych problemów nawet korporacje prowadzić, bo tam Obama mi powie jak nie odprowadzisz podatku: swój chłop, ch*j z karami. Dostanę jeszcze nagrodę w postaci karnetu do MC Donalda (to nie raper) i wszyscy się będą do mnie uśmiechali, bo tam się w ogóle podatków generalnie nie płaci. Nikt nie dostaje kar, jak prowadzisz nielegalną działalność (nawet przestępczą!) to policja przyjeżdża z kwiatami żeby poprosić Cie o zapłacenie podatku, a Ty mówisz - takiego ch*ja!. Bo tam nie ma Urzędu Skarbowego nawet, bo po co im to gówno. No ale cóż.. czas wrócić do smutnej rzeczywistości bycia Polakiem w Polsce, gdzie za bycie żebrakiem na ulicy dostaje się 100mln zł kary, dożywocie w zawiasach i zakaz wyjazdu z kraju. Tu gdzie za picie wody z kranu odprowadza się podatek, który do koncernu Żywiec Zdrój trafia, jako "zadośćuczynienie" za straty spowodowane nie kupowaniem przez podludzi-obywateli wody w sklepie. Ale o czym ja tu będę się rozpisywał.. tutaj za koszulkę z marychą policja MA PRAWO zamknąć Cie bez procesu w więzieniu o zaostrzonym rygorze, legalnie torturować i gwałcić grupowo. k***a, jaki ten kraj jest ch*jowy...

gargo

2013-02-18, 15:40
@Defect

Zmień dilera, albo TVN wyłącz.

De...........ct

2013-02-18, 15:55
Nie mam pojęcia o czym do mnie mówisz. TVNu nie oglądam, bo w Polsce nie stać mnie na telewizor. Najtańszy w sklepie kosztuje 4800zł, w dodatku kineskopowy. Zarabiam po 8 latach pracy i 12-stu awansach - 920zł na rękę, a z tej ręki ZUS zabiera mi 85%, na emerytury dla starych komunistów i strażników więzień.
Sam sobie policz, że abonament radiowo-telewizyjny za posiadanie odbiornika telewizyjnego kosztuje w tej chwili 420zł/miesięcznie, pakiet programów u najtańszego dostawcy kablówki - 310zł. Prąd za godzinę oglądania telewizji - 215zł. To nie dla mnie.

dostępny_nick

2013-02-18, 15:59
@bebzal, chyba nie ogarnąłeś ironicznego wydźwięku postu Defecta ;) a po mojemu ma rację, co k***a jest filmik z zagranicy to jest:
a) u nas by dostali wpie**ol
b) u nas dostałby zawiasy
c) u nas by dostał kare
d) u nas ludzie są do dupy, nie przyjęłoby się
e) nikomu się nic nie chce
Tak jakby u nas było jak w wariatkowie, nic nie można, najlepiej siedzieć i nic nie robić O.o. Skoro większośc jest tak nastawiona, to pewne rzeczy mnie przestają dziwić.

Bedzial

2013-02-18, 16:01
Defect napisał/a:

Nie mam pojęcia o czym do mnie mówisz. TVNu nie oglądam, bo w Polsce nie stać mnie na telewizor. Najtańszy w sklepie kosztuje 4800zł, w dodatku kineskopowy. Zarabiam po 8 latach pracy i 12-stu awansach - 920zł na rękę, a z tej ręki ZUS zabiera mi 85%, na emerytury dla starych komunistów i strażników więzień.
Sam sobie policz, że abonament radiowo-telewizyjny za posiadanie odbiornika telewizyjnego kosztuje w tej chwili 420zł/miesięcznie, pakiet programów u najtańszego dostawcy kablówki - 310zł. Prąd za godzinę oglądania telewizji - 215zł. To nie dla mnie.




dendys93

2013-02-18, 16:19
można powiedzieć że jest panem życia