18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pr...........83

2012-10-30, 21:10
Może być przyjemnie :D

JedzMojLagier

2012-10-30, 22:08
po raz kolejny zglaszam kandydature tego pana, tym razem bez zbyt sadystycznego przyrodzenia i sloika ...
:goatse:

maniiiek

2012-10-31, 01:06
Zastanawiałem się o ch*j Ci chodzi, przecież dobrze jest napisane. Ale kolega w komentarzu wyżej mnie nakierował.

Dzoyo

2012-10-31, 01:16
@up no widzisz, nie każdy kojarzy każdą rzecz tylko z r*chaniem, odbytem itd. ;)

gonzu96

2012-10-31, 01:18
Wiele rzeczy, widzę, trzeba chyba dostosować do dennego poziomu dzisiejszych czasów. Nawet gdyby napisali "...przy użyciu zwory" to i tak ktoś by się przypie**olił... Niektóre rzeczy niestety jednaka mają takie same lub podobne nazwy. Przykład: sieczka ze słomy i sieczka z mózgu autora.

fryca88

2012-10-31, 01:32
Mam uprawnienia SEP-owskie, przeszedłem specjalne kursy, nawet zwieraczem mogę rozładować urządzenia do 5kV, ćwiczyłem także na podstacji transformatorowej zwarcie obwodu i uziemienie linii wysokiego napięcia za pomocą knażki. Mogę także knażką z odsuniętym kapturem składać pantograf z tramwaju pod napięciem. Nie wspomnę już o tym, że tą samą knażką mogę zakładać i plombować liczniki energii elektrycznej, nawet te trójfazowe, oraz sprawdzać który przewód jest fazowy.



vass

2012-10-31, 03:57
up
A po fazę do narzędziowni też Cie wysyłali ;)

gonzu96

2012-10-31, 06:23
fryca88 napisał/a:

Mam uprawnienia SEP-owskie, przeszedłem specjalne kursy, nawet zwieraczem mogę rozładować urządzenia do 5kV, ćwiczyłem także na podstacji transformatorowej zwarcie obwodu i uziemienie linii wysokiego napięcia za pomocą knażki. Mogę także knażką z odsuniętym kapturem składać pantograf z tramwaju pod napięciem. Nie wspomnę już o tym, że tą samą knażką mogę zakładać i plombować liczniki energii elektrycznej, nawet te trójfazowe, oraz sprawdzać który przewód jest fazowy.


Obrazek

No ogólnie spoko ale po ch*j nam to? To może ja się pochwalę spawaniem światłowodów? Ale po co? :roll:

Krozpel

2012-10-31, 08:54
No to się autor popisał. Hahahaha, zwieracz! A teraz ubieraj się i do pracy, burgery w maku same się nie przewrócą.

stery_srh

2012-10-31, 08:57
Biedroń podjąłby się tego zadania z przyjemnością. ;-)
gonzu96 napisał/a:

No ogólnie spoko ale po ch*j nam to? To może ja się pochwalę spawaniem światłowodów? Ale po co? :roll:


Po jajco. Dawaj, nie wstydź się - wstawiaj. ;-)

ak48

2012-10-31, 11:46
stery_srh napisał/a:

Po jajco. Dawaj, nie wstydź się - wstawiaj. ;-)


Jednych ludzi coś wk***ia innych ciekawi, jedni mają wyj***ne na czytanie a drudzy są głodni wiedzy... tylko niestety nie wszyscy to rozumieją...
Z przykrością stwierdzam że nasze społeczeństwo cofa się w rozwoju poprzez zakłamany rząd i zakłamane media...