18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

koncert PSY Gangnam Style

okar19 • 2012-10-02, 19:20
Czujecie ten dreszczyk ?

do............!

2012-10-02, 21:01
Ale po co ta frustracja panowie? hard bass też był bardzo modny i każdy nastolatek poniżej jakiegoś tam IQ się na to palił a teraz nikt o tym nie pamięta, z tym będzie podobnie ;)

MrBlackAngel

2012-10-02, 21:17
Patrząc na taniec to śmiem twierdzić że niebawem nie będziemy wstanie stwierdzić czy ktoś ma atak padaczki czy po prostu "tańczy"

amre

2012-10-02, 21:21
k***a, mogłeś napisać żeby ściszyć głośniki... Jak jebneło mi basem po mieszkaniu to aż babcia się obudziła. A biedaczka nie żyła od 5 lat...

pawelow

2012-10-02, 21:22
@tit, a według mnie to jest zajebiste jak muzyka potrafi łączyć i to nie ważne jaka - jej celem jest bawienie ludzi i dawanie rozrywki - jest dla wszystkich, to w końcu pop. ten koncert to pokazuje jak ludzie potrafią się wspólnie bawić i śpiewać. mega pozytywne jak dla mnie. ale Ty pewnie w głosnikach tylko chopin a w tv woody allen 24/7, co nie?

Ad...........ol

2012-10-02, 21:25
Zaczynają mnie wk***iać komentarze o niskim IQ ludu słuchającego. To że jest to komercyjne gówno bez specjalnego przesłania wie raczej każdy pow 15lat. Każdy lubi też czasem się odmóżdżyć po zajobie dnia codziennego, jedni słuchają "Deep Forrest" inni wolą coś bardziej żywiołowego Dlatego to ma takie branie.

Kserx

2012-10-02, 21:35
k***a właśnie zdałem sobie sprawę że jestem hipsterem bo lubiłem tą piosenkę zanim stała się taka popularna :(

Bobikufel

2012-10-02, 21:41
tit napisał/a:

IQ ludzkości spada w porażającym tempie.



a czyżby twoje IQ już cie gilgotało w stopy?

Schabik

2012-10-02, 21:46
Cytat:

IQ ludzkości spada w porażającym tempie.



Poprawka. IQ spadło, teraz trzyma się na jednym poziomie, czyli na dnie.

Swoją drogą czy on w 1:07 nie powinien mieć mikrofonu przy ustach żeby powiedzieć to słynne "gangnam style"?

Rynsztof

2012-10-02, 21:48
A co ma IQ do dobrej zabawy? Każdy w życiu lubi się powygłupiać, zwłaszcza przy skocznej muzyce. Ludzie się bawią jak mogą. Z waszych komentarzy wnioskuję, że waszymi ulubionymi rozrywkami są szachy, brydż oraz odwiedzanie muzeów i galerii sztuki, kończąc na czytaniu poezji z lampką wina, 'milordowie'.

xon123x

2012-10-02, 21:58
To jest takie tępe w h*j jak Gusttavo Lima - Balada Tchê tcherere tchê tchêj i MICHEL TELO - Ai Se Eu Te Pego i wszystkie tępaki się tym jarają . . . w ogóle bez sensu jakiś bit pedalski i jee jee tępe panienki się rzucają. A ten Gusttavo Lima pokazał jaki ma stosunek do takich tępych panienek wraz z kumplem swoimi gestami na koncercie które najwyraźniej im imponowały.

M4rkOPL

2012-10-02, 22:14
Cytuje: "Co to k***a jest!?"

socjalmmv

2012-10-02, 22:22
Ciekawe ile jeszcze wrzutek tego gówna będzie na sadisticu (kwejku).

Ruszka

2012-10-02, 22:22
@tit

Koreańce mają średnio najwyższe.

sorra18

2012-10-02, 22:44
Wole go od biebera i tych ciot wyprodukowanych instant. Sam sie wypromowal i doszedl do sukcesu wpie**alajac chinskie zupki. Wiec niech kosi hajsssssssss. Przynajmniej pokazal ze mozna. Doj***l bieberom, i wszystkim chamerykanskim gwiazdka robiac teledysk za budzet bufetu biebiera jak teledyski kreci a jednak 300milionow na srutubie jest. Ludzie zyja kwejkiem yutubem sadisticiem i umieja pie**olic jedynie. Szkoda ze internet za nich zycia nieprzezyje lol.

Silnoręki

2012-10-02, 22:50
tit napisał/a:

IQ ludzkości spada w porażającym tempie.



Zazdrościsz, że się dobrze bawią? j***ny hermetyk.