18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komunistyczny

krakowiak69 • 2014-03-29, 13:35
Podczas wizyty prezydent USA zwiedza z Gierkiem Zakopane.
Nagle słyszą krzyk i płacz kobiety.
Patrzą a gazda za chałupą leje żonę.
Prezydent pyta go dlaczego tak się znęca nad kobietą.
Gazda mówi:
- Chciała mieć fiata - kupiłem. Chciała mercedesa - kupiłem. Ale
teraz jej się helikopterem zachciało latać. Nie kupię, bo tu góry i
jeszcze mi się baba zabije!
Prezydent pokiwał ze zrozumieniem, ale Gierek wziął gazdę na stronę i pyta:
- Gazdo, a tak naprawdę o co poszło?
- Przeca nie powim obcemu, że mi bździągwa bony na cukier zgubiła...

ulifont

2014-03-29, 18:02
No to do dzieła JesusChrystus vs prawica

angeloparty

2014-03-29, 18:45
@up

miło zobaczyć jakiś temat bez jego wypocin :D

maddog77

2014-03-29, 18:52
Nie bony a kartki...oj nie urodziliśmy się w poprzednim systemie.

mataertest

2014-03-29, 19:20
To takie prawdziwe, że nie wiem czy się śmiać, czy płakać

Pan_Generał

2014-03-29, 19:25
Gdybyście ignorowali tego trolla, to by usunął konto po kilku dniach. Ale jak widać niektórzy mają takie smutne życie, że wdają się w dyskusje z trollami :amused: Powodzenia życzę tępaki.

Sadijan

2014-03-29, 20:27
Jestem taki stary, że doskonale pamiętam te czasy. Łezka się w oku zakręciła.

Lithar

2014-03-29, 23:48
Lewaki porządzą jeszcze kilkanaście lat i kartki wrócą, nic tylko się cieszyć i dalej głosować na PO, PiS, PSL, SLD no i oczywiście Palikota!

maniiiek

2014-03-30, 10:10
@up aleście posrani.... Jakiś pajac wam na YT naopowiadał o mitycznych lewakach a wy jak pelikany każdą pierdołę łykacie.... Chcecie zmian na lepsze? To k***a zaproponujcie takie, które będą na rękę większości a nie kilku osobom i to q dodatku nawet nie wam....Pieprzony fanatyzm to najgorsze co może się dziać w polityce! Za pieprzonymi fanatykami nikt nie pójdzie, Korwin was oszukał. Jakbyście mieli trochę rozumu i mniej ciasne rozumy już dawno byłyby zmiany na lepsze. Ale zamiast pociągnąć miliony do zmian, prowadzić Polskę do lepszej przyszłości długą i ciężką drogą wy krzyczycie o natychniastowe zmiany.... I zamiast silnej prawicy mamy bandę obesrańców, z której normalni ludzie, nie nie lewacy a normali ludzie się śmieją. A to wszystko dzięki Korwinowi, który tak "gardzi" lewakami, że oddaje im od kilkunastu lat przysługę. Nawet się zastanawiam czasem czy nie jest to kontrolowana opozycja, jak w "Rok 1984".

angeloparty

2014-03-30, 13:16
@up

ale właśnie nie o to chodzi ze ma się podobać większości, bo w społeczeństwie wiecej jest idiotów, i im się wydaje ze to jest lepsze a tak naprawde nie jest, widać że jesteś prodemokratom który uważa że powinna większość rządzić, tego o youtubie nie rozumiem, zmiany na lepsze głosując na co ? od ładnych kilku lat nic sie na lepsze nie zmienia więc własnie pora coś zmienić ?

Hlin

2014-03-30, 14:12
Bździągwa <3 Piękne słowo dla obcokrajowca.

maniiiek

2014-03-30, 14:21
@up hasełko "większość to idioci" to ulubione hasło idiotów. Mówią wam "wy jesteście mądrzy, elita, reszta to durnie" a wy idioci każde słowo łykacie... Dlatego tak łatwo wami nanipulować. Ale dobra załużmy, że masz rację: i co? jak władzę takie korwinie scierwa zdobędą bez większości, którą tak gardzicie? Xo usranej śmierci będziecie pieprzyć, że jest źle, od czasu do czasu drzewko wyrwiecie i tyle. Bo jesteście zbyt durni aby iść na kompromis i coś tu k***a ruszyć. Jedyne co potraficie robić to szopki odwalać miękkie fiutki.

ulifont

2014-03-30, 19:50
maniiiek
Do nich to nie dochodzi, zrozum. Jak wygra wybory i kraj popadnie w ruinę to zwali winę na poprzedników i niewidzialnych lewaków.