18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komunikat Policji w moim miescie

Qunda • 2012-03-01, 12:30
Komenda Powiatowa Policji w (), poszukuje chętnych wolontariuszy, znających języki obce, do pomocy policjantom w obsłudze petentów z innych krajów, podczas EURO 2012. Osoby, które biegle znają obce języki i są chętne do wspólnego patrolowania miasta z policjantami jak i obsługi numerów alarmowych Policji, mogą się zgłaszać do Komendy Powiatowej Policji w (), przy ulicy () 13 do 15 maja 2012 roku.

źródło: KPP :homer:
Się pytam gdzie idą moje pieniądze :plzdie:

Portnoy

2012-03-01, 12:39
No. Nie masz pracy? Wstap do policji. Wymagane wyksztalcenie-nieistotne.

soqu1

2012-03-01, 12:47
Jak Angela wpadnie, to Jarek się zgłosi

gin

2012-03-01, 13:07
Jak by to było za pieniądze, to można by iść bo czemu by nie? Ale za friko?

_R...........s_

2012-03-01, 13:37
Prze ch*je są w policji. k***a, szukać kogoś kto za free jeszcze będzie pomagać. Może k***a mam jeszcze za nich łapać przestępców?

BongMan

2012-03-01, 13:41
Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera!

Ba...........ro

2012-03-01, 14:16
Ojej :roll: Ale przemyślenia mądre powyżej w komentarzach. "za friko", "pomagać policji" ?

Jaka to jet k***a głupota :/ Jakie ograniczenie :/ Już nie można poszukać wolontariatu na imprezy masowe bo się gimbusy oburzą i plują gównem z ust własnych. Wolontariat z definicji jest pracą bez wynagrodzenia. A który z Was zna więcej niż 2-3 języki? Zna któryś portugalski ? duński? grecki? w stopniu komunikatywnym. Potrzebna jest pomoc wolontariatu na takiej imprezie jak euro. Wszędzie tak się robi przy dużych imprezach masowych. Sama inteligencja internetowa przecież się wypowiada. Weźcie się za coś a nie sadzicie śmierdzące bąki wszędzie :)

Temat z dupy i powinien szybko znaleźć się w sucharach.

pakicito

2012-03-01, 14:18
Cytat:

Się pytam gdzie idą moje pieniądze


twoje pewnie na lizaki a rodzicow na marne

szopenus

2012-03-01, 14:42
Niebawem będą szukać osób wprawnych w piśmie i potrafiących biegle czytać w języku polskim. Z czasem pojawią się ogłoszenia o poszukiwaniu osób posiadających prawo jazdy kat. B do wspólnego patrolowania ulic z policjantami. k***a, może jeszcze niech szukają psów tropiących znających obsługę Worda i Windowsa. A sami będą tylko j***ć z petard pod Kancelarią Premiera, że im źle, że się tyle edukują, poświęcają i zarabiają grosze.

Qunda

2012-03-01, 14:49
up@Bambi
Wolontariat wolontariatem,w Caritasie mój ojciec dowoził posiłki do szpitali 3x dziennie.Za przeterminowane jedzenie typu jogurty,batony albo nic nie warte przyprawy.Zero kasy, a siedzial chyba z nudów jak to mówił.(w tym czasie był na pomostówce)Mieszkam w małym miescie i samo jeżdzenie z psiarnia,albo jakakolwiek chęć pomocy zaliczana jest do tego że jestes konfidentem,a w kolegach oczach "paruwą"Na nic się zdadza wyjaśnienia.To tyle
up@pakicito
Funkcjonariusze naukę języków rozpoczęli w październiku 2009, a zakończyli w czerwcu 2011 r.Kurs był realizowany w ramach projektu „Gotowi na EURO 2012-Wystąp!” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Budżet projektu wyniósł 2 458 930 zł.
A coś mi się wydaje że w szeregach naszej Policji chyba są juz takie roczniki które miały angielski badz niemiecki w szkołach.Widze że wszystko na nic.

chudzik2145

2012-03-01, 14:51
Mi proponowali przeniesienie z rezerwisty wojskowego na policyjnego ;-] Po przeprowadzonym wywiadzie z moimi sąsiadami zrezygnowali :-D

kamil66

2012-03-01, 15:08
kunda5 napisał/a:


Się pytam gdzie idą moje pieniądze :plzdie:




BongMan

2012-03-01, 15:31
Bambi. napisał/a:

A który z Was zna więcej niż 2-3 języki? Zna któryś portugalski ? duński? grecki?


Ja na przykład znam angielski biegle, rosyjski komunikatywnie a niemieckiego tylko podstawy. Nauczono mnie w szkole. Jednak takich języków jak portugalski, duński czy grecki ludzie uczą się na kursach, za które płacą zwykle gruby hajs. A teraz policja od nich oczekuje, że użyczą im za darmo umiejętności, których zdobycie kosztowało ich dużo czasu, wysiłku i pieniędzy? Śmierdzi mi to komunizmem...

mesiash

2012-03-01, 20:12
@BongMan policja prosi o pomoc, bo co ma robić? Funduszu na to nie dostała bo nikomu nie przyszło to do głowy. Chcą uniknąć sytuacji, w której ty z kolegami będziesz stał i śmiał się z niebieskiego, znającego tylko podstawy angielskiego, który próbuje dogadać się z Duńczykiem, dla którego jedyny znany obcy język to niemiecki.

mazitbg

2012-03-01, 22:59
Angielski i francuski znam ze szkoły a włoskiego i hiszpańskiego nauczyłem sie pracując w tych krajach , ale za chiny nie będe jezdził z policją bo by młodzi pod blokiem pluli na moje dzieci ale pozatym z chęcią bym pomugł a dlatego że nawet bym sobie pobył na meczach za friko