18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komunikat Ministerstwa Prawdy

uzbek23 • 2014-02-16, 21:29
Nic dodać, nic ująć.
Enjoy!


qwas253

2014-02-16, 21:33
jak ja tej ryżej k***y nienawidzę

pa...........66

2014-02-17, 02:07
za pocisk na ryżego zawsze piwo

Hooorq

2014-02-17, 02:23
Ciekawe jest tylko to że gdzie nie wejdziesz w internetach albo z kim nie gadasz to cisną na tą rudą pałe, a w sondażach ponad 20 %.To kto do ch*ja głosuje na nich??hefalumpy?Nie wspominając już o parti Krzysia"oblecha'begowskiego lub starych komuchów z sld

tytus05

2014-02-17, 05:53
@Hooorq, a nie przyszło ci do głowy, że internet nie jest najlepszym źródłem informacji? Szczególnie gdy zaglądasz na strony typu sadistic? Mnie natomiast dziwi, że PiS prowadzi w sondażach. Jak widać ludzie mają krótka pamięć (albo nie mogą pamiętać ze względu na wiek). To jest głupota dopiero.

Hooorq

2014-02-17, 08:35
Nie mówie tu tylko o tej stronie ale gdzie nie wejdziesz.A jeśli twierdzisz że internet nie jest dobrym zródłem to ubieram kalesony i lece po gazete wyborczą poczytam przy faktach tvn tam napewno mi prawde powiedza

Jendor

2014-02-17, 08:36
@ tytus05

" internet nie jest najlepszym źródłem informacji?"

że co ? o,O

a co lepsze radio ? telewizja ?

skąd ludzie dowiedzieli się o planach rządu dotyczących wzbogacenia się na lasach państwowych ? no chyba nie z telewizji ..... może podali o tym w trwam , ale na tvp, tvn nie słyszałem aby była wzmianka.

Internet jest dla nas jedyną możliwością przekazania nie zakłamanych informacji.

Mój ojciec ogląda non stop telewizję. Niedzielny obiad, a on zdziwiony dowiaduje się ,że mu podnieśli podatki od garażu...



dilowski

2014-02-17, 08:38
tytus05, A co ci to pis takiego złego zrobiło ? jak narazie ryży niszczy kraj drugą kadencję, ale i tak postraszy pisem i h*j będzie kradł dalej. Jak macie głosować na 'mniejsze zło' to w ogóle nie głosujcie. Szkoda że baran ma takie samo prawo głosu jak ktoś z rozumem.

tytus05

2014-02-17, 13:50
@Hooorq, @Jendor,
jak wejdziesz na niezależną lub na frondę, to nic dziwnego, że wszyscy ryżego nie lubią. na onecie i wp komentarze piszą dzieci, nie mające jeszcze praw wyborczych. jak byś wszedł na stronę dla pedałów, to okazałoby się, że wszyscy lubią palikota... takie to trudne do zrozumienia? :roll: nie wszyscy ludzie biorący udział w wyborach zamieszczają posty w internecie. dlatego są robione sondaże...

@dilowski,
zgadzam się. szkoda, że wszyscy mają takie same prawo do głosowania.
ryży nie nadaje się do rządzenia, ale nie ulega żadnym wątpliwościom, że kaczka jest jeszcze gorsza.
przypominam, co robił pis, jak był u władzy:

- zadłużenie zagraniczne kiedy pis objął władzę wynosiło 132 mld $, kiedy ją stracił - 234 mld $. nawet tusk z rostowskim mają się od kogo uczyć
- socjal, czyli m.in. rodzina na swoim, która oprócz ogromnych kosztów spowodowała gwałtowny wzrost cen mieszkań. do tego becikowe, ulgi prorodzinne, fundusz alimentacyjny, świątynie i sławne odwierty rydzyka
- 3 mln mieszkań…
- 8 km odcinek autostrady A6 oddany do użytku w 2007r i wstrzymanie na dwa lata rozpoczętej już budowy A1 i A2.
- podpisanie niekorzystnej umowy gazowej (mamy najwyższe ceny gazu w europie, mimo obniżenia stawki przez rząd tuska)
- embargo na eksport mięsa, produktów roślinnych i mebli do ruskich
- tropienie i walka z układem, który sami stworzyli (kaczmarek, netzel, lepper…)
- macierewicz i wsi
- średnia płaca krajowa - 2691zł
- minimalna - 936zł (brutto! A ludzie nadal pie**olą, że lepiej się zarabiało)
- polityka zagraniczna
- skłócenie wszystkich ze wszystkimi
- odsadzanie miejsc w spółkach skarbu państwa swoimi kumplami - na skalę psl-u
- rurociąg północny
można by długo jeszcze wymieniać...
dlatego się tak dziwię.

i proszę mi nie wmawiać, że lubię tuska, milera, palikota, czy innego ch*ja.
oni wszyscy są siebie warci. tylko ten mały, mściwy i zawistny człowiek jest naprawdę niebezpieczny dla kraju.
a te ich nowe obiecanki, inwestycje, reformy, itp.?
jak to ktoś mądry powiedział:
„czy wierzysz w słowa te?
ja nie wierzę w nie
czyż one prawdziwe są?
nie wierzę im k***om jak psom”

dziękuję

Hooorq

2014-02-17, 15:02
Jak w tvnie.człowiek się zapyta o tuska i jego kolesiów to dostaniesz wykład jaki pis jest zły i jakie to straszne zagrozenie dla Polski.Jebie mnie to gdzie kto kogo za co i czemu.Moje pytanie jest proste kto glosuje na rudyego bo z moich prywatnych obserwacji wynika z tego co gadam z ludzmi i wyczytam to jebia tuska równo.Kaczynski też ma wielu wrogów jak widać np powyżej, ale jego elektorat jest dośc łatwy do zidentifikowania jak i innych partii
Dla mnie to wygląda na dziś tak:
Pis-katole mohery umiarkowona prawica i zwieszkajacy sie procent to wk***ieni na tuska
Sld-stare komuchy mlode lewactwo
palikot-wiadomo oblechy zboczence umysłowe gimbusy które poszły za textem legalizacji
psl-tak dokonca niweim chyba rolnicy
Jest jescze Korwin ale to narazie fanatycy tylko
A gdzie ci z Po??
No chyba że to wszyscy przeciwnicy kaczora + kolesiostwo któremu pasuje obecny uklad.Czyli wniosek jest dośc prosty jak sobie tak pofilozofowałem::
natychmist uwolnić Brunona K

dilowski

2014-02-17, 16:02
Hooorq,
Brunona nikt nie powinien w ogóle zamykać, ale to oddzielny temat.
Cytat:

Jest jescze Korwin ale to narazie fanatycy tylko


Sam żeś jest fanatyk.

tytus05,

- odsadzanie miejsc w spółkach skarbu państwa swoimi kumplami - na skalę psl-u

Jakby to porównać do tuska i jego kolesi to nie ma porównania.. Raz nawet w mediach było, że tusk zatrudnił dodatkowe 100k urzędników. To samo z zadłużeniem, obecnie sięgającym już pewnie nie 234 mld jak za pisu, tylko ponad bilion. Nie wiem czy ludzie już zapomnieli, ale to nie za pisu były afery hazardowe, amber goldowe lekowe i inne takie. Bo ja wiem czy to pis skłócił ludzi, a może media tak ich wykreowały, można gdybać. 3 mln mieszkań może i by zrobili jakby mieli więcej czasu. Ale co z tego że pensja minimalna i średnia, która nijak ma się dla przeciętnego obywatela została podniesiona, skoro równie z nią praktycznie wszystkie ceny zostały podniesione, ale tylko przy cukrze się ktoś oburzył.
Z mojego punktu widzenia to przynajmniej szlugi były po dyche a nie po pietnache.
Ostatnio nawet słyszałem że pod zasłoną dymną trynkiewicza (scenariusz jak w mamie madzi), wyprzedali lasy państwowe.
Dlatego już wole tego może nie do końca inteligentnego patriotę, niż złodzieja i oszusta. I tak już nic nie zmienią, tylko pozadłużają bardziej kraj. Mam nadzieję, że wygra już ten pis a nowa prawica wejdzie do sejmu.
Taka partia jak platforma powinna mieć 2 % poparcia a nie 20.

tytus05

2014-02-17, 17:06
@Hooorq,
kolega dilowski zapytał, co mi się w pisie nie podoba, to napisałem... tobie starałem się wytłumaczyć dlaczego w komentarzach na frondzie jest mało osób popierających po. nie wiem, czy zrozumiałeś. chyba nie...
z tym tvn-em to jakąś obsesję chyba masz. nie podoba ci się? nie oglądaj. ja nie oglądam i mi z tym dobrze. twoja przenikliwość, jeśli chodzi o rozszyfrowanie elektoratu poszczególnych partii jest porażająca...

@dilowski,
nie chce mi się rozpisywać:
- z psl-em przesadziłem, pis miał mniej czasu, schemat był ten sam,
- dług publiczny, to nie to samo co dług zagraniczny
- afery pisu w ciągu dwóch lat ich rządów przebijają prawie sld (fundacje leków; używanie służb państwowych do prywatnych porachunków; przekształcenia i sprzedaż ziemi; lasy państwowe; naprawdę było tego dużo - poszukaj w necie)
- przez 10 lat fajki podrożały o 5zł... no dramat k***a, trzeba spalić warszawę...
- minimalna pensja (nie wiem geniuszu jak wpadłeś na to, że ma się ona nijak do przeciętnego obywatela i nie chcę wiedzieć) wzrosła dwukrotnie od kiedy pisu nie ma - ceny nie aż tyle, przelicz to sobie na szlugi...
- jeśli uważasz, że kaczka jest głupi i do tego, że jest patriotą, to bardzo się mylisz... to jest inteligentny człowiek, a patriota z niego taki, jak z koziej dupy trąbka
- pis lekiem na zadłużenie... już pokazał, jak i na co wydaje się pieniądze, których nie ma

napiszę jeszcze raz. tusk nie jest dobrym premierem, a rząd po jest ch*jowy. nie ma na kogo głosować i tyle.
poważnie poczytaj, co się działo w kraju, jak rządził pis. rosnące zadłużenie, brak inwestycji, kolesiostwo i walka z układem, który sami stworzyli... pracę doktorską można o tym napisać.

albo jesteście młodzi, albo głupi, albo trolujecie mówiąc, że pis jest dobrą alternatywą :-|

pakicito

2014-02-17, 18:34
Cytat:

Ciekawe jest tylko to że gdzie nie wejdziesz w internetach albo z kim nie gadasz to cisną na tą rudą pałe, a w sondażach ponad 20 %.To kto do ch*ja głosuje na nich??hefalumpy?Nie wspominając już o parti Krzysia"oblecha'begowskiego lub starych komuchów z sld


sondaże są robione po to, aby ludzie po wyborach nie dziwili się, że wygrała ta partia a nie inna;
kto liczy głosy ten wygrywa w wyborach; spójrz sobie ile było głosów nieważnych w ostatnich wyborach;

Samudaripen

2014-02-17, 20:03
k***a jak wrzuciłem kiedyś filmik od tego gościa o Świątecznej Orkiestrze Świątecznego Podatku to po 2 minutach wyleciało do sucharów.. ja pie**ole