18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Komu może zależeć na zamkniętych kopalniach ??

L2b • 2015-01-11, 20:08
...taka mała myśl...


1. Krajami rozpoczynającymi wojny, są kraje którym brakuje pieniędzy. Muszą pozyskiwać terytoria, ich aktywa i zasoby aby zaspokoić nastroje wewnątrz kraju.

2. Rosja potajemnie próbuje dogadać się z Polską aby rozerwać Ukrainę(czyt. Polska = Sikorski).
3. Polska się nie decyduje.
4. Na Ukrainie narastają nastroje społeczne, kończące się obaleniem rządu.
5. Zielone ludziki …
6. Rosja chcąc chronić swoich prześladowanych obywateli mieszkających na terytorium Ukrainy. Wysyła wojska na tereny przygraniczne(Ukrainy).
7. Wkracza na Krym( referendum :idzwch*j: ).
8. Ceny paliw spadają, siła nabywcza rubla spada…
9. Arabia Saudyjska na początku tygodnia informuje że jeśli będzie potrzeba, jest w stanie obniżyć cenę baryłki do 20$( jak w latach ’80). Informują, że wydobycie niezostanie wstrzymane.
10. Polska zawiesza plany obniżenia importu rosyjskiego węgla.
11. Marionetka kopacz informuje o restrukturyzacji kopalni.
12. …….. mam nadzieję że nie mam racji…….
13. Po zamknięciu kopalń, Rosja ma (na jakiś czas) zapewnione wpływy z węgla.
14. Zamknięcie kopalń, zaburza gospodarkę (regionów), sam fakt zamknięcia jest podjudzaniem ludzi do wyjścia na ulice(górnicy zawsze walczyli).
15. Każda kolejna negocjacja jest jawnym prowokowaniem.
16. Ludzie wychodzą na ulice.
17. Rząd upada .
18. Ktoś napada Rosjanina zamieszkałego w Obwodzie Kaliningradzkim na terytorium Polski (lub jakaś inna prowokacja).
19. Patrz pkt. 6 (czyt. Ukraina->Polska)
20. …dalej idzie się domyślić … mam nadzieję, że w najgorszym wypadku już nie pojadę nad (Polski) Bałtyk.

zincum

2015-01-11, 20:12
Powiem tak, pierwszym i drugim punktem rozj***łeś system. Bo gdybyś myślał, to byś k***a wiedział - oni mają go więcej niż cała Polska. I w dupie mają ograniczenia emisji ch*j wie czego.

HO...........OR

2015-01-11, 20:23
Ukraina ponad 40 milionów ludzi Polska około 37 razem ponad 900 tysięcy km kwadratowych. Naprawdę uważasz że, Rosja zaryzykowała by okupacje tak dużego terytorium i konfrontacje z NATO przy spadających cenach ropy, niestabilnym kaukazie? Co innego pobić armie innego państwa a zupełnie inną sprawą jest okupacja patrz Irak, Afganistan. Wiec śpij spokojnie puki co nie grozi nam inwazja Rosjan.

spooner

2015-01-11, 20:25
@up jak na Hodora to bogaty zasób słów. Dobrze prawisz.

L2b

2015-01-11, 20:35
pierwszy z góry ci dałem, chcesz inny ? google nie gryzie !!

Przystojny_Józef

2015-01-11, 20:44
Sadistic - codzienna dawka informacji o górnictwie :idzwch*j:

De...........37

2015-01-11, 22:42
Powinno wszystkim polskim podatnikom- czyli tak zwanym "Wam".