18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tafariel

2014-02-09, 22:07
Jest forma! :D A marudy mogą nie oglądać.

Pieterkos

2014-02-09, 22:10
2:16 monitoring nigdy nie śpi ;]

Zacek

2014-02-09, 22:14
Nigdy mi się to nie znudzi :D

Nu...........ma

2014-02-09, 22:22
Liczyłem na to że ktoś mu podejdzie do okna i przypie**oli w ryj. :(

dorodnykurczak

2014-02-09, 22:38
uwielbiam to haahah, a ze wszystkich idiotów piszących np. " Samedi2222
Liczyłem na to że ktoś mu podejdzie do okna i przypie**oli w ryj. :( " zawsze śmieje się, z nich śmieję się o j jak ja się z nich śmieję. do rozpuku, do łez.

świetna inicjatywa, podjechac do ludzi na przystanku i spytac co to za spotkanie BEZCENNE

Necrophilus

2014-02-09, 22:40
Większości się nie podoba, bo niema w co drugim słowie: "k***a, ja pie**ole" itp, itd. Gościu robi to z pełną kulturką, a przy tym potrafi rozbawić. Piwko :)

technik_oskar

2014-02-09, 23:18
nie mógłbym takiego czegoś mieć bo bym zwyzywał pół Polski na drodze

HackerAGD

2014-02-09, 23:21
To było śmieszne za pierwszym razem, ale powoli robi się to ch*jowe i żałosne, tak samo jak Wardega i jago ciasteczkowe telefony. Gościu nie potrafił wymyślić nic własnego, ale żeby biznes na YT się kręcił trza trzepać ch*ja warte filmiki dla ćwierćmózgów.

dorodnykurczak

2014-02-09, 23:55
@up
po co żyjesz marniaku niczym nie wyróżniający się ?

Parzo

2014-02-10, 00:10
Ah piękny Gdańsk :D może kiedyś ja trafie na Bartka :D

OHMP

2014-02-10, 00:48
słabe to jest i żałosne, cwaniak zaczepia starszych ludzi albo meneli i próbuje robić z nich idiotów, ciekawe dlaczego nie pojedzie na orunie czy nowy port i nie zaczepi jakiś w wieku 17-35, wtedy chociaż materiał na harda by był jakby ktoś mu lutną dla zasady. Żeby za dolary z YT zniżać się do takiego niskiego poziomu, na dodatek robić coś jak jakiś tchórz, zaczepiać słabszych od siebie... Dlaczego ci wszyscy "sprankowcy" czy jak ich te głupoty się nazywają nie zaczepią ludzi w sile wieku, tylko albo kobiety, albo jakiś lamuso-pedałów albo emerytów albo meneli.... Tylko go zobaczę jak zaczepia jakąś osobę ze swojego samochodu, to poleci kamulec w szybę, jak on łamie prawo, publikując twarze innych ludzi to ja też naruszę jego dobro osobiste, ot. I nie jestem jakimś typem blokersa, po prostu brzydzę się tym, że te debile robią WSZYSTKO tylko po to aby dostać kase za reklamy z YT, wielcy biznesmeni od filmów, a przyjdzie co do czego to ze łzami do mamusi po kaske, (przyklad znajomego, ktory "zarabiał" z YT)

dorodnykurczak

2014-02-10, 06:18
nie jesteś typem blokersa. jesteś typem zwykłej p*zdy.

rozwinę wypowiedź. nieudacznik, bez dystansu do siebie i świata. to nie bierze się znikąd. dojdź do wniosków już sam.

chcesz kontynuować dyskusje to zapraszam na pw

mlekozklasa

2014-02-10, 08:32
Mołotowa bym mu wrzucił do samochodu. Idiotyczne!