18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompociku?

entreri1pl • 2014-02-08, 20:51

Poznajecie tą fotkę? Zapewne każdy z was gdzieś w internecie się natkną na nią z głupimi dopiskami o informatykach, imprezach z kompotem i takie tam. Otóż chciałbym was zaskoczyć gdyż jeden z tych koleś jest obecnie jednym z najlepszych programistów świata i tłucze teraz hajs pracując w google (szacuje się że w roku 2013 mógł zarobić nawet 127tyś.$ I nie jeden z nas chciałby być na jego miejscu. Mowa tutaj o Tomaszu Czajce (ten bez okularów)
i jak to mówi przysłowie: „ten się śmieje, kto się śmieje ostatni”.

Tutaj jego obecna fotka

A tutaj link do źródła:
http://stalowka.eu/nowosci,stalowa_wola,8,1,wspaniala_kariera_informatyka_w_,2275.html

Krystiankupis

2014-02-08, 22:59
10 tys. dolarów miesięcznie to nie dużo? tylko pamiętaj że 10 tys dolarów =/= 10 tys zł. Tutaj zarobisz 10tys. zł jesteś w ch*j przy kasie i masz wyj***ne, a tam masz wyj***ne jeszcze bardziej :)

mloncur

2014-02-08, 23:08
JesusChytrus napisał/a:

@up
Orly Captain Obvious? O_O
Koleś i tak na zawsze pozostanie c*pką a laskę wychaczy tylko na hajs :D



on przynajmniej por*cha a tobie do końca życia pozostanie ta twoja prawica no chyba, że będziesz chciał zaszaleć to i lewica się znajdzie

mazin

2014-02-08, 23:09
"Natkną" i "osiągną" w trzeciej osobie liczby pojedynczej? Wam sukcesów nie wróżę...

Puchacz399

2014-02-08, 23:15
a tak naprawdę nie chodzi o chajs... sztuka jest zachować godność i zarobić. jeżeli zarobisz sam uczciwie, to pelen szacunek, ale jak się sk***isz dla pieniadza, to czym tu się szczycić? ze... sprzedales dupe i zasady dla nominalu? watpie, żeby ktoś taki był szczęśliwy, no chyba, ze jest głupkiem. a nawiazujac do tematu... czasem człowiek z którego się smieja osiąga więcej, bo za wszelka cene chce cos sobie udowodnić i smiac się z tych co mu cisnęli. siedzi sobie teraz przed kompem i myśli... "i co k***y? komu teraz do smiechu." kiedyś się smialem, ale wielki szacunek dla niego. niech ma i 100 tys $ na miecha. należy mu się, ze się nie wyhustal hehehehehe :)

EdmundKemper

2014-02-08, 23:25
Krystiankupis napisał/a:

10 tys. dolarów miesięcznie to nie dużo? tylko pamiętaj że 10 tys dolarów =/= 10 tys zł. Tutaj zarobisz 10tys. zł jesteś w ch*j przy kasie i masz wyj***ne, a tam masz wyj***ne jeszcze bardziej :)



Ale skoro jest rzekomo jednym z najlepszych na świecie to 10 tysięcy dolarów miesięcznie mimo wszystko wygląda dość marnie. Jak na taką branżę.

GerWaZyProtaZy

2014-02-08, 23:25
Zapracował na swój dobrobyt i niech mu się wiedzie jak najlepiej. Amen.

AndcRew

2014-02-08, 23:41
Drodzy Sadole podzieliliście się na 2 obozy. Jedni jadą po tym człowieku, a drudzy po tych pierwszych. Śmieszni jesteście. Nie wiem czy wiecie, ale równie dobrze może to być kłamstwo, a koleś mieszka w sosnowcu i podaje kebaby. Skąd macie pewność że on faktycznie jest programistą? Ja nie wierzę ludziom których nie widzę, więc nie mam najmniejszych podstaw aby zrobić dla niego wyjątek. Widzę że dużo tutaj 13 letnich "sadystów" którzy napinają się nie wiadomo na co.

Ii...........iI

2014-02-08, 23:44
30 tys. złotych nie jest fortuną. Nie są to pieniądze które w jakikolwiek sposób mogłyby ci pozwolić na luksusy. Nie polecisz sobie za nie bez refleksji na Malediwy. Nie opłacisz dzieciakowi dobrych studiów za granicą. Nie kupisz dobrego samochodu. Nie polecisz sobie na delegację business class'ą bez zająknięcia. Na sensowny apartament w centrum miasta będziesz musiał zaciągnąć kredyt.

Do prawdziwie ekskluzywnego życia bez zmartwień o koszta tego porównywać nawet nie przystoi.

p1col0

2014-02-09, 00:02
@IiiI
Albo zarabiasz trzy razy tyle ile opisano i dla Ciebie to są grosze (w co wątpię), albo z byka spadłeś.
Ciekaw jestem co Ty byś sobie nakupował dostając na konto 30k miesięcznie...
:homer:

Zielonek92

2014-02-09, 00:27
Tomasz Czajka :D Mam ziomka co sie tak nazywa ale to raczej nie on ;D

Majozen

2014-02-09, 01:43
Smutas napisał/a:

No i co? Ma kasę ale dalej pewnie jest prawiczkiem...



Ty nie masz kasy i też pewnie jesteś prawiczkiem :roll:

dram09

2014-02-09, 02:03
Po części, ch*j mnie to obchodzi, jak się dorobił to sobie zarobił, jego biznes, przecież nie będę płakał z tego powodu, cieszył też nie, bo gościa nie znam. :amused:



zielak300

2014-02-09, 02:59
k***a biedaki,

30 tys zł to w Polsce zarabia przeciętny przedsiębiorca.
30 tys zł kosztuje miesięczny wynajem ch*jowej wielkości lokalu w złotych tarasach.

Spuszczajcie się dalej.

Trzyszcz

2014-02-09, 03:09
Szczerze mówiac to zdziwiła mnie ta suma. Zarabia w google około 10.000 miesięcznie? i to będąc jednym z najlepszych? Dziwne...