18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komplementy

maksymilian45 • 2014-07-11, 18:40
Nie ma to jak usłyszeć coś miłego 8-)

grakin

2014-07-12, 10:19
w Polsce każdy zrozumiałby to jako ironię, nie ma ani jednej osoby która nie doszukiwałaby się drugiego dnia

Sylyndrill

2014-07-12, 11:18
Niby nie sadystyczne, ale jak oglądasz, to morda się cieszy :D .

as...........al

2014-07-12, 11:20
Za mocne, na harda z tym.

raper900

2014-07-12, 11:58
Bo w Polsce to liczy się tylko pogoń za kasą. Aż szkoda wymieniać co to tylko się robi, żeby raz zaoszczędzić, a dwa wydymać drugiego rodaka z kasy.
Typowy podryw to zaś coś w stylu "na górze róże, na dole fiołki, chcesz się r*chać?".
Nie dziwota więc, że przyzwyczajony do takiego stanu rzeczy Polak w reakcji na zwykłe "Do twarzy ci w czerwonym" spojrzy na człowieka z ukosa.

hardpagan

2014-07-12, 15:42
lepsze to niż pranki jakieś z dupy...

Loaloa

2014-07-13, 01:21
Mało jest rzeczy bardziej trywialnych i skuteczniej poprawiających nastrój od niezobowiązującego dobrego słowa od nieznajomej osoby spotkanej na ulicy, w autobusie, w sklepie. Taka spontaniczna ludzka życzliwość, bez podtekstów, bez oczekiwania na rewanż, po prostu bycie dla kogoś miłym "bo tak".

Po obejrzeniu tego krótkiego filmiku zobaczyłem najwyżej oceniony komentarz i mi się strasznie smutno zrobiło. Tak, niby zatęchły, katolski k***idołek zamieszkany przez zahukanych, pogardzanych polaczków z jednej strony czekających na kolejny cios pod żebra od życia, a z drugiej strony patrzących jakby tu dopie**olić bliźniemu. Pomimo to na szczęście całkiem spory odsetek tych pseudoludzi wyrwanych z polaczkandii i rzuconych do jakiegoś normalnego kraju prędzej czy później normalnieje, zaczyna się uśmiechać, oddychać bez strachu o następny dzień. Niestety w niektórych polaczek zakorzenił się na tyle mocno, że nawet odcięciepasożyta od naturalnego środowiska nie przynosi ulgi pacjentowi. Taki egzemplarz jest niestety skazany na dozywotnie skundlenie. O pomoc w tłumaczeniu wam pewnych prawd poprosiłem znanego aktora. Obejrzyjcie, posłuchajcie i dla własnego dobra zapamiętajcie.

http://www.youtube.com/watch?v=rQ2-m4YYqp0

P.S. Wkleiłem link, bo wyskakuje komunikat, że ten fragment jest już w jakimś innym temacie. Proszę moderatorów o pozostawienie możliwości obejrzenia tego filmiku i być może uratowania jakichś istnień z terenów pomiędzy Bugiam a Odrą.

GreQ89

2014-07-13, 09:18
bustafan napisał/a:

Pewnie nie będę oryginalny, jak napiszę:
...a u nas w Polsce:
-hej, podobają mi się twoje spodnie kolego
-sp***alaj pedale!!!

-ładne ma pani okulary
-zboczeniec!!! policja!!!

itd., itd.


Skoro mowisz tak kolega nie dziw sie .... :idzwch*j:
a tak na marginesie raz laska podeszła i oznajmila ze podoba sie jej moja koszulka :P :samoboj: