18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komplementy na głos

NealCaffrey • 2012-10-02, 12:54
Jeśli oczekiwałeś tutaj hucznego skopania tyłka przez dresów, prawego sierpowego z zaskoku, kozaka z pistoletem, nieuchwytnej łady siejącej śmierć na ulicach Rosji, gówniarzy bijących się z plaskaczy pod szkołą, skrajnie wyczerpanego kotka...
To wiedz, że ten temat właśnie jest!


nie dla Ciebie...

Reakcje ludzi na komplementy od nieznajomego.



Astehnir

2012-10-02, 13:06
Inna kultura. W polsce byś rzucił komplement, to zamiast odruchowego "dzięki" byś usłyszał "coś ci sie k***a nie podoba?!".

pa...........ny

2012-10-02, 13:09
Super sprawa, od czegoś trzeba zacząć "wychylania się z tłumu" do "podrywu", wiecie o co chodzi?, nie pisze do was koniobijcy i gimbaza :D .

Tak, tak, marna prowokacja, ale się starałem :D .

Suetekh

2012-10-02, 13:19
A na koniec będzie randka z chłopcem o miękkich dłoniach ... :D

xts

2012-10-02, 13:31
nastepny hamerykański bullshit, sami szczupli ludzie

Roszp

2012-10-02, 14:49
Astehnir napisał/a:

Inna kultura. W polsce byś rzucił komplement, to zamiast odruchowego "dzięki" byś usłyszał "coś ci sie k***a nie podoba?!".



Gówno prawda. Czasami sam tak robię i reakcje są jak najbardziej pozytywne. I żadne tam odruchowe "dzięki". Spróbuj, przednia zabawa.

mo...........ne

2012-10-02, 20:16
Roszp napisał/a:



Gówno prawda. Czasami sam tak robię i reakcje są jak najbardziej pozytywne. I żadne tam odruchowe "dzięki". Spróbuj, przednia zabawa.



Chciałem skomentować, a postawiłem piwo - tak czy siak masz rację, nigdy nie spotkałem się z negatywną reakcją, sam również zawsze się ucieszę i odpowiem coś miłego. Zresztą ciężko powiedzieć "wypie**alaj", gdy ktoś ci poprawi humor ;)

Nie wiem dlaczego ludzie lubią tutaj zawsze wszystko wmieszać w gówno co z Polska związane, czy to kwestia wychowania, czy skrzywionego światopoglądu, czy może od oglądania świata przez szkło?

DyndaS

2012-10-02, 20:22
Dobra idę jutro spraktykuję. Materiały prawdopodobnie będą na hardzie.

or...........ek

2012-10-02, 20:25
w polsce by było weź sp***alaj :D

malwa321

2012-10-02, 20:28
Podoba mi się twoja komórka... typ nawet słowem nie pisną, spojrzał na mnie, schował telefon i przyspieszył kroku :D

NealCaffrey

2012-10-02, 20:36
malwa321 napisał/a:

Podoba mi się twoja komórka... typ nawet słowem nie pisną, spojrzał na mnie, schował telefon i przyspieszył kroku :D


Pewnie pomyślał, że chcesz mu ją zaj***ć :amused:

chetek

2012-10-02, 21:06
@up

Co ty nie powiesz...? :D

NealCaffrey

2012-10-02, 21:10
chetek napisał/a:

@up

Co ty nie powiesz...? :D


A no widzisz, jaki bystrzak ze mnie :krejzi: