18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja wypadków na drodze (Maj 2013) część 5

minnimal • 2013-05-31, 19:27
Kompilacja wypadków na drogach w maju (część 5)
Bądź ostrożny i dokładny podczas jazdy...



Wigen2323

2013-06-03, 19:32
Z każdym pojawiającym się podsumowaniem miesiąca z rosyjskich dróg śmiem twierdzić, że populacja samochodów marki Łada z każdym takim filmikiem zmniejsza się ;)

Rosiuu

2013-06-03, 19:53
Czasem wydaje mi się, że oni to robią specjalnie :D

coopra

2013-06-03, 21:57
Pierwszy klip, jak babka mówi o znaku pierwszeństwa - rosyjski język ładny język :)

jacekmatys

2013-06-03, 23:30
tigerqaz napisał/a:

A czy tylko ja zauważyłem że ruskie to wcale nie hamują ???
Na 10 wypadków jeden wciska a reszta ma w dupie :D



Ty masz 33 lata???
To chyba wiesz, że jak Ci ktoś w dupę wjedzie to znaczy że jest za blisko.
A może jednak nie wiesz... :facepalm: :homer:


no akurat nie wiem jak to jest jak ci ktoś w dupę wjeżdza...ale ratując twój honor odpiszę ci że pracuję jako nietylko kierowca i tak! mam 33 lata.Nie wszyscy kłamią ...

tigerqaz

2013-06-03, 23:38
Up@ A ja jestem zawodowym kierowcą w Państwowej Straży Pożarnej od 18 roku życia czyli jakieś 10 lat z praktyką szkoleniową.
Więc jak Cie dziwi że gość przepuszcza kaczki i powoduje Twoim zdaniem "karambol" to chyba słaby z Ciebie kierowca i "nietylko" ale także słaby z Ciebie ortograf :D
I dziękuję nie ratuj mi honoru, bo ci mądrzejsi wiedzą co znaczy wjechać komuś autem w dupę a Ci głupsi mają takie skojarzenia jak Ty kolego :)

Pan_Mordu

2013-06-03, 23:47
W Rosji chyba nie mają hamulców, obojętnie co by za wypadek nie był to jedno staranowane auto nie starcza, trzeba dodać gaz do dechy, zamknąć oczy i na ślepo taranować kolejne :D