18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja samobói

~LegendarnyZiom • 2013-01-03, 15:16
Kilka najlepszych bramek samobójczych w historii Pucharu Ligii. Jak ktoś chce pominąć intro to 0:15.


Koroson

2013-01-03, 23:09
O i nawet Jurek się załapał 1:10 :D

lopez_

2013-01-03, 23:45
1:34 - tam nie było gola... ;)

Wiesław9

2013-01-04, 00:03
więcej Liverpoolu...

jeziorekpl

2013-01-04, 00:15
tak czytam te wasze komentarze i każdy z Was chce być k***a najmądrzejszy, jeden przez drugiego chce być bardziej błyskotliwy , jeden przez drugiego chce pokazać większą erudycję, elokwencję , znajomość ortografii potem przechodzicie do tematów polityki , kościoła, potem jak brakuje argumentów bo wszyscy zaj***li pomysły to ciśniecie po najmniejszej linii oporu i rzucacie mięsem .
k***a gimbazo zasrana , tyle co ja oglądam tutaj filmów, i na głównej i na hardzie, tyle co ja się tych komentarzy naczytam .... Jak chcecie te pie**olone piwa to napiszcie tutaj jak na YT , że łapka w górę , daj browara bo żeby dostać piwsko za coś zajebistego to naprawdę trzeba łeb wytężyć żeby coś się udało, a jak na razie to Wy swoje odbyty wytężacie spinając się jeden przez drugiego bo mózg dawno wyparował a waszego fiuta już boli myślenie jego rozumem .
Ave Ja . Dobranoc k***a !

PapaGienio

2013-01-04, 21:18
2:15 Jamie Carrager - rekordzista Premiership w ilości strzelonych "samobójów". Raz udało mu się nawet zdobyć dwa w jednym meczu (przeciwko Machester United - przegrany 3-2)