18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja nokautów w NHL

damian15snk • 2023-05-28, 20:45
Wiem, że ulubiony wasz sport to picie piwa ale do tego piwa fajnie coś obejrzeć albo poczytać.
W hokeju dopóki zawodnicy stoją na łyżwach sędziowie pozwalają się napie**alać. Oczywiście potem oboje idą do budy w ramach kary. Tutaj 16 minutowa kompilacja najgroźniejszych fauli i napie**alanek w NHL.
Coś dla odmiany od rozjechanych motociapaków i ustrzelonych murzynów.


Tobiahus96

2023-05-28, 21:31
Te ich 'faule' to nic innego jak celowa próba wysłania oponenta do szpitala. Faulować to można w normalny sposób, a próbować kogoś połamać? Dla mnie to nie normalne.

SkoPio1

2023-05-28, 21:52
"Oczywiście potem oboje"

Która z nich jest mężczyzną?
Albo który z nich jest kobietą?

Jesteś kolejnym z Goralenvolk?
;>

mi...........pl

2023-05-28, 22:20
I to jest sport, a nie te pedalskie kopanie napompowanej szmaty gdzie chloptasie przewracają się sami z siebie.
W NFL zęby sypia się garściami kości pękają, można się napie**alać pieściami aby po meczu i tak być dobrymi kolegami.

damian15snk

2023-05-28, 22:30
Tobiahus96 napisał/a:

Te ich 'faule' to nic innego jak celowa próba wysłania oponenta do szpitala. Faulować to można w normalny sposób, a próbować kogoś połamać? Dla mnie to nie normalne.



Nikt nikogo nie zmusza do gry. A swoją drogą za takie faule z premedytacją są dłuższe kary albo kary meczu. Jak oglądałeś kiedyś hokej to napewno wiesz, że drużyna osłabiona o 1 zawodnika jest zamknięta w tzw zamku i ma 90% szans na stratę bramki. Więc wątpię żeby taka strategie ktoś praktykował. Zawodnicy się zmieniają co kilka akcji. Więc poszczególny agent nie stanowi wielkiego zagrożenia bo gra kilka minut w tercji

AlbertoNihilo

2023-05-28, 22:52
Jak będę chciał obejrzeć coś na YT, to sobie tam wejdę. Po cholerę wstawiać linki do innego portalu?

bialas888

2023-05-29, 00:35
AlbertoNihilo napisał/a:

Jak będę chciał obejrzeć coś na YT, to sobie tam wejdę. Po cholerę wstawiać linki do innego portalu?



przeciez prawie caly sadistic to wrzucanie filmow z innych portali

SlimShady

2023-05-29, 00:54
bialas888 napisał/a:

przeciez prawie caly sadistic to wrzucanie filmow z innych portali



Nie. Na YT każdy umie znaleźć kompilacje interesujących rzeczy. Każdy na YT umie szukać. Do rzeczy z innych portali często nie ma się dostępu i dlatego schodzimy na sadistica. Zresztą na innych portalach nikt całego YT nie wrzuca, bo to bez sensu.

Cipczan

2023-05-29, 01:38
Piłkę widać a krążka w telewizorze nie uświadczysz. Dlatego piłka kopana jest bardziej popularna od hokeja. A argument, że hokej jest lepszy bo zęby lecą garściami i kości pękają pozostawię bez komentarza. Jednak nie wytrzymam, jesteś debilem.

Kohei

2023-05-29, 01:52
Cipczan napisał/a:

Piłkę widać a krążka w telewizorze nie uświadczysz. Dlatego piłka kopana jest bardziej popularna od hokeja. A argument, że hokej jest lepszy bo zęby lecą garściami i kości pękają pozostawię bez komentarza. Jednak nie wytrzymam, jesteś debilem.



moge zrozumiec, ze ktos lubi ogladac bijatyki ale pilke k***a? wytlumacz mi co jest takiego interesujacego w kopanej pilce?

sudol

2023-05-29, 02:11
Ale Neymar by tu symulkę j***ł ...

pipi71

2023-05-29, 12:28
uwielbiam hokej kiedyś był polak oliwa spec od wszelkich zadym :)

damian15snk

2023-05-29, 13:59
pipi71 napisał/a:

uwielbiam hokej kiedyś był polak oliwa spec od wszelkich zadym



A w polskiej lidze Ćwikła z STSu

Robercik72

2023-05-31, 12:00
najbardziej popie**olony sport swiata..dla poklasku gawiedzi można z premedytacją pozbawić kogoś życia lub zrobic kaleką...