18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompilacja Kick ass ...

element • 2012-08-01, 15:24


jest parę dobrych akcji ...

tutus

2012-08-01, 19:35
to co lubię, piwo leci

DurAntch

2012-08-01, 19:38
Nie mogę oglądać takich rzeczy jestem pod wpływem!

Mr Dan

2012-08-01, 19:49
Dobry wpie**ol nie jest zły.

chmurek22

2012-08-01, 20:04
1:00 mają krótkie nitro :/

Dragon33

2012-08-01, 20:06
Jai napisał/a:

A może to ta p*zda z filmiku co kolesie szczają na babkę na ulicy i teraz synek tej babki dopadł jednego z nich?



Chodzi o jakiś konkretny filmik? Piwo za wstawienie. :lol:

Co do tematu, filmik imo słaby, walki gimbusów z zerową techniką. Na ostatnim przynajmniej polała się krew.

dziaraxx1

2012-08-01, 20:07
Wersja dla dorosłych .

Jai

2012-08-01, 20:48
Dragon33 napisał/a:



Chodzi o jakiś konkretny filmik? Piwo za wstawienie. :lol:

Co do tematu, filmik imo słaby, walki gimbusów z zerową techniką. Na ostatnim przynajmniej polała się krew.



No widziałem kiedyś taki - nie pamiętam czy tutaj, czy gdzies indziej. Rosja, babka siedziała na ławce, podeszło do niej 3-4 kolesi i jeden zaczął na nią lać. Po tagach tutaj nie znalazłem, więc albo to było gdzie indziej albo ktoś je zj***ł.

tigerqaz

2012-08-01, 22:12
które to te dobre bo chyba przegapiłem :/

biceps

2012-08-01, 22:16
synmackazklanu napisał/a:

5:16 pachy mu krwawią :amused:


Drogi gimbie chyba sobie pomyliłeś portale . Po ch*j takie rzeczy piszesz , uwież mi każdy to zauważył i nie potrzeby żebyś nam to uświadamiał

xaazer napisał/a:

4:31 krzyczy JEST POMPAA


Kolejny idiota , ale w ostatnim czasie narobiło się tej debilnej gimbazy na sadolu . Szkoda że sadistic już nigdy nie będzie taki jak np 6 miesięcy temu

Pi...........is

2012-08-01, 23:06
Jai napisał/a:



A takie pie**olenie. Wiesz czemu się tłuką? Jest różnica, jak jeden ćwok napada innego ćwoka bez powodu, by mu tylko naj***ć / okraść.

A może ten co dostał wpie**ol napluł w twarz jego dziewczynie? A może mu okradł brata? A może to ta p*zda z filmiku co kolesie szczają na babkę na ulicy i teraz synek tej babki dopadł jednego z nich? A może ten co leży to pedofil i wyr*chał mu siostrę?

Nie wiesz o co się tłuką, to nie pie**ol.
Chociaż pewnie jakby Ci siostrę jakiś pedo-rusek wydymał, to byś go poprosił, żeby Ci opowiedział jak było i maltretował byś przy tym fujarę. Żeby go przypadkiem nie skopać na leżąco.



Ale pie**olisz.

Jak idziesz się bić to musisz być pewny dwóch rzeczy.
Pierwsza że wygrasz
Druga to taka że po walce będziesz pewny że honorowo zmasakrowałeś kolesia (nie ważne k***a za co).

Jeżeli nie wiesz czy będziesz w stanie spełnić tych warunków to masz kolejne dwie opcje:

Albo pchniesz kolesia nożem (oczywiście tak by cię nikt nie widział i byś nikomu nie mówił oraz tak aby nigdy nikt się o tym nie dowiedział że to ty przy czym będziesz się musiał sporo namyśleć)oczywiście tą opcję odradzam.
Albo rezygnujesz z walki.

Edit

Zawszę możesz zostawić sprawę policji :mrgreen:

Saafa

2012-08-02, 01:54
jak już wyżej zauważyli, autor pierwszego posta ewidentnie dostawał wpie**ol, to jeden z tych przyjemniaczków, których sie wyciąga na zewnątrz z baru i żeby nie dostać wpie**ol stawiają piwo :) , gimbusy patrzący na świat przez okno monitora (też dostający wpie**ol) postawili mu piwo

gmb

2012-08-02, 03:31
Wypie**alać z sucharami na samosię

Pener

2012-08-02, 03:32
gmb, ale kto? musisz się określić

lisciasty

2012-08-02, 13:28
@Massdeath - pie**olisz jak potłuczony albo jesteś kompletną p*zdą...