18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompas

Prezioo • 2013-05-03, 20:29
No I mamy prawdziwe wyjasnienie porannego wzwodu.

kaloszer

2013-05-04, 08:16
A mój kompas nie działa co rano :( . Widocznie nie mam przyjaciół...

Uncle

2013-05-04, 13:14
un_nem napisał/a:

Fiut ty ch*ju :)
moj kompas codziennie rano pokazuje na moja glowe... chyba jestem zbyt zajebisty. 8)


Se...........xe

2013-05-04, 13:14

eyven

2013-05-04, 13:16
Cytat:

Polecam film Zeitgeist dla odnowy zaj***nego smieciami umyslu Film ma swoje wady, a jednak moze wam te male mozdzki nieco rozjasnic. Pozdro dla myslacych : ]

Nie zaliczam sie do grupy ateistow bo wg mnie tez jest to slepe rozumowanie. Zapiszcie sobie dzieci nowe slowo - agnostycyzm.

[Bertrand Russell w broszurze "Kto to jest agnostyk?" stwierdził, że chrześcijanie twierdzą, że wiemy, że Bóg jest, ateiści – że wiemy, że Boga nie ma, natomiast agnostycy przyjmują, że nie ma dostatecznych podstaw, aby potwierdzić istnienie Boga lub mu zaprzeczyć.]

Zmanipulowane bydlo, tfu...



Agnostycyzm - to "wiara" dla tchórzy. Fajnie tak stawać pomiędzy jak ta c**a... Z tym, że zarówno Bóg który może tam gdzieś jest tak i ateista gardzi taką osobą... Niezdecydowanie jest wygodne i w mojej opinii gorsze od braku wiary...

Fragment Apokalipsy : "Obyś był zimny albo gorący! A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust. "

Turiin

2013-05-04, 13:19
k***a jestem satanistą :shock:

Koperek

2013-05-04, 13:19
Cerotis napisał/a:

Polecam film Zeitgeist dla odnowy zaj***nego smieciami umyslu :P Film ma swoje wady, a jednak moze wam te male mozdzki nieco rozjasnic. Pozdro dla myslacych : ]

Nie zaliczam sie do grupy ateistow bo wg mnie tez jest to slepe rozumowanie. Zapiszcie sobie dzieci nowe slowo - agnostycyzm.

[Bertrand Russell w broszurze "Kto to jest agnostyk?" stwierdził, że chrześcijanie twierdzą, że wiemy, że Bóg jest, ateiści – że wiemy, że Boga nie ma, natomiast agnostycy przyjmują, że nie ma dostatecznych podstaw, aby potwierdzić istnienie Boga lub mu zaprzeczyć.]

Zmanipulowane bydlo, tfu...


Śmieszny jesteś. Wyzwałeś tutaj część ludzi od ciemnej niemyślącej masy ,a sam wrzuciłeś film który mówi prawdziwą ,ale taką najprawdziwszą prawdę. k***a ty w ogóle myślisz? Wszystkie filmy które mogą zaszkodzić władzy momentalnie znikają(włącznie z wrzucającymi je do sieci). Odnoszę wrażenie ,że dopiero co obejrzałeś ten film i k***a pękasz z dumy jaki to nie jesteś teraz oświecony. ch*j w dupę spiskowcom co się naoglądali filmów na YT, o!

Ce...........is

2013-05-04, 14:42
eyven napisał/a:

Agnostycyzm - to "wiara" dla tchórzy. Fajnie tak stawać pomiędzy jak ta c**a...



"Mądry człowiek uważany jest za mądrego wśród ludzi mądrych, zaś mądry człowiek wśród ludzi głupich, postrzegany jest jako głupszy od nich."

eyven napisał/a:

Z tym, że zarówno Bóg który może tam gdzieś jest


to jest jakas samokrytyka ? bo po tej wypowiedzi wnioskuje, ze rowniez uwazasz sie za agnostyka.

eyven napisał/a:

Bóg (...) i ateista gardzi taką osobą... "

skad Ty to mozesz wiedziec ? kolega Ci powiedzial ? Z kolei to zdanie sprawia wrazenie, ze jestes zgorzknialym katolikiem

Czlowieczku, gubisz sie we wlasnej wypowiedzi, piszesz tak chaotycznie, ze nie da sie tego czytac. Zaprzeczasz sam sobie, nie wiesz do konca co chcesz napisac (brak argumentow). Nie myslisz samodzielnie, nie bede z Toba prowadzil rozmowy bo to nie ma najmniejszego sensu.

Koperek napisał/a:


Wyzwałeś tutaj część ludzi od ciemnej niemyślącej masy


Boli, co nie ?
Koperek napisał/a:

k***a ty w ogóle myślisz? Wszystkie filmy które mogą zaszkodzić władzy momentalnie znikają(włącznie z wrzucającymi je do sieci).


Absurd dnia, sprobuj cos wartosciowego calkowicie usunac z sieci. Nie sadzisz, ze lepiej byloby zrobic jakas antyreklame ? Publicznie wysmiac film stosujac metody ktore w latwy i naiwny sposob przekonaja biednych katolikow do konkretnego sposobu myslenia. Wierzacego mozna przekonac o wiele latwiej uzywajac argumentow nawiazujacych do religii ktora wyznaje odbiorca przekazu.
Podkreslilem, ze film ma swoje wady, ale niemal calosc przekazu mozesz potwierdzic ogolnodostepnymi informacjami.
Koperek napisał/a:


Odnoszę wrażenie ,że dopiero co obejrzałeś ten film i k***a pękasz z dumy jaki to nie jesteś teraz oświecony. ch*j w dupę spiskowcom co się naoglądali filmów na YT, o!


A co mi tam, obejrzalem go w tym samym roku ktorym pojawil sie w sieci na nieistniejacym juz video google, sadze, ze nawet nie wiesz o czym mowie. Poczekajmy niech najpierw Twoj mozg rozwinie sie na tyle zeby moc przeanalizowac pewne informacje. Narazie jestes otumaniony przez ten schematyczny poglad na swiat, zaczniesz kreaowac wlasne mysli to porozmawiamy ;]

eyven

2013-05-04, 15:31
Cerotis napisał/a:



"Mądry człowiek uważany jest za mądrego wśród ludzi mądrych, zaś mądry człowiek wśród ludzi głupich, postrzegany jest jako głupszy od nich."


to jest jakas samokrytyka ? bo po tej wypowiedzi wnioskuje, ze rowniez uwazasz sie za agnostyka.

skad Ty to mozesz wiedziec ? kolega Ci powiedzial ? Z kolei to zdanie sprawia wrazenie, ze jestes zgorzknialym katolikiem

Czlowieczku, gubisz sie we wlasnej wypowiedzi, piszesz tak chaotycznie, ze nie da sie tego czytac. Zaprzeczasz sam sobie, nie wiesz do konca co chcesz napisac (brak argumentow). Nie myslisz samodzielnie, nie bede z Toba prowadzil rozmowy bo to nie ma najmniejszego sensu.


Boli, co nie ?

Absurd dnia, sprobuj cos wartosciowego calkowicie usunac z sieci. Nie sadzisz, ze lepiej byloby zrobic jakas antyreklame ? Publicznie wysmiac film stosujac metody ktore w latwy i naiwny sposob przekonaja biednych katolikow do konkretnego sposobu myslenia. Wierzacego mozna przekonac o wiele latwiej uzywajac argumentow nawiazujacych do religii ktora wyznaje odbiorca przekazu.
Podkreslilem, ze film ma swoje wady, ale niemal calosc przekazu mozesz potwierdzic ogolnodostepnymi informacjami.

A co mi tam, obejrzalem go w tym samym roku ktorym pojawil sie w sieci na nieistniejacym juz video google, sadze, ze nawet nie wiesz o czym mowie. Poczekajmy niech najpierw Twoj mozg rozwinie sie na tyle zeby moc przeanalizowac pewne informacje. Narazie jestes otumaniony przez ten schematyczny poglad na swiat, zaczniesz kreaowac wlasne mysli to porozmawiamy ;]


Ad1.
Gorszego narcystycznego bełkotu nie słyszałem... :idzwch*j:
Ad2.
Nie. Nie jestem agnostykiem, może źle się wyraziłem, przez szacunek dla ludzi wierzących(moja rodzina) nie będe skreślał Boga. Sam w sobie w niego nie wierze. Interpretuj jak chcesz...
Ad3.
Wystarczy poczytać kilka prac na temat Agnostyki, żeby zobaczyć, że zarówno ateiści jak i teiści są źle nastawieni do Agnostycyzmu.

Ale co ja tam wiem :D Czytaj sobie ten cytat :P

Ce...........is

2013-05-04, 15:49
eyven napisał/a:


Wystarczy poczytać kilka prac na temat Agnostyki, żeby zobaczyć, że zarówno ateiści jak i teiści są źle nastawieni do Agnostycyzmu.



No i widzisz po raz kolejny utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze nie rozumiesz pisanego przez siebie tekstu.

eyven napisał/a:


Bóg (...) i ateista gardzi taką osobą... "



Zebys zrozumial o co mi chodzi napisze to w innym kontekscie.

"Katolik gardzi żydami."

Jak to sie ma do rzeczywistosci ? ano tak, ze czesc wierzacych cech*je tolerancja dla innych religii. A Ty wrzuciles wszystkich do jednego worka co zaprzecza faktom.

A to co napisalem szczegolnie tyczylo sie tego

eyven napisał/a:


Bóg (...) gardzi taką osobą... "



ale nie znalazles argumentow i szukales najdrobniejszej niezgodnosci co i tak Ci nie wyszlo -.-'

"Tyl­ko człowiek nadęty jest głuchy na argumenty. "

edek_5

2013-05-04, 17:16
Panowie wyżej:
Ogólnie szacun jak płynnie przeszliście z tematu ku*asa na religie itp. :roll:

Wk***iają mnie takie typki którzy jak już mają jakąś swoją ideologie to mają w dupie zdanie innych i taka rozmowa (jak wyżej) jest z założenia pozbawiona sensu. Więc skoro żaden z was nie ma powodu żeby najeżdżać na przekonania drugiego to po ch*j się trudzicie? Morał wyciągnijcie sami...

Aha, mam kompletnie wyj***ne czy ktoś jest ateistą czy katolikiem, ważne żeby mnie na siłe nie próbował nastawić ba swoją wizję świata (jak to robią kolesie z FM Group - te perfumki)