18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Komoruski odznacza Wyborczą.

doeraeme • 2014-05-09, 19:26
Jakże nasz "wspaniały" prezydent bul odznaczył dzisiaj 40 dziennikarzy gówna wyborczego. Nie wiem jak Wy ale we mnie się krew gotuję jak widzę co oni robią z naszym krajem. Żydowska gazeta promowana na każdym kroku. Propaganda jak za Stalina.
Ludzie obudźcie się w końcu! Bo jeszcze trochę i nic tutaj nie zostanie.

Michnik dziękując "prezydentowi" mówi: "mam poczucie, że żyjemy w naszym państwie". Zaraza szerzy się jeszcze bardziej! CHORE!

Artykuł:
Cytat:


"Gazeta Wyborcza" była zaangażowana w walkę o wolność - powiedział w 25. rocznicę założenia tego dziennika prezydent Bronisław Komorowski. A następnie wręczył 40 dziennikarzom i osobom związanym z "Gazetą Wyborczą" odznaczenia państwowe. Na liście odznaczonych zabrakło chyba tylko Lesława Maleszki.

Prezydent podziękował całemu środowisku "Gazety Wyborczej" za zaangażowanie w walkę o wolność w tym decydującym momencie, gdy ważyły się losy, jaki będzie efekt wyborów 4 czerwca 1989 r. Środowisko "Gazety Wyborczej", sama "Gazeta Wyborcza" ma swój ogromny udział w tym, że ten wynik był taki jaki był, to znaczy 99 proc. w tym obszarze parlamentu, gdzie wybory były w 100 proc. demokratyczne - podkreślił prezydent.

Adam Michnik, redaktor naczelny gazety, podziękował prezydentowi, mówiąc, że ma "poczucie, że żyjemy w naszym państwie".

Odznaczenia państwowe otrzymało 41 osób. Komorowski pośmiertnie odznaczył Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski redaktora dziennika Juliusza Rawicza.


xts

2014-05-09, 19:29
żydorcza

idź pan w ch*j

Rubens

2014-05-09, 19:34
Toż to jedna wielka ironia, żeby starzy komuniści piszący dla młodych komunistów zostali odznaczeni za "walkę o wolność", podaj źródlo, dopiero wtedy dostaniesz piwo :-P

Szron

2014-05-09, 19:36
"mam poczucie, że żyjemy w naszym państwie" - Judeopolonii.
Te słowa tylko potwierdzają to o czym nie raz wspominałem.
Ale mało jest sodoli z oczami i rozumem, którzy wiedzą do czego to wszystko od 23-25 lat zmierza.
No cóż, nie ma jak obudzić się z ręką w nocniku.
Głąb, głąbem się rodzi i głąbem zdechnie.

doeraeme

2014-05-09, 19:45
Źródło niezależna, konserwatystablog, onet.

longlong7

2014-05-09, 19:56
swój za swoim pójdzie