18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komornik zajął młot Anity Włodarczyk - Reportaż

noname1234 • 2015-11-06, 12:19
Tak właśnie wygląda trenowanie w Polsce...


~Velture

2015-11-06, 13:01
Ale na mieszkania i socjal dla imigrantów państwo zawsze hajs znajdzie...

arturek_w

2015-11-06, 13:02
Mogliby założyć konto na które osoby postronne mogłyby wpłacać darowiznę - sam bym wpłacił dyszke..

Ozajasz

2015-11-06, 13:52
Cały kraj niech sprzedadzą i będzie spokój.

Syn_Milionera

2015-11-06, 14:03
Skoro coś jest nierentowne i nie wnosi nic wartościowego w społeczeństwo to po ch*j to utrzymywać? I niech nikt nie mówi że sport konkurencyjny wnosi coś wartościowego.

W............R.

2015-11-06, 14:04
Ja też bym coś wpłacił, natomiast trzeba sporządzić listę i dokładnie zapamiętać nazwiska wszystkich ludzi, którzy dybią na Skrę, bo są to urzędnicy z grupy interesów Halickiego. Po nitce do kłębka całą tę olbrzymią grupę można rozpracować.

~Velture

2015-11-06, 17:08
Syn_Milionera napisał/a:

Skoro coś jest nierentowne i nie wnosi nic wartościowego w społeczeństwo to po ch*j to utrzymywać? I niech nikt nie mówi że sport konkurencyjny wnosi coś wartościowego.


Twoje bycie debilem też nie wnosi nic rentownego ale twoi starzy jednak w ciebie inwestowali całe twoje życie.... Po ch*j?

glosniksg

2015-11-07, 14:15
I to jest właśnie ta przysłowiowa szopa o której mówił Janowicz kilka lat temu

kpt_martenka

2015-11-07, 14:57
:ja_pie**ole: mówimy i myślimy precyzyjnie. Komornik zajął młot, którym rzucała Agnieszka Włodarczyk, a nie jej młot. Także najpierw nauczyć się czytać ze zrozumieniem, a później brać się za komentowanie!

KolekcjonerDobrego

2015-11-07, 15:06
myślę, że już dawno jest obgadane i poukładane komu co i za co, interes jest już przygotowany do zrobienia i tylko zostało odebrać nieruchomość aby zrobić kasę - trudno wyciągnąć inne wnioski

Gizmolka

2015-11-07, 17:50
Deweloper już czeka. Już po nich. Ktoś już podjął decyzję co tam będzie.

ellsworth

2015-11-07, 19:17
Velture napisał/a:

Ale na mieszkania i socjal dla imigrantów państwo zawsze hajs znajdzie...


Po kolei. Najpierw pis da 500 zł na każdego bachora, a potem się dopiero imigrantów nazlatuje jak much do lepu i będą po 10 dzieci robić.

IwanMT

2015-11-07, 23:34
Kwestia czasu i stadion Orła (na nim rozgrywane jest Pedro's Cup, kto się w miare interesuje, to pewnie oglądał kiedyś) będzie wyglądał identycznie jak stadion Skry.
Tam to pójdzie szybciej, bo do rozsypania się jest tylko stadion lekkoatletyczny, nie ma takiego wielkie zaplecza jak Skra.

Bonjo

2015-11-08, 12:32
Skra dostała potężny zastrzyk pieniędzy od inwestora wiele lat temu (mowa o tym w reportażu) - wydali te 20 milionów złotych... i zadłużyli się ponownie. Miasto chce przejąć i wyremontować obiekt, natomiast Skra walczy w sądach o użytkowanie wieczyste... choć pod ich dotychczasowymi rządami stadion to ruina.

O co więc chodzi?
Aby Skra dalej za darmo miała stadion, ale miasto dało im kilkadziesiąt milionów złotych na remont i oni mogli je sami wydać (ta...) :) Ot, potem zyski z wynajmu pomieszczeń również byłyby ogromne. Oczywiście przykład jak ten klub zarządza swoim majątkiem i jak zarządza ogromnymi pieniędzmi już mieliśmy, więc byłaby to zapewne kwestia kilku lat i byłby krzyk o "środki na utrzymanie stadionu - bo zrobiliśmy remont i teraz wszystko kosztuje więcej!". Do tego najlepiej wysoka, coroczna dotacja, aby przypadkiem nie trzeba było pozyskać sponsorów. Uzasadnienie? Bo "klub istnieje 50 lat!" - no rzeczywiście argument.

Kluby powinny utrzymywać się ze składek członkowskich i z pieniędzy sponsorów. Tyle. Obecnie w 3/4 to nadal jakieś odpady po PRLu z tymi samymi prezesami na czele. Nauczeni przez całe życie, że jak czegoś nie ma, to się szło "do władz" i oni musieli dać. Bo jak nie dali to robimy protest... i dadzą :) Najlepiej niech to upadnie, a na ich miejsce przyjdą młodzi ludzie z energią i chęcią do działania. Jak ktoś mi mówi, że w całej Warszawie nikt nie zasponsoruje młota dla Anity Włodarczyk (sama w sobie jest ogromną wartością reklamową) lub tony piasku na stadion to mnie śmiech ogarnia.