18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komedia świąteczna: Turysta sam w górach

qwertex • 2017-12-27, 18:21
Grupa 45 turystów po godz. 17 utknęli na Polanie Włosienicy nad Morskim Okiem.

"Zebrało się tam ok. 45 osób. Zaczęły się telefony do TPN, TOPR, na policję, Straż Pożarną, a nawet - jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie - do wojewody.

Okazało się jednak, że nie ma żadnego zagrożenia dla zdrowia turystów. Wszyscy w asyście policyjnego radiowozu, który oświetlał im drogę, zeszli na Palenicę Białczańską."
źródło



Zabójca

2017-12-27, 18:28
Zeby sie zgubic nad Morskim Okiem to trzeba byc debilem...

saves

2017-12-27, 18:38
Jedyna eskorta jaką by dostali ode mnie, to jazda na ich grzbietach z jednoczesnym pałowaniem. Pokonaliby te 5 kilometrów w 15 minut.

Tryper

2017-12-27, 18:39
To nie turyści tylko debile. Ile razy jeszcze będzie powoływane tyle służb do bezmyślnych wybryków takich gamoni?

b0r000

2017-12-27, 18:52
Chodźmy na spacer i nie zabierzmy żadnej latarki, ch*j że zimno szybko się ściemnia. Przecież to zajebisty pomysł

mygyry

2017-12-27, 18:53
Zabójca napisał/a:

Zeby sie zgubic nad Morskim Okiem to trzeba byc debilem...


No oni się nie zgubili, tylko stwierdzili, że skoro się zrobiło ciemno to im się nie chc iść z buta to sobie po podwózkę do TOPR'u zadzwonili a tu taki ch*j ratownicy ich olali i wysłali patrol żeby sobie w asyście dymali z buta i bardzo k***a dobrze, jeszcze jak się ktoś ociągał to powinien dostać pałą po tym pustym łbie, że schodzenie opóźnia

Kamil3l

2017-12-27, 19:21
no debile w stadzie zaskoczeni warunkami i zmierzchem. powinni ich tam k***a dla przykładu zostawić. By były takie lodowe figurki debile jako kolejną atrakcja dla ludzi

Zabójca

2017-12-27, 19:35
N
mygyry napisał/a:


No oni się nie zgubili, tylko stwierdzili, że skoro się zrobiło ciemno to im się nie chc iść z buta to sobie po podwózkę do TOPR'u zadzwonili a tu taki ch*j ratownicy ich olali i wysłali patrol żeby sobie w asyście dymali z buta i bardzo k***a dobrze, jeszcze jak się ktoś ociągał to powinien dostać pałą po tym pustym łbie, że schodzenie opóźnia


Umiem czytac... Tylko stwiedzam fakt, ze zeby sie zgubic nad Morskim Okiem to trzeba byc debilem. Mieszkam w Nowe Bystre to wiem jak tam jest. Jakbym byl ratowikiem i mial takie zgloszenie olalbym to cieplym moczem.

Maxi96

2017-12-27, 19:59
Ja pie**ole wysłać miastowego do lasu....


Ehh niektórzy dnia by nie przeżyli w dziczy...

lakeroll

2017-12-27, 20:04
dlaczego nie zapłacili mandatu? tylko nie pie**olcie, że nie ma podstawy (jak trzeba to się znajdzie), policja ich sprowadziła, ok ale na końcu powinni wszystkim wypisać po bileciku, a tak to dzięki temu "niusowi" banda debili teraz będzie iść w nocy żeby sobie zejść w asyście policji

DzidaZawodnik

2017-12-27, 20:32
Urlopo-p*zdeczki... ta dam

Szkoda że te rozpieszczone cipcie nie zostały tam na noc. Jakby wrócili przemarznięci do "Wafki" to może by się nauczyli zdrowego rozsądku na chwilę.

banerr

2017-12-27, 20:38
Dlatego omijam Zakopane i okolice dużym łukiem. Mam dość użerania się z debilami, roszczeniowymi k***ami, atencyjnymi dzidami i niedorozwojami. Poza tym zawsze spotykałem sąsiadów, klientów, znajomych itp. Wszędzie tłok i kolejki i drogo. Porównywalny syf występuje w Sopocie ale tu mogę sobie podjechać jesienią lub wiosną. I na koniec polecam wszystkim Kotlinę Kłodzką a konkretnie Międzygórze - coś niesamowitego.

masonski-cyklista

2017-12-27, 20:51
up. Przesadzasz trzeba wiedzieć gdzie chodzić, no oczywiście odrobina cierpliwości wskazana. Lubię chodzić na "5 stawów" szlakiem który częściowo łączy się z drogą na morskie oko. Zawsze mam polewkę z Januszy w kubotach i księżniczkach w szpilkach czy innym gównie. Co prawda byłem tam ostatnio jakieś 5 lat temu ale mam nadzieje że aż tak się wszystko nie pozmieniało.

mygyry

2017-12-27, 20:53
@up Zgadzam się, jechać do zakopca to jakiś masochizm od samej zakorkowanej trasy po zatłoczone wszystko, łącznie ze szlakami w górach, po drożyznę przy której szaszłyk z Wrocławia to okazja a teraz jeszcze będzie akompaniament despac**o