18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komar pijący krew

lllll • 2011-05-14, 22:20
A więc tak ten skurczybyk kąsa!


Astianfulmocny

2011-05-16, 02:54
i znowu sranie w banie... to KOMARZYCA nie komar... kiedy dotrze do pustych lbow ze tylko kobiety maja tryb ssania?

makasa15

2011-05-16, 14:45
@UP
PROZAC
Jak byś odrobine się zainteresował anatomią komarzycy to byś k***a wiedzial ze takie cos nie moze wystapic jak "eksplozja komarzycy" To po 1 Po 2 to nie komar tylko komatrzyca po 3 te wszyskie gimbusy które dają komentarze (twoim) myśląc ze to bedzie prawda niech idą sie douczyć banda tumanów !

Parzo

2011-05-16, 20:33
@Prozac hehe a wiesz nad czym myslalem jak by kurde upie**olic im dupsko i by sie im nigdy krew w srodku nie zbierala. to one by wtedy ssały ssały ssały tak ciagle az by krew ci cała by wypie**olily z Ciebie: D no bo byly by ciagle glodne ^^ czy cos tam:P

marna

2011-05-16, 22:04
te które widziałam, zawsze kąsały tylko do tego momentu aż stawały się mokrą plamą :roll:
ale ptaszki w tle ładnie ćwierkają za to :)

al...........ba

2012-02-06, 01:35
Lew napisał/a:



wróć do szkoły dziecko, to nie pedały tylko kobiety...tak...to samice komarówup upie**alają nas co chwile siedząc sobie np przy otwartym oknie

eh...kobiety...



uraziłem cie wyzywając je w przenośni od pedałów (zauważ komar nie może być pedałem)? dziecko dobre sobie. zastanów się zanim zaczniesz hejtować.

P@...........@C

2012-10-12, 23:52