18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kolorujemy - akcja kibiców

EdmundKemper • 2013-06-03, 18:21
"Kibice z różnych miast i klubów piłkarskich oraz PZPN w jednej akcji! Nie często się to zdarza, prawda? Łączy nas wspólny cel – chcemy wyremontować przynajmniej trzy Domy Dziecka w 2013 roku.”


To cytat z oficjalnej strony PZPN. Kibice, ich znajomi i rodziny, działacze … Polacy, bez względu na barwy i hobby , łączą się w akcji KOLORUJEMY, aby pomóc tym, którzy tego naprawdę potrzebują.


W akcji biorą udział m.in.: Kasia Krzeszowska Miss Polski, PEJA , Piotr Reiss ikona Lecha Poznań , a także ok. 20 stowarzyszeń kibiców i ponad 25.000 ludzi!


Organizatorami akcji są: Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców oraz nowo powstający serwis społecznościowy HabitatON. W zamian za rozgłos i emocje, firmy budowlane przekazują niezbędne do remontów produkty oraz usługi wykonania lub/i nadzoru prac. W niespełna 3 tygodnie od rozpoczęcie działań o akcji dowiedziało się ponad 300.000 osób, do projektu weszło 6 firm budowlanych. Wyróżnić wypada TESĘ (producenta taśm malarskich), POZBUD (producenta stolarki otworowej oraz podłóg drewnianych), który przeznaczył 10.000 zł do wykorzystania na okna, drzwi i podłogi oraz KARMELIT (producenta umywalek dolomitowych), który przeznaczył 20 umywalek na potrzeby akcji."

A więc źli kibice znowu pokazują swoją najczarniejszą stronę ;-)

Więcej na facebooku:kolorujemy

FrasQs

2013-06-03, 18:24
Mam nadzieje że jeśli będzie trzeba to kibice będą potrafili obronić nasz kraj przed kozojebcami! W nich nadzieja więc popieram ich w 100%.

Domine_Mortis

2013-06-03, 19:22
@UP Kibice połączą siły, nic tak nie spaja jak wspólny wróg, a do tego jeszcze brudas... Nikt nie lubi brudasów, nawet brud nie lubi bruda, stąd wojny w syrii etc., mało tego - oni nawet sami siebie nie lubią, stąd ataki samobójcze... Natury nie oszukasz.

Loaloa

2013-06-03, 19:29
Kibolstwo to będzie się zajmowało szabrowaniem sklepów i dźganiem nożami przypadkowych przechodniów. Domy dziecka pojechali malować, no w ch*j się wzruszyłem.

pi...........ja

2013-06-03, 21:52
Po śmierci Papieża już się mieli zjednoczyć na zawsze.Co z tego wyszło wiadomo.Śmiechu warte z tych postów o "dzielnych obrońcach cywilizacji".

EdmundKemper

2013-06-03, 22:00
I po śmierci JPII kibice się zjednoczyli. Nikt nie mówił, że to ma być wieczna jedność. Zresztą jak można mówić zarówno w jedną jak i w drugą stronę co się zdarzy skoro tego nie wiemy?

kr...........et

2013-06-03, 22:11
Kiedy do kiboli dotrze, że są marionetkami w wielkiej politycznej grze ...

ni...........a

2013-06-03, 22:36
EdmundKemper napisał/a:

I po śmierci JPII kibice się zjednoczyli. Nikt nie mówił, że to ma być wieczna jedność. Zresztą jak można mówić zarówno w jedną jak i w drugą stronę co się zdarzy skoro tego nie wiemy?



Niedługo pewnie się dowiemy. Kwestia kilku lat

froqer

2013-06-04, 08:32
Cytat:

A więc źli kibice znowu pokazują swoją najczarniejszą stronę


Nie wiem czy jesteś jednym z nich, ale chyba nie. A to dlatego, że co jak co, ale kibice hipokrytami nie są. Owszem mają swoje akcje, ale niektórzy z nich napie**alają się, a jeszcze inni napie**alają przechodni na ulicach.
Jeśli myślisz, że kibice są rycerzami na białych koniach, to jesteś w błędzie.

Ratilt

2013-06-04, 08:44
EdmundKemper napisał/a:

A więc źli kibice znowu pokazują swoją najczarniejszą stronę ;-)



Pozwól że przedstawię Ci to w możliwie najprostszy sposób poprzez analogię:
Poznaj Wilma Hossenfelda, niemieckiego oficera Wermachtu z okresu II wojny światowej. Otóż ten oficer, znany głównie z "Pianisty" Polańskiego, pomagał wielu Polakom i żydom w czasie okupacji.
Idąc Twoim tokiem rozumowania, wnioski powinny nasunąć się same - wszyscy niemcy to równi kolesie! Tacy fajni oni byli, pomocni i w ogóle. Do polski też wkroczyli bo pewnie chcieli nam pomóc. Tylko ci cholerni historycy i obecni narodowcy starają się zszargać ich dobre imię, jak oni mogą! :roll:
A kibole (i inni im podobni) co roku urządzają akcję remontu warszawy i innych miast, zrywając (zapewne krzywo ułożoną lub pękniętą) kostkę chodnikową. Fajni oni, tacy pomocni.

Saczer

2013-06-04, 08:52
kiedy się nauczycie czym jest różnica między kibolem a kibicem??

adekniejadek89

2013-06-04, 09:59
prawda jest taka, że w każdym stadzie jest czarna owca. A jak stado ma 40 tysięcy to czarnych owiec będzie 200...


większość kibicó to tzw. pikniki, pójdzie na mecz, opie**oli kiełbaskę i tyle - zły?
dalej rodziny, mówi samo przez siebie - tak samo niebezpieczni
typowi kolesie z tzw. "młynu" - pośpiewa, postoi tyłem do murawy, pojedzie na wyjazd - może nie interesować go mecz bo liczy się pasja, znajomi i przygoda. Jak coś się dzieje to część z nich zawsze pobiegnie coś zniszczyć - PSYCHOLOGIA TŁUMU
ultrasi - poświęcają w ch*j wolnego czasu, żeby ZA DARMO robić piękne oprawy, graffiti, przeprowadzają akcje, zbiórki właśnie w domach dziecka, przedszkolach itd - o tym się nie mówi ale to najzajebistsi ludzie jak dla mnie
chuligani - wiadomo, są to małe grupy, mają "powód" i okazję do napie**alania się i to robią, taki jest świat, tacy ludzie też tu żyją, a że akurat po meczach może pokazać, że np Poznań jest lepszy od Warszawy to ma wg niego mega powód to bójki

EdmundKemper

2013-06-04, 10:10
froqer napisał/a:

Nie wiem czy jesteś jednym z nich, ale chyba nie. A to dlatego, że co jak co, ale kibice hipokrytami nie są. Owszem mają swoje akcje, ale niektórzy z nich napie**alają się, a jeszcze inni napie**alają przechodni na ulicach.
Jeśli myślisz, że kibice są rycerzami na białych koniach, to jesteś w błędzie.



Moje słowa były ironią. Jestem jednym z nich. Nie jestem hipokrytą. Po prostu chciałem pokazać, że jest trochę inaczej niż to przedstawiają media i myśli 70% ludzi w Polsce. Oczywiście, że jest odsetek idiotów, dla których liczy się tylko rozpie**olenie czegokolwiek żeby mieć frajdę i podnieść sobie adrenalinę. Szkoda tylko, że ludzie nie widzą, że to patologia, a nie zwykli kibole czy nawet ekipy mocnych wrażeń. Teraz kibicowanie zatraciło dawny styl sprzed kilkunastu czy nawet jeszcze kilku lat, że każdy kto szedł na mecz równie dobrze mógł po meczu rzucać kamieniami w stronę policji. Teraz jest inaczej. Wiele osób odcina się od tego z powodu postępu technologii i wprowadzenia monitoringu na stadionach oraz poprawy bezpieczeństwa. Już nie jest tak łatwo zrobić burdę. Dlaczego już od kilku lat nie słychać o kibicach w telewizji? Już nie ma o czym mówić, bo jedyny atrakcyjny temat dla mediów, czyli chuligaństwo, zostało zminimalizowane. Więc podsumowując jeśli Ty z kolei myślisz, że kibice są chuliganami to także jesteś w błędzie.

Ratilt napisał/a:

Pozwól że przedstawię Ci to w możliwie najprostszy sposób poprzez analogię:
Poznaj Wilma Hossenfelda, niemieckiego oficera Wermachtu z okresu II wojny światowej. Otóż ten oficer, znany głównie z "Pianisty" Polańskiego, pomagał wielu Polakom i żydom w czasie okupacji.
Idąc Twoim tokiem rozumowania, wnioski powinny nasunąć się same - wszyscy niemcy to równi kolesie! Tacy fajni oni byli, pomocni i w ogóle. Do polski też wkroczyli bo pewnie chcieli nam pomóc. Tylko ci cholerni historycy i obecni narodowcy starają się zszargać ich dobre imię, jak oni mogą!
A kibole (i inni im podobni) co roku urządzają akcję remontu warszawy i innych miast, zrywając (zapewne krzywo ułożoną lub pękniętą) kostkę chodnikową. Fajni oni, tacy pomocni.



Nie napisałem nigdzie, że kibice są tymi dobrymi i prawymi obywatelami. Po prostu ludzie mówiąc negatywnie o kibicach wrzucają ich wszystkich do jednego worka co nie powinno mieć miejsca chociażby z uwagi na takie akcje charytatywne, pomoc dzieciom z okazji 6 oraz 24 grudnia, organizowanie turniejów dla najmłodszych grup w szkółkach piłkarskich. Tyle, że ludzie nawet nie chcą tego zauważać bo lepiej przedstawić wszystkich kiboli jako wyrzutków społeczeństwa, których powinno się zneutralizować, najlepiej raz na zawsze, i mieć spokój. Idioci to niewielki odsetek tego środowiska. Przeczytaj również co odpisałem do kolegi powyżej. Ponadto do akcji włączyli się także kibice koszykówki i żużla, więc mówiąc w negatywnych słowach o kibicach wyrażasz również opinie o nich ;)

Saczer napisał/a:

kiedy się nauczycie czym jest różnica między kibolem a kibicem??



Nigdy, bo różnicy nie ma.

Sorg

2013-06-04, 10:39
Wklej ktoś maść na ból dupy, może się uspokoją.