18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolorowa twarz

Flodzia • 2024-03-17, 20:22
Kolejna, która zapomniała zapłacić za prochy


Critic4ll

2024-03-17, 20:37
Zajebisty sposób znakowania bydła, niech u nas zaczną oznaczać tak pedofili i gwałcicieli, chociaż z drugiej strony niektóre parafie mogą tego nie dźwignąć ale jest to poświęcenie na które jestem gotów.

Lu...........i2

2024-03-17, 20:46
r*chałem kiedyś podobną.ta sama figura

Szangti

2024-03-17, 20:54
Critic4ll napisał/a:

Zajebisty sposób znakowania bydła, niech u nas zaczną oznaczać tak pedofili i gwałcicieli, chociaż z drugiej strony niektóre parafie mogą tego nie dźwignąć ale jest to poświęcenie na które jestem gotów.



Myślę że prędzej sejm by zamknęli, tak jak ten pedofil z po co krzywdził dziecko filiksowej i się ono zabiło .

bigkrispl

2024-03-17, 20:56
I pozostaje taki niedosyt

Payan

2024-03-17, 21:14
Niedosyt pozostaje. Taką "farbę" czym później zmyć?

SkoPio1

2024-03-17, 21:28
Payan napisał/a:

czym później zmyć?



Mydłem.
Przez miesiąc, dwa, trzy...
;-)

Poczytaj:

veseldom.com/pl/jak-zmyc-brylantowa-zielen/

Janusz_k

2024-03-17, 21:32
Zejdzie po 2 tyg z naskórkiem, podobnie jak np zaschnięta pianka montażowa, wiem bo sobie kiedyś tak rękę ubabrałem i chodziłem z taką 'rękawiczką'.

Insaner

2024-03-17, 22:02
Zależy co to jest, jeśli nie przebarwi skóry to aceton rozpuści to co na wierzchu. Jeśli przebarwi to samo zejdzie po kilkunastu dniach tak jak taki fioletowy barwnik którym kiedyś dezynfekowano rany.

smc

2024-03-17, 22:12
Indianie w XXI wieku...

majeńka

2024-03-17, 22:15
Janusz_k napisał/a:

Zejdzie po 2 tyg z naskórkiem, podobnie jak np zaschnięta pianka montażowa, wiem bo sobie kiedyś tak rękę ubabrałem i chodziłem z taką 'rękawiczką'.

Skóra ludzka cały czas się wymienia. Produkujemy tego w ciągu życia kilkakrotnie więcej niż masa ciała; kurz w domu składa się głównie właśnie ze złuszczonego naskórka.

Jeśli ktoś nie jest na tyle głupi aby wstrzykiwać pigment głęboko pod skórę (tatuaż), każde powierzchowne zabrudzenie samo zejdzie.

Tyle kultur świata w ogóle się nie myje a są czystsi niż nasi menele, zresztą u nas wciąż "częste mycie skraca życie" na skutek chrześcijaństwa. Rzymiańce się myli, celtowie się myli, wikingowie się myli — weszło chrześcijaństwo i był syf. A z moich doświadczeń faceci są głęboko wierzący wewnątrz gaci.

silwerbalk

2024-03-17, 22:22
A mówią że skleroza nie boli :lol:

baronturbina

2024-03-17, 22:27
Lukiluki2 napisał/a:

r*chałem kiedyś podobną.ta sama figura


Ojciec wie że żona go zdradziła?

Nome

2024-03-17, 23:00
jak jej pierwszą dawkę dawali, to pewnie byli bardzo mili, straciłam kiedyś przez prochy koleżankę, przyczepił się do niej taki ch*jek, częstował prochami, bogata było, to mu się opłacało, potem kupę kasy z niej wyciągnął, na koniec rodzice ją wyrzucili z domu, bo wszystko kradła, po jakimś czasie dowiedziałam się od jej matki, że nie żyje, nawet nie pytałam się o szczegóły... zawsze jak oglądam takie filmy, to mam ochotę gnoi zabić

hardmaniack

2024-03-18, 01:30
Nome napisał/a:

jak jej pierwszą dawkę dawali, to pewnie byli bardzo mili, straciłam kiedyś przez prochy koleżankę, przyczepił się do niej taki ch*jek, częstował prochami, bogata było, to mu się opłacało, potem kupę kasy z niej wyciągnął, na koniec rodzice ją wyrzucili z domu, bo wszystko kradła, po jakimś czasie dowiedziałam się od jej matki, że nie żyje, nawet nie pytałam się o szczegóły... zawsze jak oglądam takie filmy, to mam ochotę gnoi zabić


Takie życie. Smutne lecz prawdziwe. Każdy wybiera co chce w nim robić. Przynajmniej już się nie męczy.