18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolorowa astra

Pener • 2011-10-27, 12:10
idę do sklepu i widzę coś takiego:




zajebiste :ok:

Novik

2011-10-27, 16:23
no wyjebiste pomysł jest

MalowanyCzłowiek

2011-10-27, 16:26
Nic nowego, na moim dupowozie takie coś od dawna jeździ:


MortiCRX

2011-10-27, 16:31
Stickerbomb był szałem w zeszłym sezonie, macie refleks. Ja tam bardziej bym się pośmiał z bra na aucie w komentarzach bo to dopiero jest wsiowe :)

BongMan

2011-10-27, 16:58
Pener666 napisał/a:


nie masz tu konta od wczoraj...
powinieneś załapać....
p.s. umówisz się ze mną?



Załapałem :) Tylko źle sformułowałem swojego posta i nie widać że to był żart.

sadam

2011-10-27, 17:10
amator napisał/a:

Nic nowego, na moim dupowozie takie coś od dawna jeździ:

Obrazek


o k***a ale kasztan :loldev:

Wiochmen

2011-10-27, 18:34
na Allegro zczailem kiedys zajebistego Srada-tylko ze jak sie pozniej okazalo byly to foty przed "odpicowaniem" koles wlasnie oj***l caly motor w takie gowna

akrobatyczny daniel

2011-10-27, 18:35
sadam napisał/a:


o k***a ale kasztan :loldev:


zgadzam się w 100% Stickerbomb z Japonii na niemieckim aucie, które ma za małe koła, zawieszenie wysokie jak terenówka i jeszcze wieśniackie bra na masce :-| Całości dopełnia choinka zapachowa Wunder Baum na lusterku i bankowo neony w progach migające w rytm muzyki dziewiętnastoma kolorami. Tuning made in Poland :idzwch*j:

Stefan_Sigal

2011-10-27, 18:58
akrobatyczny daniel napisał/a:


Tuning made in Poland :idzwch*j:




Powiedział człowiek który z autem miał do czynienia tylko w NFSie a tuning poznał oglądając pimp my ride na MTV :idzwch*j: i nie wracaj.

akrobatyczny daniel

2011-10-27, 19:16
@izeltaz patrząc na Twój wiek to raczej Ty całymi dniami naparzasz w NFSa. Zdziwiłbyś się, jakie rzeczy ludzie składają i ile dzieje się nocami na ulicach. Zapraszam, staniemy na kresce i wtedy będziesz mógł się wypowiedzieć. ch*ja wiesz, więc się nie udzielaj.

xiontZ

2011-10-27, 21:08
akrobatyczny daniel napisał/a:

@izeltaz patrząc na Twój wiek to raczej Ty całymi dniami naparzasz w NFSa. Zdziwiłbyś się, jakie rzeczy ludzie składają i ile dzieje się nocami na ulicach. Zapraszam, staniemy na kresce i wtedy będziesz mógł się wypowiedzieć. ch*ja wiesz, więc się nie udzielaj.



uuu...powiało grozą :idzwch*j:

Stefan_Sigal

2011-10-27, 21:45
akrobatyczny daniel napisał/a:

@izeltaz patrząc na Twój wiek to raczej Ty całymi dniami naparzasz w NFSa. Zdziwiłbyś się, jakie rzeczy ludzie składają i ile dzieje się nocami na ulicach. Zapraszam, staniemy na kresce i wtedy będziesz mógł się wypowiedzieć. ch*ja wiesz, więc się nie udzielaj.



Jeżeli wciśnięcie gazu w podłogę to szczyt twoich umiejętności to bardzo mi z tego powodu przykro.

MalowanyCzłowiek

2011-10-27, 22:40
@akrobatyczny daniel już myślałem nad jakimś zajebistym pociskiem na Twój post o znajomości tuningu, Panie Zientarski, ale zobaczyłem Twój nick i to mi wystarczyło :loldev:

Aha, nie mam neonów :( wunderbaum ma fajny zapach, a jakbyś pojeździł seryjną cuprą to byś wiedział o co chodzi z tym zawieszeniem ;*

erotyczny

2011-10-28, 08:27
Amator ta brefka dociska przód powyżej 30 km/h? czy chodzi o zmianę aerodynamiki aby antena cb która łączy się z mózgiem nie odpadła?

ijo_ijo

2011-10-28, 09:56
erotyczny napisał/a:

antena cb która łączy się z mózgiem nie odpadła?


kolejny zazdrosny dupek, który płaci mandaty, bo tatuś nie chce w swoim samochodzie radia zamontować
PS. może go chociaż na breFki namówisz :idzwch*j:

erotyczny

2011-10-28, 10:36
Radio mam alpajna
Albo z tym cb to kompleks małego ku*aska.
Sam już nie wiem, czy połączenie z mózgiem czy kompleks małego ku*asa
Przepraszam, że uraziłem twoją dume