18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koło fortuny

~Beniu_Beniu • 2012-02-22, 09:42
Główna nagroda to kara a nie wygrana

kosmos1400

2012-02-22, 13:11
to był zajebisty teleturniej teraz już takich nie robią :P piwo za ten filmik z dzieciństwa :)

Varisman

2012-02-22, 20:30
Karą to dla twojej matki taki syn co w dupie za duzo ma a sam pewnie nie masz nawet prawka

Szaler

2012-02-22, 20:34
k***a taka fura wtedy to było coś!

firestone89

2012-02-22, 20:40
Jaka kara? Wygrać nowiutkiego Poloneza w czasach biedy i bezrobocia, kiedy liczyła się każda złotówka a przeciętny Polak po latach odkładania mógł pozwolić sobie co najwyżej na używanego malucha?

Beniu_Beniu ty chyba z księżyca spadłeś, bo w Polsce to ty raczej się nie wychowywałeś.

Polonez wyprzedza pod względem technicznym i jakościowym wszystkie dzisiejsze chińskie buble, a nawet niektóre modele znanych marek. Poza tym FSO to była nasza rodzima polska marka i bardzo żałuję, że nie przetrwała w jakiś innych modelach do dzisiejszych czasów.

Ver0

2012-02-22, 20:54
autor zazdrosny bo jego rodzina całe życie z kapcia

LadyE

2012-02-22, 21:00
Pijanowski odpie**alał wtedy kawał dobrej roboty :D Uwielbialam ten program :D "Magda, daj panu buzi" hahahah :D

sirdiner

2012-02-22, 21:59
Btw wielu wygrywających uczestników nie odbierała nagród, bo ich nie było stać, żeby zapłacić podatek (taka ciekawostka ;) )

malpigaj80

2012-02-22, 22:06
"Magda, daj panu buzi" hahahah
"Magda, daj panu dupy" hahahah
"Magda, zdejmuj majtki " hahahah

Dannyk

2012-02-22, 22:15
marnotrawna napisał/a:

Lepszy nowy poldek własny, niż wiecznie od starego golfa trójkę albo inne cudo pożyczać.. :roll:



Niektórzy mają Audi Q7 :amused:

minetek

2012-02-22, 22:42
ja pie**ole aż mi sie łezka zakręciła
taki miałem pierwszy samochód tylko zielony
eh jak sie z gracją na boki kiwał..... podczas.....

peersil

2012-02-22, 22:48
Co on na koniec do publiczności powiedział "dziękuję wam suki" :amused: ???

TPaury

2012-02-22, 23:19
Cytat:

@gordon_gekko
Jak nigdy nie byłeś właścicielem poloneza to się nie wypowiadaj.


A ja miałem i był to mój pierwszy samochód teraz mam 3-ci i wciąż Poldek pozostaje najlepszym póki co.
Cytat:

Wygrał talon.
Na k***ę i balon.


k***a zabłysnąłeś ch*jowym cytatem z gównianego filmu.
Cytat:


Niektórzy mają Audi Q7


Musisz mieć bardzo smutne życie jak dostajesz wszystko pod nos. Pewnie i tak ch*j prawda z tym co napisałeś ale nawet jeśli to smutas jesteś.

MudPie

2012-02-22, 23:59
Beniu_Beniu napisał/a:

@gordon_gekko
Jak nigdy nie byłeś właścicielem poloneza to się nie wypowiadaj.



Nie chciałem ci dawać piwa. To pomyłka. Jak wiesz jak się kasuje to powiedz.

A polonez świetny sprzęt, jak na tamte lata.

jeloo

2012-02-23, 11:02
Polonez? Mam Atu Plus. 16 lat bez remontu, i nadal nie ma potrzeby. 30 tys km rocznie. Trochę rdzy na drzwiach. Jedyną poważniejszą usterką, było uszkodzenie układu zapłonowego, gdy wyłączyły się dwa cylindry. 15 złotych, i wszystko chodziło tak jak powinno. Dla porównania 14 letni passat, 1.9TDI, nie ma roku bez naprawy. Chociaż sam silnik niezniszczalny, osprzęt nie dorównuje. To klimatyzacja wysiądzie, to chłodnica strzeli, to wodziki w skrzyni wypadną. A polonez? To jest dopiero niezniszczalne auto. Już nie mówiąc o moim fiacie 125p, który ma lat ponad 40, a dalej jest na chodzie, i też prędzej ziemia w miejscu stanie niż on się zepsuje. Więc co Wy, k***a, wiecie o bezawaryjności? Karą to dla mnie są nowe BMW, gdzie po 3 latach gwarancji wszystko zaczyna się sypać, albo nawet Mercedesy które w salonach rdzewieją... Już i francuskiej motoryzacji nie wspomnę..