18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolizja dwóch wirów (pierścieni)

eksperymentujpl • 2012-07-24, 20:58
Ciekawie wyglądające zderzenie dwóch wirów w postaci pierścieni. Nie sadystyczne, ale przyjęło się tu już wiele filmików o lekkim zabarwieniu edukacyjnym, więc i to może się spodobać.



I równie krótki film pokazujący, w jaki sposób powstają te ciekawe zawirowania:

xts

2012-07-24, 21:16
zderzenie dwóch wirów wygląda jak galaktyka pierścieniowa, cool, to nie wybuch gwiazdy utworzył nasza galakte tylko zderzenie 2 czarnych dziur?

xgregor

2012-07-24, 21:23
Pierwszy filmik przypomina zderzenie dwóch ciał niebieskich

mcvice

2012-07-24, 23:47
[gimbaza mode=on] dobre wiry k***a mać i h*j w dupę[gimbaza mode=off] dobre wiry k***a mać i ch*j w dupę.

Kabe

2012-07-24, 23:55
będziem próbować w hashkomorze.

Szoqn

2012-07-25, 00:20
O k***a jakie to ciekawe, przerwałem z tego powodu urlop, normalnie 1 film 10 sekund - słaba jakość...WSTRZĄSNĄŁ MNĄ!
Ale drugi za to - 15 sekund KOMPLEKSOWO mi to wytłumaczył. Dzięki, idę zacząć nowe życie.

hxc

2012-07-25, 01:39
@up

daruj sobie takie komentarze. sadistica przeglądam nie tylko ze względu na baby z ku*asami, ale też dlatego, że czasami pojawią się takie krótkie, ch*jowe jakościowo filmki, które są ciekawe i dają mi szanse zobaczenia czegoś nowego. człowiek uczy się przez całe życie. tymczasem idę obejrzeć raz jeszcze zderzenie dwóch pierścieni.

Plastikowy__Pan__Jezus

2012-07-25, 01:48
cholernie ciekawe, mozna zauważyć, że po zderzeniu zostały wytworzone małe wiry w prostopadłej płaszczyźnie idę poczytać podręcznik do fizyki :amused:

Szoqn

2012-07-25, 02:09
@hxc Ja nie wchodzę tutaj by oglądać jakieś prymitywne filmy [i niejako nie uważam się za prymitywa]. Wrzucając 10-sekundowy film o słabej jakości bez żadnego, chociażby skomplikowanym naukowym językiem [bo już dla mnie - laika, o proste wytłumaczenie do nieba ręce wznosić nie będę], wytłumaczenia to trochę taka głupota, no nie? Szczególnie, że zaraz potem jest kolejny filmik - 15 sekund, który też mi niczego nie wyjaśnia. Obejrzałem i zastanawiam się nad tym i zastanawiam i myślę sobie...nie wiem.
xts - jak wybuch gwiazdy może stworzyć galaktykę? Zdajesz sobie sprawę, że galaktyki to skupiska setek milionów gwiazd? Masz na myśli wielki wybuch, tak? Tak samo zastanawiam się nad zderzeniem 2 czarnych dziur? Skoro czarna dziura to taka jakby antymateria, horyzont wydarzeń, przebicie czasoprzestrzeni, to jak miałoby powstać z tego coś materialnego? Piszę ten komentarz do Ciebie, ale z drugiej strony zdenerwował mnie hxc porównując mnie do jakiegoś małpiszona czekającego na kobiece penisy...

jamci

2012-07-25, 10:12
Dla wszystkich spragnionych dłuższego filmiku i jakiegokolwiek wyjaśnienia tych oto zajebistych vortex ring (po angielsku jakoś lepiej to brzmi):



Poniższy filmik już tu kiedyś był, ale warto go przypomnieć, bo też jest zajebisty :)


Portnoy

2012-07-25, 15:34
Juz wiem co bede robil na urlopie!

Gandalf8

2012-08-24, 18:29
eksperymentujpl napisał/a:

Nie sadystyczne, ale przyjęło się tu już wiele filmików o lekkim zabarwieniu edukacyjnym, więc i to może się spodobać.


Bo teraz malym sadolom wydaje sie, ze sa madrzejsi z samej racji wchodzenia na ten portal