18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koleś z maczetą rozgramia policjantów

ma...........96 • 2011-12-27, 17:38
Już wiem co chcę dostać na imieniny :idzwch*j:

soqu1

2011-12-28, 18:18
I tak 5 nadpobudliwych muzułmanów pogoniłoby całe towarzystwo, aż by wpław do Francji spieprzali

Rodzyn

2011-12-28, 18:49
Myślę ,że nawet u nas użyli by tazer'a i po sprawie , a dzięki temu całe zatrzymanie trwało by max 2-3 min.

ziomka22

2011-12-28, 18:52
Policjanci na miejscu zdarzenia i odrazu widać, że to nie Polska...

ko...........er

2011-12-28, 19:46
a paralizatory to w dupie maja ...

Lafirynda

2011-12-28, 19:46
Brytyjscy pozal sie boze policjanci nie moga nosic broni . Sa za to wyszkoleni w cnr , tam jest kilka leveli tego . Sam jestem przeszkolony w cnr , to jest generalnie lapanie w odpowiedni sposob , z rozeznaniem w mechanice ciala . Jeden na jednego jest to cnr ch*ja warte totez pojedynczego policjenta bardzo latwo napie**olic , dlatego chodza dwojkami ZAWSZE . CNR jest stworzone przez jakis super medrcow z dupy , i jest kurewsko nieporeczne . Ja bylem w takiej sytuacji , ze moglem sobie to modyfikowac . Metropolitan Police nie moze , bo chyba nawet we wlasnych dupach maja zamontowane cctv i wszyscy wszystkich podpie**alaja . Totez jak widac na zalaczonym filmie policja z calej dzielni musiala przyjechac , zeby delikwenta wyjebac na podloge i jeszcze biedny pan policjant wymiotowal . To kolejny problem w brytyjskich sluzbach mundurowych - jako , ze szaleje kryzys do policji ida tlumoki i p*zdy . Nie pismienne i nie wyrabiajace fizycznie . A placa zaczyna sie chyba od 22tys paundow . POniewaz rozne takie byle klasowe p*zdy biegaja w mundurach znacznie spadla wykrywalnosc przestepstw , gazety sie wk***iaja , obywatele tez . Na to tez znalazl sie sposob - policja wylapuje tych ktorzy nie stawiaja oporu i do spolki z cps wpie**ala gagatkow na miny . Czesto gesto imigrantow , bo ich latwiej nastraszyc . Jezeli w przestepstwo zamieszany jest brytyjczyk i i ukrainiec to ukrainiec bankowo idzie siedziec . Nawet jesli brytyjczyk nawywijal to sad i tak pogrozi mu tylko palcem . Kolejnym elementem tej nieudolnej konstrukcji sa kancelarie adwokackie ,( legal aid) ktore ukladaja sie z cps i policja . Jesli ktos dostaje adwokata z urzedu , to ma przej***ne i idzie siedziec . To za jakis czas zacznie wychodzic na swiatlo dzienne , bo zbyt grubo sie dzieje ostatnimi czasy . Poki co statystyki maja isc w gore .

Kilka porad - jesli ktos lezy na ulicy pobity , to lepiej sie nie zblizac , a nawet sp***alac bo mozna za nic dostac gbh .
Jesli zostales zaatakowany to nie bron sie , bo tez dostaniesz gbh , ale 18 ( 5 lat minimum )
Jesli juz sie obroniles , to szybko sp***alaj
Jesli dales sie zlapac i wychodzisz na bail to szybko wracaj do poslki i albo czekaj az policja przyjdzie do domu , albo wynajmuj prawnika do kontaktowania sie z tamtejszym prawnikiem bo 50/50 on zrobi wszystko , zeby Cie ujebac .

Tak mi do glowy przyszlo , ze sie podziele w temacie szanowanej policji a znam sprawy od podszewki z obu stron niestety

Blade ziele

2011-12-28, 20:38
00:13:D chciał go staranować koszem:D

aug1784

2011-12-28, 21:40
Takiemu strzela się w nogi i po sprawie

wariatusko

2011-12-28, 22:47
3:25 no jak walka Neo vs agent Smith

NaughtyBear

2011-12-28, 23:24
@Lafirynda

Co ty pie**olisz ? Możesz to strescic ??

ans83[Ż]

2011-12-29, 12:26
Cytat:

Już wiem co chcę dostać na imieniny


Słownik???

a tak swoją drogą czy przez 3 strony komentarzy nikt k***a nie zauważył tego, że koleś rozgrAmia???

Feidman

2011-12-30, 01:28
Powinni go byli zastrzelić.