18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koleś prezentuje swoją grę aktorską

ja...........ia • 2014-02-24, 19:09
Filmik prosto z waszego ukochanego fejsika. Koleś prezentuje swoją górnolotną grę aktorską. :D Typa nie znam, nie jest to również materiał własny, ale rozp***zielił system.
Podpis pod filmikiem, cytuję: "Siemanko .. Już Nie Długo Całosc Mojeg Filmu ( Sens Życia ) ale jak widac to narazie łapcie mały [ ZWIASTUN ] Dzięki za Wszystko"

enjoy :D

seracon

2014-02-25, 12:36
Mewy latają nisko!

zjerycha

2014-02-25, 12:37
Serio jagoda to gówno musisz z fejsa tutaj wrzucać... istnieje patologia z której należy się publicznie śmiać i napiętnować ale to gówno powinno się po prostu przemilczeć i pozwolić takim ludziom żyć we własnym świecie.. zwłaszcza że typ jest ewidentnie dumny z tego "dzieła" ...

proXe

2014-02-25, 12:39
hahahaha, też mi to na FB wyskoczyło i rozważałem wstawienie tego tutaj :D Świebodzin taki piękny :amused:

drzewko_banzai

2014-02-25, 13:00
Jas_Sadola napisał/a:

Serio jagoda to gówno musisz z fejsa tutaj wrzucać... istnieje patologia z której należy się publicznie śmiać i napiętnować ale to gówno powinno się po prostu przemilczeć i pozwolić takim ludziom żyć we własnym świecie.. zwłaszcza że typ jest ewidentnie dumny z tego "dzieła" ...

Nie czepiaj się, jagoodusia chciała mieć swoje 5 minuty żeby zaprezentować swoje "walory". Narazie się broni ale poczekajmy bo chyba tylko udaje nieśmiałą :)
To jak będzie jagoodusia kiedy prezentacja ? :)

wlodi0412

2014-02-25, 19:36
Gosc ma sluchawki do kompa z majkiem ! O k***a jaka beka.

chetek

2014-02-25, 21:58
Może to wynika narkotekiów, ale szambotiwułabamba hej hej, szambotiwułabamba hej hej hej!

Punishers

2014-02-27, 07:20
Hahaha to jest spiryt, znam go. XD Świebodzin pozdrawia :ks_homer: